Je koňské maso v psího jídla?

Podle sítě koňských zabezpečení, která je skupina věnovanou změně pro zneužívané, zanedbávané a porážkové koně, nemůže používat koňské maso ve Spojených státech ve Spojených státech ve Spojených státech nemůže využívat koňské maso v psích potravinách.

Primárním důvodem potravinářských podniků nevyužívá koně v USA, protože americké podnikání vydělává mnohem větší příjmy prodejem koňského masa do zemí, kde lidé jedí maso.

To nezabrání koňskému masu v tom, aby se jeho metoda vrátila do Spojených států jako nespecifické „zvířecí“ vedlejší produkty, „zvířecí“ jídlo nebo „zvířecí“ trávení.

„Zvíře“ Digest je Ramains poměrně jakéhokoli druhu jakéhokoli druhu jakéhokoli druhu zvířete (krev, zuby, vlasy, slezina) odkudkoli (roadkill, přístřeší zvířata, eutanizovaná zvířata i koně atd.). Mezi levnější psí potraviny patří vedlejší produkty a zvířecí digest (viz moje publikování na psích potravinových ingrediencích).

Jedinou metodou, kterou je třeba si jistá, že se v jídle vašeho psa nepoužívá koňské maso, je zkontrolovat štítek. Hledejte psí jídla se součástmi, jako je jehněčí, kachna i kuře. První tři složky by měly být konkrétní proteiny. Vyvarujte se psí potravin s nespecifickými komponenty, jako jsou vedlejší produkty „zvířete“, „zvířecí“ jídla a „zvířecí“ trávení.

Důvodem, proč se problém koňského masa týkal mého zájmu, byl, protože zákonodárci v Severní Dakotě sponzorují náklady, které by mohly vést k výstavbě jediného koňského jatka ve Spojených státech.

Rostlina v Severní Dakotě by zabíjela koně.

Chápu, že to zcela nesouvisí se psy, avšak jako milovník zvířat, titulek „Rostlina může zabíjet koně…“ v sobotním problému fóra mě upoutal pozornost.

Dovolte mi uvést, že nejsem člověk koní. Nikdy jsem neměl koně, chodil jsem asi pětkrát v životě, stejně jako jsem opravdu vyděšený koňmi. To, co mi vadí, je, že koně mohou být v naší zemi zabíjeni, jakož i metodu, kterou by bylo provedeno.

EPN na svém webu vysvětluje, že metoda koně byla zabita v naší zemi až v roce 2007, kdy se poslední dva americké koňské jatky zavřené.

Nejprve byli koně zasaženi do čela nahoru, dokud nebyli (doufejme) v bezvědomí. Potom byly jejich zadní nohy zasaženy a koně byly zvednuty do vzduchu vzhůru nohama, aby byly nakrájeny na krk.

To vše se stalo poté, co byli koně odesláni v některých případech bezpočet mil a poté se seřadili do jatek, slyšeli a také viděli, jak jejich kolegové koně zasahují do hlavy a krvácení, podle fóra PETA. To je samozřejmě přesně to, jak jsou prasata i skot v naší zemi také nelidsky zabíjeny, ale do toho se ani nedostanu.

Nelíbí se mi věřit přesně tomu, jak jsou koně zabíjeni v Mexiku i v Kanadě, což je místo, kde USA v současné době dodávají své koně k porážce. Něco mi říká, že pokud budete poraženi, je mnohem lepší zabití ve Spojených státech než v Mexiku, kde jsou koně bodnut k smrti, podle EPN (stačí procházet YouTube pro „porážku koní“) .

V roce 2006 schválil americký domov agentů zákon o zakázání koňských zabíjení. Podle fóra to však v Senátu selhalo, takže je v naší zemi stále legální.

Závod na Severní Dakotě by porazil koně, kteří se již nevyužívají pro rekreaci, zemědělství nebo závodění, uvedla fórum. Podle článku se zabíjejí koně používány pro maso, želatinu, lepidlo, krmivo pro domácí zvířata i kožené výrobky.

Možná neobjevím žádný typ značek pro domácí zvířata, které sice využívají koňské maso. Místo toho se používají obecná slova jako „zvířecí“ spin-off a „zvířecí“ digest. Může to být jakýkoli typ zvířete.

Zajímalo by vás, jestli v něm mělo jídlo vašeho psa koní? Jaký je váš názor na porážky koní a měl by se k tomu provádět v naší zemi nebo jinde?

Fotografie pocházejí z jízdy na koni, kterou jsem pořídil s kamarády v Kostarice před několika lety, jednou z mála zkušeností, které mám s koňmi.

Pro mnoho dalších informací o tom, co je objeveno v krmeni pro domácí zvířata, prohlédněte moji stránku se syrovými jídly, která vysvětluje, proč je pro mého psa nezdravé suché jídlo.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post