Volné vodítko chůze: Days 26-28

Dobrý způsob, jak dostat můj pes pes, aby mi věnoval pozornost, je otočit se a chodit na druhém místě, aniž byste něco řekli.

Dělám to, když eso (ne na snímku) se plíží na procházce, ale také to dělám, když je “volný” a dostane příliš daleko.

Když eso je mimo vodítko a rozptylován vůní, chodím nebo často běží v opačném směru tak tiše, jak jsem mohl.

Namísto něj čeká, abych mu zavolal, musí se rozhodnout, aby se na mě kontroloval.

Pokud se nezmění, aby se na mě tak často podíval, mohu zmizet! Pomáhá mít retriever, který je velmi balení orientovaný a chce být s jeho lidmi po celou dobu. To není případ se všemi psy.

Protože jsem si udělal hru z toho, že jsem si užíval, eso je opravdu dobrý na “Kontrola” a miluje se, že se přišla, i když jsem nikam nenašel.

Když si vzal druhým směrem, myslí si, že je to nejlepší hra na světě mě pronásledovat. Všimněte si, že ho nikdy neopravím. Vždy mě honí. Tato hra je také skvělá, když učíte svého psa, aby přišel při volaném.

Když praktikujeme geeling, eso věnuje pozornost, protože nikdy neví, kam půjdu.

Pokud zpomalím, otočím se nebo se zastavím, vždy se mnou vracuje, často při pohledu přímo dopředu. Je to něco jako, jak se na něj dívám rychle přes roh mého oka. Jsme mnohem více vědomi navzájem prostřednictvím naší energie, což je velká část volných vodítka chůze.

Přes prázdninový víkend, eso a já jsme se mohli dostat na delší chůze. Byl to jeden z těch vzácných slunečných dnů na listopadu kolem tady, a mutt a já jsem opravdu potěšil vezmeme si čas.

Nechal jsem ho nosit míč pro celou procházku, ale musel jsem ho několikrát upustil a pak jsme procházeli kolem a přes míč. Heeling z vodítka při ignorování míče výzvy eso mnohem více než cokoliv jiného.

Musím poukázat na to, že na naší procházce nějaký člověk chodil svůj mops na vodítko Flexi. Pug se podařilo vytáhnout flexi z rukou člověka a účtovat se přes ulici za námi.

Jen další klasický příklad Dumb-zadku a jeho flexi vodítka. ACE se stalo, že v té době je to vodítko, ale já jsem se vrátil zpět rychle v případě.

Nemůžu uvěřit, jak si neuvědomují někteří lidé, když jsou se svými psy. Když vidím, že se někdo blíží nás, mohu říct ideální pryč jejich energií, jak bude reagovat ACE. Tato osoba nás ani neviděla, dokud se jeho 15 liber pes dostal od něj pryč.

To je den 28 mé 30denní výzvy pracovat s mým psem psa na volných vodítkách chůze každý den.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Leo vs CrateLeo vs Crate

AddThis Sharing Buttonsshare to FacebookFacebookFaceBookshare na Twittertwittertwittershare na pinterestpinterestPintestshare to moreaddthismore8 Spíš jako bedna i my versus Leo. Neřekl bych, že první noc byla úplně hladká, ale Leo jen plakal

Vyberte si odpadkyVyberte si odpadky

AddThis Sdílení ButtonsShare na FacebookFiceBookfaceBookshare na Twittertwittertwittershare na PinterestPinterestPinterestshare to Moreaddthismore Jak si vyberete ideální psí z vrhu? Neměli jsme tušení. Spolu s nimi vzali moji psychiku a veterinární lékaře