Proč pěstujete psy nebo kočky?

Zeptal jsem se několik milovníků psů a koček, proč pěstují a sdílej jejich reakce níže.

Doufám, že povzbudím další milovníky zvířat, aby poskytli pěstování pokusu. Je to jedna z nejvíce uspokojujících věcí, které jsem kdy udělal jako milovník zvířat.

Podpora psí nebo kočky obvykle zahrnuje nabídku mu s láskou a místo k pobytu na několik týdnů, měsíců nebo možná i jen jeden den, když čeká, že bude přijat.

Pokud některý z vás někdy podpořil psí nebo kočku, dejte mi vědět v komentářích, proč pěstujete. Zahrnula jsem také svůj vlastní příběh v mixu.

Stačí vyplnit prázdné. “Jsem pěstitelný, protože …”

Quinn Kelsey, Denver

“Mám pěstitel, protože moje psí miluje nové přátele! Nejdříve jsem začal podpořit, protože jsem chtěl psí, ale věděl, že bych mohl pomoci mnohem mnohem více tím, že podporuje.

[Quote_center] Samozřejmě, že jsem měl pěstounský selhání, “víš? že jeden štěně se prostě nemůžete vzdát? “[/ quote_center]

“Samozřejmě, měl jsem pěstounský selhání,” víš? že jeden štěně se prostě nemůžete vzdát? Ale teď i nadále pěstovat, protože můj psí kousne hrát s novými psy a dělají pro ni úžasné společníky. Nemluvě o tom, že moje full-time štěně pomáhá socializovat podporovatele. Je to úžasný kruh! ” (Quinn Fosters pro všechny palubní záchrany zvířat.)

Brooke Mallory, Seattle

“Mám pěstitel, protože nemám spoustu peněz, a nemám spoustu času, ale mám neomezenou dodávku lásky k sdílení. Je to tak snadné krmit ještě více úst, držet jeden mnohem více vodítka, políbit jedno více nosu.

[Quote_Left] “I Foster, protože nemám spoustu peněz, a nemám spoustu času, ale mám neomezenou dodávku lásky …” [/ Quote_Left]

“Namísto přijetí jednoho psa jsem podporoval dobře více než 100 psů.

“Pokaždé, když si myslím, že bych nemohl rozšiřovat své srdce, záchrana mi volá s dalším psím v nouzi a předtím, než to vím, zamiluji se znovu nad hlavou.

“Mnoho lidí mi říká, že nemohou pěstoun, protože milují psy příliš mnoho … jako by to neřeknu? To nemohlo být ještě více od pravdy.

“Nejsem úžasný pěstitel, protože nemiluji tyto psy. Jsem úžasný pěstoun, protože mám rád tyto psy mnohem víc než jen můj přirozený, ale sobecká, touha udržet je všechny. ” (Přečtěte si zde některé z brookeho pěstování příběhů.)

Gloria Rodriguez, Sedona, Ariz.

[Quote_Right] “Zachraňuji životy a lásku každou minutu dobrodružství.” Je fantastické zachránit srdce bije v malém chlupatém těle.

“Takže četné úkryty zabijí zdravá zvířata, protože pro ně není prostor. Fondy městských daňových poplatníků jsou využívány k dokončení úkolu smrti, ale občané si nejsou vědomi.

“Vidět mama krmení, péče, a chrání její mladý je potěšující. Jako jediná žena bez dětí jsou tyto matky skutečně inspirativní učitelé.

“Můj oblíbený aspekt pěstitelských koťat je obdivovat, jak se neohrožují, jak zkoumají život. Lidští rodiče říkají své mladé “, neudělejte to, protože budete ublížit sebe, ale s kotětem nemůžete říct, že nebudete prozkoumat!

“Moje motto jako dobrovolník Foster Kotten Guardian je” zachránit životy a lásku každou minutu dobrodružství. ” (Gloria Fosters s Severní Arizona zvířat Foster Aitice.)

Colby Webb, Manhattan, N.Y.

“Zachraňuji a pěstují psi pro Sav-A-býk, který pomáhá přinést konec pitbullů, které jsou považovány za” neospravedlnitelné.

