Proč Vánoce jsou nejlepší čas na získání domácího psa

, který je domácím pes na celý život, ne na Vánoce.

Jo, jako bys to nevěděl.

Opravdu však svátky mohou být ideální čas na adopci psa. Když uslyším jinak, že jsem slyšel jinak, že svátky jsou nejhorší čas na získání štěně, že štěňata nesmí být nikdy dána jako dary.

Prázdniny samozřejmě nejsou nejlepší čas, aby všichni získali psa. Tento roční období je již dost stresující. Někteří z nás cestují. Někteří z nás mají všechny druhy rodiny, kteří se odhlásí (často se svými domácími mazlíčky!). To jsou dokonale ospravedlnitelné důvody, proč nezískají štěně.

Ale … nikdy není „perfektní“ čas na získání psa. Prázdniny by mohly být nejlepším časem pro spoustu z nás. Co kdyby tedy existují další dekorace a nepořádek, aby se štěně dostalo. Mnoho z nás má stále nepořádek!

Důvody, proč získat domácího psa přes Vánoce:

Všichni jsou během prázdnin doma, aby pomohli s péčí o domácí mazlíčky.

Spousta lidí si během prázdnin vezme více času. To přijde užitečné, když štěně musí během nočního tréninku jít ven každých pár hodin. Děti jsou také doma, aby pomohly kvůli vánoční přestávce. A vzhledem k tomu, že nikdo nemusí vstávat brzy do školy nebo práce, je to nejlepší čas na trénink chovatelské stanice a kondicionování domácího psa, aby zůstal sám.

Většina z nás se zavázala k novým cílům na konci/začátek roku.

Vypadá to jako nejlepší čas na závazek k novému domácímu psovi a dostat se na veškerý výcvik, cvičení a socializaci, kterou bude potřebovat.

Prázdniny jsou kopajícím čas pro spoustu rodin, ne chaotických.

Mnoho z nás jde z naší cesty, abychom se během prázdnin kopali zpět. Dělám. Sedím kolem a jedí dobré jídlo, užívám si nových pomůcek, chodím na procházky, berete spánek nebo jen mluvím s rodinou. Vypadá to jako docela dobrý čas přidat do mixu nového domácího psa.

Dary nemusí být překvapením.

Je zřejmé, že je špatný nápad dojít a dostat štěně, aby na Vánoce překvapilo svou přítelkyni. Bylo by mnohem moudřejší, kdyby ji překvapila s několika zásobami psů a dal jí čas přemýšlet o tom, jaké štěňátko chce.

Nebo ještě lepší, co když vy dva začnou plánovat domácího psa několik měsíců ve vývoji (jako v srpnu). Pak byste si mohli svého domácího psa vybrat kolem Vánoc jako svůj dárek navzájem. Pokud máte děti, je úžasné zapojit celou rodinu do tohoto procesu.

I když je domácí pes pro vaše dítě, nemusí to být překvapení. Udělejte si čas na plánování dopředu pro domácího psa a ukážu svému dítěti, že získání domácího psa je dlouhodobý závazek.

Prázdniny jsou o dávání.

Co takhle otevřít svůj domov a srdce pro domácího domácího psa v nouzi? Společně vy a vaše rodina můžete dát domácímu psovi nejlepší dárek ze všech – lásky.

Pokud přemýšlíte o tom, jak o Vánocích získat domácího psa, dejte mi vědět! Jsem pro vás velmi nadšený a ještě šťastnější pro šťastného psa, který se s vámi podělí o svůj život!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post