Pokud si ležíte se psy. . .

AddThis Sdílení tlačítek na FacebookfaceBookfaceBookshare na Twittertwittertwittershare na pinterestpinterestpinterestshare to moreaddthismore2

Vyrostl jsem v domě, kde psi spali v posteli se svými lidmi. Nikdy o tom nebyl žádný druh diskuse. Ani jsem nechápal, že existují i ​​jiné možnosti, dokud jsem nebyl starší. Když jsem zjistil, že jsou k dispozici lidé se psy, kteří je neměli spát v posteli s nimi, přemýšlel jsem, co se s těmi lidmi stalo. Proč mít domácího psa, pokud s vámi nespal? To je jako osm hodin „času psů“ po odtoku. Jaká škoda. Podivíni.

Naštěstí se moje mysl trochu rozšířila, jak jsem stárne, a také jsem začal chápat, proč lidé nemusí chtít sdílet své postele se svými špičáky. Psi nejsou vždy nejčistší zvířata, stejně jako pokud věříte, že máma skrytí, když pan Puppy-Head dostane bláto na podlahu, musíte slyšet hluk, který vydává, když dostane všechno přes postel. Navíc, i když jsou čisté a nedotčené, hodně psů se vrhla.

Jak jsem byl ještě starší (vzhledem k tomu, že jsem zde jen na vrcholu 30, představuji si, jaké zázraky pochopím v době, kdy mi je 60), objevil jsem ještě mnohem více důvodů, proč neměli rodinné domácí mazlíčky v Bed -BEZPEČNĚ nechutné důvody. Myslím, že zvířata nemají přístup k mýdlu, stejně jako bidety, stejně jako se rádi dostávají do bakteriálně nechutných věcí – dokonce prohlubují věci – a dobře, dostanete představu.

Nemluvme ani o programu bezpečnosti dětí, do kterého jsem šel, když jsem byl těhotná. Akce této třídy k předmětu byla: „Pokud bude dítě na něm někdy, mohou být na něm rodinní mazlíčci nikdy.“ Jsem si docela jistý, že žena, která řídila tuto třídu, by šťastně řekla všem, aby se jen zbavili svých rodinných mazlíčků, kdyby věřila, že by se s ní mohla dostat.

Přesto jsem pravidelně zkoumal články o tom, jak skvělé mohou být rodinné mazlíčky pro nás i pro naše děti, stejně jako jen potřásl hlavou. Co má majitel psa?

Když jsem poprvé dostal Loki, spala v bedně se starými ručníky. Štěňata jsou rozkošné kousky furballs s velkým množstvím zubů, tvrdým přáním k zničení a netrénovanými močovými měchýři, takže můžete vsadit, že tam spala.

Jak Loki stárne, věřil jsem, že ji nenechá spát v posteli, byla „správná“ věc. Dostal jsem jí pohodlnou kousek psí postel, dal ji tam, kde se její bedna používala (nikdy se opravdu nebrala bednu, jako bych viděl, jak to dělají jiné psi), a také ji nechala odložit.

A pak moje druhá polovina vyšla z města, stejně jako jsem byl osamělý. A ten „správný“ koncept, který jsem získal od dobroty, chápe, kde vypadl z mého mozku. . . až se nevrátil. Ale tehdy bylo tak pozdě. Očekával, že bude spát na posteli, Loki přijde na mou boku postele, stejně jako Chuff, stejně jako na mě. A ona byla opravdu rozkošná a já jsem celkově SAP.

Aaaaaaaand jsem pak očekával a šel jsem také do třídy „Domácí zvířata zabije vaše dítě i s největší pravděpodobností i vy“.

Takže když dítě bylo, dobře, dítě, držel jsem psy mimo postel i daleko od spolujezdícího. (Mohl bych tam jen vidět, jak se Loki plazí, protože ona je ten typ domácího psa, který prohlašuje všechny pohodlné kontejnery jako její, bez ohledu na malého člověka, který může nebo v současné době nespí v uvedeném kontejneru – a to je 30+ liber Corgi, o kterém mluvíme.)

Kojenec však stárne a přenesl se do své postýlky. A moje druhá polovina vyšla znovu z města. A Loki zjevně nezapomněl přesně, jak se odrazit a také okouzlujícím způsobem. A já jsem ještě mnohem víc míza vzhledem k tomu, že jsem měl dítě.

Poté, co jsem po dobu nejméně jednoho týdne nad mým selháním povolení Corgiho zpět v posteli, mluvil jsem se svým přítelem se psem. Rozumíš tomu, co mi řekla? “Moji psi spí se mnou v posteli.” Heck, jeden z nich rád spí prakticky na mé hlavě. To je v pořádku; Co máš za problém?”

Takže Loki spí na posteli, stejně jako jsem se přestal bát.

Zřeknutí se odpovědnosti: Věřím, že špatně od vás, stejně jako dovednosti majitele mazlíčků, pokud nedovolíte, aby svého domácího psa spí na posteli? Ne. Věřím, že nechám mazlíčka spát v posteli s vámi, je super, nejlepší, 100% nejúžasnější věc, kterou musíte udělat? Ne. Dělám to, co je pro mě nejlepší, stejně jako moje a očekávám, že uděláte totéž? Bingo.

Chování domácího mazlíčka

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post