Odborné potíže s výživou pro domácí mazlíčky Veterinární lékaři přijímat starosti majitelů o dietě pro domácí mazlíčky

Kara Burns vyrábí obavy veterinárních lékařů, stejně jako v pátek nedělená zájem o Úmluvu American Veterinary Medical Association v San Antoniu v Texasu, jako jeden z hlavních reproduktorů na uspokojení kulatého stolu profesionálů, inaugurační akce na gigantickém každoročním shromáždění.

“Chápeme, že se přichází zájem o výživu, stejně jako jsme nakonec byli nervózní,” řekla publiku ve své prezentaci: “Co krmím svého domácího mazlíčka?” Neotýkejte se otázky; přijmout odpověď? “

Kara Burns se uvolní s pudge, vlevo, její mops a také Fribble, francouzský buldok.

Veterináři uznávají hodnotu vhodné výživy při správě obecného zdraví a wellness mazlíčků, jakož i prevence nemocí, uznává Burns z Wamego, Kan. uznávaná specialita pro tuto profesi.

„Rodiče domácího mazlíčka skončí postupně si uvědomují hodnotu výživy ve svém vlastním zdraví a wellness a také očekávají pro jejich zvířata přesně stejný základní. V důsledku toho musí být veterinární tým zdravotní péče jejich zdrojem pro radu, “zdůraznila.

Přemýšlejte o tom: Jak je majitel mazlíčků vystaven každodennímu majiteli domácích mazlíčků, jak je mnoho televizních reklam a reklam na tiskové média? “Takže když přijdou do svého veterinárního týmu pro péči o zdraví s otázkou:” Co musím nakrmit svého domácího mazlíčka? “Jak přesně odpovíte?” zeptala se.

V roce 2010 asociace American Animal Healthcare Facility Association zveřejnila pokyny pro hodnocení výživy pro veterinární metody a také v souladu s rokem Světová malá veterinární asociace pro zvířata, která byla v souladu s jeho protějškem.

Aby se klientům poskytl vhodné návrhy, je v týmu, aby provedl svůj výzkum. Při zkoumání otázky zmínila o dodržování pokynů: Jak přesně rozlišuji jedno jídlo od druhého?

Je výrobce do kontaktu s informacemi nabízenými na produktu?

Využívá výrobce na plný úvazek veterinární výživa, veterinární lékaře i pověřené techniky?

Kde je produkt vytvořen a také vyroben?

Jsou určité postupy kontroly kvality v místě, které zaručují konzistenci produktu i kvalitu?

Bude výrobce poskytovat celkovou analýzu živin pro krmivo pro domácí zvířata v obavách – výše, stejně jako nad zaručenou analýzou?

Produkoval produkt a také výsledky publikované v recenzovaných časopisech?

Ale to není všechno!

Burns uvedl, že tým musí také výzkum studovat asociaci amerických krmiv pro správu úředníků nutriční přiměřenosti na štítcích pro domácí zvířata, aby zjistil, zda je celkem, stejně jako vyvážený, a také splňuje sortiment jiných standardů.

Vzhledem k tomu, že mezi výrobci, produkty i životními stádiemi existuje spousta variací, zdůraznila, že členové týmu zdravotnických zařízení „by se neměli týkat obavy nebo obavy, které by majitelé domácích zvířat byli znepokojeni. Objevte myšlenky „proč“ za majiteli na konkrétní jídlo nebo značku. Mohou například chtít pro svého domácího mazlíčka přírodní produkt. Zeptejte se, co jim přirozené naznačuje. Snaží se najít výživu, která je zdravá? Nebo ten, který obsahuje konkrétní složku, která je pro ně zásadní? Když pochopíme „proč“, může tým pomoci informovat je a navrhnout produkt v nejlepší míře zájmu domácího mazlíčka. Přijměte své doporučení! To ukáže majitelům, že výživa je součástí medicíny a bude je motivovat k tomu, aby požádali profesionály (váš tým) o radu.

“Nebuďte vyděšeni předložit zkoumaný a informovaný výživový návrh a také odradit” Odhlásil jsem to na internetu “.”

Zde jsou některé další obavy z Great News pro rodinné domácí mazlíčky a také Burnsovy odpovědi:

Jak dobře jsou vybaveny dnešní veterinární nemocnice, když se týká dodávání výživných doporučení klientům?

Jsou dobře vybaveni k provedení nutričního hodnocení a návrhy dodávek majitelům. Požadují však mnohem více zapojení. Když byly před několika lety odhaleny pokyny American Animal Healthcare Aspaint (AAHA) a následné pokyny pro veterinární asociaci Little World Little Animal Veterinary Association, okupace začala považovat výživu za páté zásadní hodnocení. Na každém domácím mazlíčku, který přichází do zdravotnického zařízení – kdykoli do nemocnice přichází do zdravotnického zařízení, musí být provedeno nutriční hodnocení a návrh.

Veterináři musí vybavit své členy týmu, zejména pověřené techniky, aby byli součástí procesu nutriční kontroly. Členové týmu musí převzít výživovou historii, provádět skóre stavu těla atd., Stejně tak překročit zjištění s veterinářem, který bude eventuální doporučení učinit.

Jaké jsou PRZdroje IMARY prostřednictvím toho, kteří veterináři i členové týmu se mohou aktualizovat o výživové výchově pro domácí zvířata?

Většina národních i mnoha regionálních i speciálních konferencí má skladby věnované tomu. Na internetových kurzech, veterinárních časopisech a veterinárních webových stránkách, které poskytují odborné znalosti v oblasti výživy, jsou na internetových kurzech.

Výživové podnikání nabízí také fantastické vzdělávání, i když je lze zamračit od nejvyšší kvality přírody. Stále bych to však navrhl.

Jak zabráníte majitelům v používání jejich rodinných mazlíčků stolů nebo občerstvení také často?

Majitelé projevují své jako u dárků, ale požadujeme, aby se jich zeptali na obavy příslušnou metodou a umožnili jim, aby za předpokladu, že je soukromý pacienta krmí (s mírou). Veterinární týmy mohou umožnit až 10 % celkového KCAL/den z léčby. Aby to však bylo možné, potřebuje zájem podrobně a výpočty.

Obezita je epidemie a členové veterinárního týmu musí pracovat na jejím snížení u pacientů. Trambing taktě – stejně jako poskytnutá částka – je fantastický začátek.

Motivujete majitele k tomu, aby jejich mazlíčka vzali do zdravotnického zařízení běžně pouze pro kontroly hmotnosti?

Absolutně. Kontroly hmotnosti jsou kritické. Z toho existuje spousta pozitiv – dostat domácího mazlíčka (a majitele) do zdravotnického zařízení (rostoucí cvičení) a také konzistence s váhami. To umožňuje veterinárnímu týmu vymyslet vývoj na hubnutí nebo nabídnout podporu a také podporu a také hledat oblasti v programu hmotnosti, které mohou být oslabeny, a poté nabídnout radu.

Jak povzbuzujete veterináře, kteří nabízejí majitele domácích zvířat na omezeném výdělku, kteří jsou povinni upřednostňovat náklady při nákupu krmiva pro domácí zvířata?

Nikdy nestanovím, že skvělá výživa je k dispozici pouze v nejlepších cenových taškách i v plechovkách! Nutriční obhájce musí spolupracovat s majiteli, aby navrhl ideální jídlo pro tohoto domácího mazlíčka. Ideální jídlo musí vzít v úvahu živiny, fáze/životní styl pro zdraví/život domácího mazlíčka, starosti majitelů i cena atd. To podtrhuje požadavek na nutriční poradce v každé nemocnici.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post