Drželi byste zavřené ústa štěně, abyste ho zabránili v kousání?

Jednou z metod, jak zabránit kousnutí štěně, je uvést „ne“, zatímco na vteřinu drží ústa/čenich zavřený, splněný ignorováním štěně.

Držení úst štěňat pomáhá, aby se dostali na to – „nekousajte se“ – pro některá štěňata.

Udělal jsem to s posledním štěněm mé rodiny a fungovalo to.

Někteří lidé budou uvádět „žádné kousnutí“, ale „ne“ je vše, co je potřeba. Ukážu svým psům, že „ne“ naznačuje „zastavte to, co děláte“, takže není třeba propracovat.

Bože můj, to znamená, že drží ústa štěně!

Lidé jsou citliví na myšlenku držení ústa štěně, protože nechtějí být „průměrný“ nebo „příliš averzivní“ nebo – Bůh zakazují – dominantní.

Vidím, odkud pocházejí, a pokud vás to znepokojuje, nedělejte to.

Místo toho můžete jen říct štěně „ne“ nebo „ouch“ a odejít.

Na druhou stranu, některá štěňata budou nadšená, že držíte jejich ústa! “Ach jo! Pozornost!”

Toto je další příklad, kdy je nejúčinnější odcházet a ignorovat štěně pro kousání.

Jen buďte konzistentní.

Nemáme štěstí, že existuje tolik možností tréninku?

Jemně popadl štěně u Scruff

Další možností (díky Sandy!) Je jemně, ale pevně se chystáte štěňátka, když mu řeknete ne s jemným chvěním. To je v podstatě to, co by matka psí udělala, a základní dotek funguje dobře, aby upoutal jeho pozornost a jemně ho „opravit“.

Vím, že někteří lidé budou šokováni, že diskutuji o této možnosti, ale prostě to není velký problém!

Funguje to také pro kočky. Jen řekni.

A co stříkání štěně vodou?

To může také fungovat, ale pro mě to jen komplikuje věci. Nemám vždy po ruce láhev s vodou, ale vždy mohu uvést „ne“ a odejít.

Squirt v dohodě s vodou je skutečně účinná jako úprava některých štěňat. Přesto jiní štěňata věří, že se jedná o zábavnou hru! Moje retrívr Ace věří, že je skvělé stříkat vodou! Hloupné laboratoře.

Další možností je využití produktu s názvem The Pet Cormertor (Affiliate Link), který střílí vzduch na psa. To je pro mnoho psů nepříjemné a pomáhá zastavit nežádoucí chování.

Nevyužil bych to pro opravdu mladá štěňata, protože by je mohla vyděsit. Použil bych to pro „dospívající“ štěňata šest měsíců.

Dorazíte prsty do úst vašeho štěně, abyste přestali kousat

To není to, co bych navrhoval, protože existuje nebezpečí, že se člověk pokousá ještě těžší a také věřím, že je to trochu průměrné. Chtěl jsem to však vychovávat, protože vím, že lidé tuto možnost vyzkoušejí nebo procházejí informace o ní.

Když vaše štěně kousne vaše ruce, myšlenkou je tlačit prsty navíc do úst štěňat, takže je to pro něj nepříjemné a snaží se ustoupit.

Pošle zcela odstranění zprávy. “Nekousej mě!”

Mnoho instruktorů fitness to uvedlo, že to neudělá, a já to ani nenavrhuji, ale pokud to funguje pro vás a vaše štěně, tak ať je to tak.

Křičel, když štěně kousne

Na tento týden jsem složil příspěvek. Může být skutečně efektivní křičet, když štěňata kousne, protože takto by další psí nebo štěně sdělovaly „ouch! Jsi také drsný! “

Funguje to pro některá štěňata a to jen získává další štěňata ještě mnohem více „rozrušená“. Pomáhá neustále ignorovat štěně po „křiku“.

Jak zabráníte kousnutí štěně? Položíte ruku na čenich štěňat?

Související příspěvky:

Zastavte štěně v kousnutí pro pozornost

Zastavte štěně v žvýkání

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post