[Nový produkt] Vegetativní zubní žvýkání – zubní kartáček v léčbě!

AddThis Sharing ButtonsShare to FacebookfaceBookfaceBookshare na Twittertwittertwittershare na pinterestpinterestpinterestshare to moreaddthismore

V posledních letech jsme si všichni více uvědomili, jak dentální hygiena ovlivňuje zdraví domácích zvířat (a lidí) obecně. Špatné zdraví zubních škol způsobuje plak, nahromadění tartaru, dutiny, špatný dech, ztráta zubů, ústní léze a seznam pokračuje.

Čištění zubů pro domácí zvířata může být skutečnou výzvou. Někdy může kartáčování zubů spadnout na dno na seznamu úkolů zaneprázdněného mazlíčka. Skutečnost, že mnoho domácích mazlíčků může být během procesu čištění zubů nespolupracující, může učinit kartáčování zubů vašeho domácího mazlíčka obávaným úkolem.

Jak přimět svého domácího mazlíčka k účasti na procesu čištění zubů

Jak tedy zkrátíte čas a úsilí, které je zapotřebí k udržení zubů vašeho domácího mazlíčka a dásně zdravé?

Inovace v péči o domácí zvířata výrazně zmírnily proces čištění zubů pro domácí zvířata. Zatímco kartáčování je vždy nezbytné a zásadní pro celkovou ústní hygienu, existují způsoby, jak může váš mazlíček pomoci vyčistit jeho vlastní zuby a dásně, aniž by to věděl!

C.E.T. Vegetativní zubní žvýkání – zubní kartáček v léčbě!

Nabízíte svému domácímu mazlíčku denní zubní žvýkání, například C.E.T. Rozmnožené zubní žvýkání pro psy je skvělý způsob, jak snížit plak, uvolnit tatar a osvěžující dech najednou.

Když si váš pes užívá rozmnožený zubní žvýkání, mechanický účinek žvýkání spolu s tvrdou žvýkací texturou zubní žvýkací práce, aby seškrábal plak a tatar, a také bakterie, které způsobují špatný dech.

Čím menší plak, tatar a částice potravin zůstanou v ústech vašeho domácího mazlíčka, tím snadnější čištění zubů se stává!

C.E.T. Vegetativní zubní žvýkání mají speciální design tvaru Z, který pomáhá vašemu psovi získat dobrou přilnavost k žvýkání.

Neexistuje žádná náhrada za pravidelné kartáčování zubů, ale použití zubních žvýkání, jako je vegetarizace, je úžasný způsob, jak udržet zubní problémy na uzdě a zároveň dát svému psovi chutnou léčbu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Odborné potíže s výživou pro domácí mazlíčky Veterinární lékaři přijímat starosti majitelů o dietě pro domácí mazlíčkyOdborné potíže s výživou pro domácí mazlíčky Veterinární lékaři přijímat starosti majitelů o dietě pro domácí mazlíčky

Kara Burns vyrábí obavy veterinárních lékařů, stejně jako v pátek nedělená zájem o Úmluvu American Veterinary Medical Association v San Antoniu v Texasu, jako jeden z hlavních reproduktorů na uspokojení