[Quote_center] “Protože věříme, že každý psýr je hodný šanci na milující a schopný domov.” [/ Quote_center]

“Prostřednictvím záchranné, lékařské péče, základní školení, odpovědné přijetí, podpora po přijetí po přijetí a vzdělávání, zachážíme životy a obnovujeme obraz tohoto nepochopeného psa. Protože věříme, že každý psí je hodný šanci na milující a schopný domov. Dokonce i ten, který byl označen za “pitbull”.

Christy Zimmerman, Simi údolí, Kalifornie.

“Jsem pěstitel, protože si potěším pomáhat maminám koček zvednout své děti. Zatímco mama kočka má spoustu práce, která se stará o její rodinu, má roli, abych se ujistil, že máma má všechno, co potřebuje, aby její rodina prospívá.

“Podpora je tolik legrace. Plus, mám další výhodu socializace a hraní s roztomilými malými koťaty. ” (Christy Fosters pro nejlepší puty zvířecí společnosti.)

JME Thomas, redmond, umýt.

[Quote_Right] “Našel jsem větší účel v životě, hlubší smysl pro vděčnost.” [/ Quote_Right] “Začal jsem pěstovat psy, protože jsem chtěl pomoci mému canine stane se mnohem více sociální a dobře upravené, možná se dokonce naučit hrát! Byl to fantastický zážitek a já jsem byl inspirován k nalezení pěstounské organizace zvané Motley Zoo zvířecí záchrana.

“Nyní jsem podpořil více než 1000 zvířat, a to změnilo můj život. Opravdu si myslel, že se člověk změnil mnoho, by byl pěstounským zvířetem, ale to bylo já.

“Zavřením života každý den opravdu dosáhnu cíle, neopravím nepolapitelný sen pro” štěstí. Svět, i když jsou zvířata jedinými, kdo to znáte nebo si pamatují. ”

Lindsay Stordahl, Solana Beach, Calif.

“Foster psi a kočky, protože je to něco, co můžu udělat, abych pomohl milionům bezdomovců v naší zemi. Jistě, mohu jen pomoci jen jeden nebo dva najednou, ale dělám podstatný rozdíl pro toto zvíře a pro rodinu, která ji přijímá.

[Quote_center] “Vím, že dělám rozdíl.” [/ Quote_center]

“Najdu podpora tak odměňující, a dělám to za sobecké důvody, protože se cítím, že mám rozdíl. Vím, že dělám rozdíl. ”

Annalisa Berns, Newport Beach, Calif.

“Mám pěstitel psů, protože – miluji psy! Miluji záchranné psy mnohem víc než cokoliv jiného. Jsou úžasné, krásné, laskavé a milující, navzdory své minulosti, zdraví a potíží.

“Poučící mě bezpodmínečnou lásku, jak je stále možné zažít potěšení a zábavu navzdory své historii. Je to potěšující, když psí, který pochází z náročné minulosti, udělá něco poprvé, jako mi dovolte, abych jim pet, dejte jim léčbu nebo jet v autě.

[Quote_center] “… pokud jim nepomůžu, kdo bude?” [/ Quote_Center]

“Specializuji se na speciální potřeby psů, psi z extrémního zanedbávání, divokých psů a psů bez pravidelné lidské interakce. Někteří z těchto psů vycházejí ze zkušeností, jako se nic nestalo v jejich minulosti, jiní se nikdy nedostanou. Se všemi z nich miluji péči o ně, kde jsou na, ukaž jim také bezpodmínečnou lásku a zábavu.

“Co mě činí dobrým v tom, že je to pěstounský rodič speciálních potřeb psů? Jsem trpělivý, a pokud jim nepomůžu, kdo bude? ” (Annalisa Fosters pro německá pastýřová záchrana Orange County.)

OK, co takhle?

Proč pěstujete? Nebo proč byste chtěli podporovat?

Související příspěvky:

Tipy pro přivedení domů Foster Dogq & A na podporu německého Shepherdshould přijmout váš pěstounský pes? 15 věcí, které je třeba zvážit před pěstováním psa

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Psí běhPsí běh

Vím o běžcích, kteří necvičí se svými psy. Jejich důvody mě překvapí – příliš horké, příliš chladné, psí nemůže držet krok, psí tahy. Pro mě je s těmito výmluvami něco