Roundup 81: Oblíbené články pro domácí pes a videa týdne

Roundup 81: Oblíbené články pro domácí pes a videa týdne

Naposledy aktualizováno 13. prosince 2021 pomocí Puppy Leaks 1 Komentář
Jeden malý úspěch tohoto týdne pro nadšence pro domácí psi kdekoli, kteří vyjádřili obavy nad Montrealským zákazem Pit Bull. Začátkem tohoto týdne soudce prodloužil pozastavení omezení až do konečného výsledku výzvy SPCA.

X

Domácí mazlíčci

0 sekund 34 sekund

Žít
00:00
00:34
00:34

Omezení zaměřená na psi typu Pit Bull, včetně zákazu jejich přijetí a požadavku, aby byly v přírodě, nebudou vynucovány, dokud soudy neslyší výzvu SPCA a bude vydáno konečné rozhodnutí. – CBC

I když to nenaznačuje, že bitva skončila, je to zásadní první krok. Zde je naději, že den člověka přestaneme považovat psy nebezpečně na základě vzhledu.

Oblíbené články pro domácí pes týdne

Videa psů, která se chystají tváří v tvář se psy, stanoví špatné příklady | Psychologie dnes
Po prozkoumání webu pro Videos pro domácí psů týdně jsem s tím nemohl souhlasit. Klenuji, kdykoli vidím videa mladých lidí, kteří si hrají se psy, zatímco jedí, jezdí na zádech, kopají na ně nebo tahají do tváře. Chápu to, někteří psi jsou docela uvolněni, ale to neznamená, že existuje neomezené množství věcí, které bude daný pes tolerovat.

Milovaná rodinná mazlíčci – odkazy na naši minulost a srdce navždy | Nancyho bod
Proč je v pořádku (a typické pro mnoho z nás) cítit se úplně rozděleno poté, co ztratilo drahocenného domácího mazlíčka, i když to není „norma“ podle společenských standardů. Zoufalství je něco, o čem nemluvíme svobodně často často, ale jen pochopení toho, že nejste sami, může být samo o sobě pohodlí. A záleží na mně – když se to týká ztráty domácího mazlíčka z nás truchlící po extrémně dlouhou dobu.

Lidé jsou šokováni, když zjistí, odkud pocházejí štěňata pro domácí mazlíčky Dodo
Existuje rozpor mezi tím, jak moc my „pes lidé“ rozumí obchodům s domácími mazlíčky a štěňata ve srovnání s tím, co ví, co široká veřejnost ví? Pokud je tato zpráva přesná, odstraní se, že je stále k dispozici velké množství dezinformací, pokud se týká skutečnosti, že 99% štěňat v obchodě pochází z štěňat mlýnů.

Má návrh veterinárních klinik pro domácí mazlíčky? | Mattie Dog
Pokud jste byli v několika letech u několika veterinářů, s největší pravděpodobností jste si všimli, jak se samotné životní prostředí liší od kliniky k klinice. Zde je pohled na pohyb „bez strachu“, který se chytí mezi veterináři, jejichž cílem je minimalizovat úzkost návštěv veterináře.

Oblíbená videa pro psy v týdnu

Nové video z naděje pro tlapky.

Jak jsem to ještě neviděl?

Doporučené čtení:

Roundup 66: Oblíbené články pro domácí pes a videa týdne

Roundup 32 – Oblíbené články pro domácí pes, nabídky a videa týdne

Roundup 84: Oblíbené články, videa a nabídky týdne

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post