Prozradí: RC Pet Products Cat Collar, postroj a vodítko

Máme dnes pro stylovou kočku úžasný prozradí! RC PET Products velkoryse nabídla rozdání jednoho balíčku kočičky jedné šťastné vědomé čtečce koček. Balíček se skládá z odtrženého límce, postroje a vodítka. A nejlepší na tom je, že si můžete vybrat z 12 různých návrhů, takže si určitě najdete něco, co bude vaše kočky vyhodit.

To je Carlos na fotografii výše, modelování designu „pod mořem“ – nevypadá hezký?

Allegra a Ruby nenosí límce a nechodí na vodítku, ale pokud ano, řekli mi, že by si oba vybrali výše uvedený design „kočičí zvuky“. Je zřejmé, že můj vkus v barvách ovlivnil jejich. Chcete -li zobrazit různé volby návrhu, klikněte sem.

Cílem RC PET Products je poskytovat zábavné a funkční výrobky pro domácí zvířata, které zvyšují aktivní životní styl vašeho domácího mazlíčka. Považují domácí zvířata za společníky, strážci a členy rodiny; Jako takový si zaslouží stejný konvenční produkt, jaký očekáváme sami. RC PET Products se zavazuje vytvářet inovativní, módní a nejdůležitější funkční výrobky pro domácí zvířata, které nabízejí vynikající pohodlí a hodnotu. Podívejte se na jejich webovou stránku a stránku na Facebooku a dozvíte se více o jejich produktech.

Chcete -li vstoupit do prozradí, zanechte prosím komentář a dejte mi vědět, proč byste chtěli vyhrát balíček Kitty a jaký design byste chtěli, pokud vyhrajete. Pro další šanci na vítězství sdílejte tento prozradí na Twitteru nebo na Facebooku a sdílejte odkaz v samostatném komentáři. Tento prozradí končí ve středu 31. srpna. Tento prozradí je omezeno pouze na čtenáře v USA a Kanadě.

Ingrid King

Mohlo by se Vám také líbit:
RC Pets Collar, postroj a vodítko prozradí vítěz

Prozradí: Supakit Cat ponesení a vodítko

Prozradí: vzduchová doprava na sleasu, taška, taška, postroje Martingale a štíhlé vodítko

«Úvody kočky k kočce
Kittywood Studios: Za scénami nejoblíbenějších kočičích videí na internetu »

25 komentářů k prozradení: RC Pet Products Cat Collar, postroj a vodítko

Maye w říká:

18. března 2021 v 19:55

Vypadá to, že vývojáři plně prozkoumali své výrobky ze všech úhlů „perspektivy kočky“. Všechny výrobky by byly odpovědí na obavy majitele koček o bezpečnost a pohodu jejich zvířete. Bylo by tak uklidňující mít některý z jejich produktů a vítězství některého z nich by bylo báječné! Naše záchranná dívka by milovala příležitost být s námi bezpečně venku!

Odpověď

Brenda říká:

28. července 2020 v 1:52

Vidím, že jsem vynechal, který využití našeho rozkošného patnáctiletého kočička Wilde Oscara by si užil. Myslím, že to moto ovládání by mu nejlépe vyhovovalo a odpovídalo by jeho ohromující černé kožešině! (A on o tom bude tweetovat na @wildeoscarcat, pokud je šťastným vítězem.)

Odpověď

Brenda říká:

28. července 2020 v 1:45

Náš Wilde Oscar má nyní 15 let a je to pouze kočka, která chtěla být vnitřní / venkovní. Tento límec, postroj a vodítko by pomohly, protože bychom ho mohli vzít na hřbitov, aby bezpečně odcházeli od koťátka, které nyní zkontrolují naše sousedství. Vzhledem k tomu, že mu je 15, doufám, že do svého života přidám více radosti stále více a více způsoby a to by ho povzbudilo!

Odpověď

Debrae říká:

31. srpna 2011 v 23:32

Bylo by úžasné, že by moje kočka mohla jít ven a užít si čerstvý vzduch. Myslím, že moje malá černá kočička by vypadala docela přitažlivá v červeném pirátském postroji.

Odpověď

Dee říká:

31. srpna 2011 v 19:19

Jsme Shawnee Om Shanti Cat Sanctuary (nebo zkrátka kočky SOS). Tato svatyně pomalu rostla z krmení místních divokých koček, když jsme žili v odlehlé oblasti jihovýchodní PA. Později se to stalo poctou mé dceři a jedinému dítěti, Shawnee, který zemřel nečekaně před 10 lety. Jsme soukromá svatyně, takže vše je placeno za kapsu.

Když jsme žili v našem malém domě ve velkých lesích, podařilo se nám zachytit, kastrovat a očkovat více než 70 koček. Minulé léto se však majitel domu rozhodl, že chce vyvinout dům, na kterém jsme žili, a už tam nechtěli kočky, i když jsme nabídli koupit nemovitost. S velkými obtížemi jsme vytáhli peníze z našich penzijních fondů a vzali si hypotéku na nákup domu, kde nám územní plánování umožnilo udržet kočky. Poté jsme měli postavený „kočičí dům“ spolu s oploceným dvůrkou, protože nyní jsou sousedé a rušná cesta poblíž. Pokrok svatyně můžete vidět v albu FB umístěné na:
A ještě nejsme hotovi! Na podzim dáváme elektrické a izolujeme kočičí dům!

V době pohybu jsme měli přes 40 koček a podařilo se nám zachytit všechny kromě sedmi z nich. Každý den jsme se stále vraceli na staré místo a snažili se chytit těch posledních sedmi. Moje hrůza si můžete představit, když jsem se vrátil týden poté, co jsem se přestěhoval a zjistil, že majitel domu otrávil zbývající kočky! Jedna kočka nebyla ani naše, ale sousedská stodola, která nedávno měla koťata. Můj manžel se vrátil další den a děkuji Bast, našel je stále naživu a všichni rostou a zdraví – plnénullnull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post