Jak udržet své senior mazlíčky zdravé

AddThis Sharing ButtonsShare to FacebookFacebookFaceBookshare na Twittertwittertwittershare na pinterestpinterestpInterestshare to moreaddthismore

Stejně jako u lidí, domácí zvířata dnes určitě žijí déle i zdravější. Existuje celá řada věcí, které mohou zvířecí strážci udělat, aby pomohli svým mazlíčkům online co nejdéle. Rozhodně minulý střední věk je důležité mít vhodné veterinární fyzické zkoušky nejméně dvakrát ročně. za předpokladu, že vysoký výskyt periodontální nemoci u domácích zvířat, jakož i souvislost periodontálního onemocnění s dalšími problémy se zdravím orgánů a wellness v srdci, jaterními i ledvinami, je důležité zahájit vhodný program pro dentální hygienu na a na a mladý věk. Produkty, jako je C.E.T. Enzymatická zubní pasta i Petzlife jsou dva z mých preferovaných v domácích zubních výrobcích, které pomáhají zachovat zdravé zuby i dásně.

Mnoho domácích mazlíčků minulého středu bude vyžadovat vhodné zubní zkoušky a potenciálně ultrazvukové škálování zubů, které pomáhají eliminovat nežádoucí plak a bakterie ze zubů. To běžně vyžaduje obecnou anestézii u veterináře, ale je nyní k dispozici rovněž rostoucí dostupnost zubních služeb bez anestezie.

Další důležitou součástí zachování zdravého domácího mazlíčka s vyššími roky je každoroční až pololetní krev a testy moči, aby se zajistilo, že všechny orgány správně fungují. Pravděpodobně nejdůležitějším prvkem pomoci seniorskému domácímu mazlíčku online je krmení přírodního dietního plánu bez konzervačních látek i vedlejších produktů. Mezi mé preferované stravy patří Petguard, Wysong, Halo a odrůda Nature.

Je důležité zachovat vhodnou tělesnou hmotnost pro domácí zvířata, kromě toho, že umožňuje vhodný přístup ke slunečnímu záření a přiměřenému cvičení. Obvykle navrhuji řadu výživových doplňků pro starší domácí zvířata, včetně probiotik a enzymů, jako jsou trávicí enzymy Naturevet, antioxidanty, jako je proanthozone, a také omega 3 mastné kyseliny PET 3 mastné kyseliny. Zachování starších domácích mazlíčků na celoročním preventivním srdečním červu, kromě nějakého druhu vnějších blech a programu správy klíšťat je také důležité.

Senior Pet Health

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post