Solider dostane jeho psí zpět

solider dostane jeho psí zpět

Naposledy aktualizováno 15. října 2014 úniky Puppy Zanechte komentář
Voják, jehož psí byl prodán, dostane jeho psí zpět

X

Začátkem tohoto týdne se objevila stránka na Facebooku, která podporovala Roberta Gabberta a jeho snaha získat psí zpět. Zatímco Gabbert sloužil v Afghánistánu, jeho přítelkyně prodala svůj pes na Craigslistu.

Akce získala národní pozornost tento týden poté, co Gabbertova prosba stala virovou – „V současné době jsem nasazen a můj bývalý prodal svého psa. Právě jsem to zjistil a snažím se najít lidi (osobu), kteří ho koupili. Zaplatím cokoli, abych ho dostal zpět. Jmenuje se Baxter a je to Shiba Inu. Nemám svůj telefon s sebou. Můžete mi poslat e -mail. Telefonní číslo je moje máma, že mi pomáhá najít ho. Pokud máte nějaké informace, zavolejte nám nebo e -mail. “

Gabbert zjistil, že psí byl prodán vojenské rodině. Neochotili se vrátit pes s ohledem na to, že děti v domácnosti se připojily. Někdo poté založil stránku na Facebooku s názvem Help Bring Baxter Home, skupina získala 1500 dolarů, aby zaplatila novým majitelům výměnou za psa.

Rodina má, protože souhlasila s návratem Baxteru do Gabberta a na Facebooku byla odstraněna. Přečtěte si mnohem více na AbcNews.

Doporučené čtení:

9% psů v Texasu bylo zjištěno, že nese líbání chyby

Studie odhaluje, jak psi chápou lidskou řeč

Chcete, aby Kalifornie zakázala prodej psů štěňat v obchodech pro domácí zvířata? Nyní je čas ukázat svůj přízniv …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post