Hlavní řečníci ohlášeni pro ženský veterinární summit WVC v Las Vegas

WVC otevírá registraci pro ženský veterinární summit, který se konal ve dnech 22.-23. července 2018 v Las Vegas ve světově proslulém centru Oquendo.

Summit, který se přestěhoval do svého třetího roku, je zaměřen na veterináře, kteří chtějí získat důvěru v prosazování svých okupačních cílů s neustálým důrazem na vedení, komunikaci, wellness a úspěch.

2018 hlavní řečníky zahrnují:

Allison Massari byl uznán časopisem setkání a konvencí jako jeden z 10 nejlepších řečníků pro „motivaci“ a „osobní rozvoj“ a byl uveden v ABC, NBC a Fox Networks. Po překonání devastující, téměř fatální automobilové nehody v roce 1998, Massari pokračovala podělit se o svůj strhující a odvážný příběh, inspirovala ostatní, kteří trpí, a pomáhají oživit týmy a vyhýbat se vyhoření na pracovišti.

Siri Lindley je majitelkou a hlavním instruktorem společnosti Sirius Athletes Inc., kde se snaží najít způsoby, jak stimulovat a povzbudit ostatní, aby vystoupili ze svých zón pohodlí a uvědomili si svůj maximální potenciál. Jako bývalý triatlonist mistra světa a trenér mistra světa Lindley trénoval mnoho sportovců olympijských medailí. Lindley je také spolupředsedou o věření Ranch a Rescue, kde pomáhá zachránit psy a koně z hrozných okolností. Siri je jedním z hostujících lektorů Tonyho Robbina a přednášela mnoho superhvězd, včetně Beyoncé a Justina Biebera, o tom, jak být duševně tvrdá a vypořádat se s protivenstvím.

Kromě těchto světově proslulých hostujících přednášek se účastníci rozdělí do malých skupin, aby měli hloubku a osobní diskusi o:

Způsoby, jak zahájit a přijmout změnu

Jak vytvořit osobní značku pro postup povolání

Získejte důvěru ve sledování cílů na základě osobních hodnot

Profesní dráhy a způsoby řešení skrytých bariér

Wellness – osobní, sociální, finanční

Vytvářejte kulturu, která vyživuje růst

Jak může technologie pomoci při dosahování vašich cílů

Tento summit má masivní podporu některých působivých partnerů, kteří také vidí potřebu sebereflexe a zlepšení. Veterináři a technici, muži a ženy se často zaměřují na individuální péči, zapomínají se o sebe starat. Tento summit byl vyvinut ve spolupráci s American Veterinary Medical Association (AVMA), Ženy ve vedení a řízení ve zdraví zvířat (WILMAH), Iniciativou pro rozvoj veterinárního vedení žen (WVLDI) a American Association of Industry Veterinars (AAIV). Sponzoři Elanco a Calico Financial Assist letos při uvedení dalšího ženského veterinárního summitu s vysoce vyhledávaným řečníky a odbornými instruktory.

“WVC má závazek poskytovat nejlepší příležitosti k učení pro veterinární komunitu a naši sponzory jsou podstatnou součástí, aby naše kurzy byly relevantní, vzrušující a cenově dostupné,” řekl hlavní veterinární lékař WVC Dr. Anthony Pease. “Jsme velmi nadšení, abychom pokračovali v této tradici s touto dvoudenní událostí vedení a vytváření sítí.” Kromě výroční konference WVC v březnu používá WVC mnoho celoročních vzdělávacích programů v nejmodernějším centru Oquendo v Las Vegas.

Pro rok 2018 bude WVC hostit sympozium veterinárního technika, ženský veterinární summit, nedávné sympozium absolventů, sympozium veterinární služby, cíl CE v Kostarice na kočičí medicíně a chirurgii a „na silnici“ v různých městech po celé USA

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post