5 novoročních předsevzetí pro šťastné a zdravé kočky

Mnoho novoročních předsevzetí je opuštěno do měsíce od jejich výroby. Existuje mnoho důvodů, proč k tomu dochází. Mohou to být také úsek, může existovat nedostatek závazku, nebo načasování není správné. Nový rok je a také skvělý čas začít čerstvý a také vytvářet některé zdravé návyky. Dodržování pěti rozlišení udrží vaše kočky potěšené i zdravé nejen po dobu několika týdnů, avšak po zbytek jejich života.

1. Nakrmte typy správné stravy

Výživa je základem pro velké zdraví. Kočky jsou povinné masožravce a vyžadují, aby se maso daří. Pokud již nekrmíte konzervovanou stravu bez surového nebo zrna, přemýšlejte o tom, že uděláte tento rok, který přepne. Vaše kočky vám za to poděkují. Objevíte bohatství informací o výživě kočičích a přesně o tom, jak přesně přepnout kočičí na zdravější stravu, ideální právě tady na všímavé kočce.

2. Rutinní veterinární kontrola UPS

Americká asociace profesionálů kočičí navrhuje minimální roční wellness zkoušky pro všechny kočky v pokynech pro kočičí životní fázi. U starších koček lze navrhnout pololetní wellness zkoušky, stejně jako kočky s opakujícími se zdravotními a wellness problémy. Úpravy ve stavu zdraví a wellness mohou nastat v krátkém časovém období, stejně jako v době, kdy kočky ukazují příznaky, může být nemoc již postupována do fáze, kdy bude léčba mnohem náročnější a mnohem dražší.

3. Udržujte zdravé zuby své kočky

Zubní onemocnění je pro kočky nejčastěji diagnostikovanou zdravotním a wellness problémem a pokud se neléčí, může způsobit vážné zdravotní a wellness problémy včetně srdce, ledvin i onemocnění jater. Nejlepší metoda zastavení dentální nemoci je kartáčování zubů vaší kočky a není to tak obtížné, jak můžete věřit, že se kočičí využitou k rutinnímu kartáčování.

4. Obohájte prostředí vaší kočky

V jejich jádru jsou kočky stále divoká zvířata, stejně jako jsme je pozvali do našich domů, aby se podělili o naše životy, nemůžeme očekávat, že zcela poskytnou všechny své instinkty. Musíme se podívat na náš obývací prostor z pohledu kočky a zásobovat atmosféru, která je udržuje stimulované. Pokud nejsou uspokojeny potřeby koček, budou zdůrazněny, stejně jako tato úzkost se obvykle prokáže v návycích, jako je nesprávná eliminace, poškrábání, stejně jako agrese vůči jiným kočkám, jakož i lidem v domácnosti. Přizpůsobení potřeb koček je důležité pro zajištění toho, aby byly potěšeny i zdravé.

5. Informujte se o zdraví kočičích

Jste strážcem vaší kočky, když se to týká problémů zdraví a wellness, stejně jako mnohem více, co víte, tím mnohem lepší bude vaše kočičí. Veterinární lékař vaší kočky je vaším velkým zdrojem informací o zdraví a wellness, ale nemusíte se ptát na obavy nebo problémy s výzkumnou studií sami. Web může být vynikajícím zdrojem, pokud se ujistíte, že weby, které vidíte, je dodává faktické i důvěryhodné informace. Doufáme, že tento web uděláte rutinní zastávkou pro všechny vaše informace o zdraví a wellness.

Zde je rok 2015, který je nejšťastnějším a nejzdravějším rokem pro vaše kočky i pro vás!

Ingrid King

Obsah
1. Nakrmte typy správné stravy
2. Rutinní veterinární kontrola UPS
3. Udržujte zdravé zuby své kočky
4. Obohájte prostředí vaší kočky
5. Informujte se o zdraví kočičích

Můžete také jako:
6 Zdravé rutiny, aby se rok 2016 stal potěšeným rokem pro vaše kočky

7 nápadů na zdravý, potěšený nový rok pro kočky i jejich lidi

Udělejte z roku 2018 šťastný a zdravý rok pro vás i vaši kočičí

«Recenze: Kožešinový člověk do května Sarton
Proč vaše kočička potřebuje obohacení životního prostředí »

4 komentáře k 5 novoročním předsevzetím pro šťastné a zdravé kočky

Caren Gittleman říká:

5. ledna 2015 v 21:15

Nemohli jsme s těmi víc souhlasit !!

Odpověď

Sue Brandes říká:

5. ledna 2015 v 9:01

To jsou vynikající usnesení. Souhlasím s Debbie o vynikajícím zdroji právě zde i veterináři.

Odpověď

Glogirly & Katie říká:

5. ledna 2015 ve 2:08

To jsou úžasná připomenutí a tipy. Jsem docela skvělý kočičí rodič, ale vyžaduji, aby se o zubním zdraví dostalo závažné. Vrátil jsem se a také jsem zkontroloval váš výjimečný příspěvek na něm, stejně jako jsem se věnoval tomu, aby se Katie a Waffles v rutinním rozvrhu. Rovněž velmi přemýšlím o vyzkoušení lahůdek, které zmiňujete (CET enzymatická ústní hygiena žvýkání pro kočky) je stále využíváte? Poskytujete Allegra i Ruby jeden každý den?

Díky moc za užitečné informace. Jsem nesmírně šťastný, že mám dva vynikající zdroje zdraví a wellness i nápady spojené s výživou – můj veterinář i vy!

~ Gg

Odpověď

Ingrid říká:

5. ledna 2015 v 6:54

Děkuji ti Fnull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Psí běhPsí běh

Vím o běžcích, kteří necvičí se svými psy. Jejich důvody mě překvapí – příliš horké, příliš chladné, psí nemůže držet krok, psí tahy. Pro mě je s těmito výmluvami něco