Leo vs Crate

AddThis Sharing Buttonsshare to FacebookFacebookFaceBookshare na Twittertwittertwittershare na pinterestpinterestPintestshare to moreaddthismore8

Spíš jako bedna i my versus Leo. Neřekl bych, že první noc byla úplně hladká, ale Leo jen plakal čtyřikrát po celou noc, stejně jako se nezbavil v bedně, takže jsem telefonoval, že úspěšný. Vložili jsme bednu do naší ložnice na úpatí postele a také hráli uklidňující psí seznam skladeb z Spotify celou noc. Plnili jsme bednu s přitulenou kamarádkou, přikrývkou štěňat, žvýkací hračkou a pískavou hračkou.

Abych byl upřímný, věřím však, že naší spasitelnou milostí byla přituťová přítelkyně, můj manažer (děkuji !!!), navrhl, abychom se za něj dostali. Je to trochu plněné psí srdce se srdcem poháněným baterií, které bije po dobu 8 hodin. Do něj můžete také vložit teplý balíček, který trvá 12 hodin. Očekává se, že mu připomene jeho mámu. Dodnes využíváme kamaráda snuggle, stejně jako Leo se to líbí! Rád to leží na vrcholu, když je před spaním.

Další den, ve snaze pokračovat v tréninku bedny, jsme mu nakrmili snídani v bedně, což mu nevadilo. S největší pravděpodobností byl potěšen, že si dal nějaké jídlo. Později v den jsme se ho pokusili znovu dát do bedny (se spoustou dobrot i „dobrých chlapců“) po nočním přestávce, stejně jako to nešlo dobře. Vůbec. Leo byl 100% nešťastný, stejně jako naše sladké, klidné štěně šlo do plného kňučení, pláče a také zasténajícího režimu. Nakonec se uklidnil a omdlel.

Nyní, o týden později, je to docela zasaženo nebo chybí s bednou. V některých případech bude šťastně jít a zůstat v klidu a jindy jindy na chvíli kňučí. Včera v noci opravdu šel do bedny sám a také se usadil na zdřímnutí! Trvalo to veškeré naše zdrženlivost, abychom neskočili k radosti, aby ho znovu nevyrazili.

Nyní je to všechno o bitových vítězstvích v našem domě. Doufáme, že Leo i nadále vidí jeho bednu jako bezrizikovou útočiště, ke kterému může jít, kdykoli chce.

Jak dlouho vám trvalo trénovat svého psa? Dovolte mi pochopit v komentářích níže!

Pžínové behaviordogové tréninkové výcviky

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post