Nejlepší Surový pet psí krmiva značky

Dnes se s vámi podělím o nejlepší značky surového psího psa. Tam jsou tuny syrové pet psí potravinové společnosti si vybrat z, což je skvělé! Označuje, že lidé a značky pochopí zdravotní přínosy surové stravy pro psy, jako je:

Snížené ucho infekce
Méně alergií
Méně poop!
Méně psí psí zápach
Snížené riziko rakoviny
Čistší zuby
Měkké, lesklé kabáty

Vzhledem k tomu, že existuje tak spousta značek, nemůžu mít svůj štěně testovat všechny (i když on by rád vyzkoušel)! Pokud máte oblíbenou značku, uveďte to na konci komentáře. Rád bych o tom zjistil mnohem více!

Jsem barbara řeky a často píšu pro tuto muttu. Jsem blogger, surový podavač a udržujeme blog k9sovercoffee.

Krml jsem své vlastní psy syrové psí krmivo s ohledem na to, že rok 2015 a dostal svou certifikaci jako surový psí pes výživu výživy specialisty na psy přirozeně časopis na počátku roku 2020.

S tímto vědomím, následující jsou moje oblíbené obchodní značky pro obchod s dětmi zvířaty!

Nejlepší Syrové zvířecí pes Značky pro psy v tomto příspěvku:

Darwin je
Syrové tlapky
Odpovědi
Surové krmení Miami.
Stella & Chewyho
Steveho skutečné jídlo
Upřímná kuchyně
Babička Lucy
Sojos
Dr. Harvey

* Získejte naše tři bezplatné syrové pet psí potravin recepty! Klikněte zde

10 nejlepších syrových značek psích psí krmiva

# 1: Darwin je přírodní mazlíček

Darwin’s používá pre-made syrové psí psí krmivo v 8-unce placky. Vlastně jsem začal svou surovou krmnou cestu s Darwinem zpátky v roce 2015 a myslím, že je to jeden z nejlepších značek surového psího psa.

Darwin je sponzorem toho muttu. Můžete získat 10bbs jejich jídlo za pouhých 14,95 dolarů! Bezplatná poštovná a bez nutnosti kódu! Naučte se mnohem více.

Darwinovy ​​lodě přes U.S.

Darwin’s se nachází na západním pobřeží v Tukwila, umývání, umývání.

Náklady na syrové jídlo Darwin

Darwin’s používá 3 různé řádky syrového psího psa jídlo, které se pohybují v ceně od $ 4,69 / lb na $ 8.90 / lb. Přeprava je vždy zdarma!

Možnosti při objednání od Darwinův:

Přírodní výběr syrové psí krmivo. Vyrobeno s masem zdarma a organickou zeleninou. K dispozici jako kuře, kachna, Turecko, hovězí maso a jehněčí. To je to, co Lindsay je pes pes remy jíst!
Biologics syrový pet psí jídlo. Vyrobeno s konvenčně vyvýšenými / pěstovanými masem a zeleninou a mnohem cenově dostupnější. Je to k dispozici jako kuře, Turecko a hovězí maso.
Inteligentní design veterinární jídla pro psy. vytvořené pro podporu určitých zdravotních problémů a k dispozici pouze na předpis. Je k dispozici jako KS Podpěrný vzorec podpěry, LS podpěrný vzorec CS, CS rakoviny podpěrný vzorec a JMS (kloubní a muskuloskeletální) vzorec.

Bonus: Darwin má úvodní nabídku 10LB surového psího psa jídlo za pouhých 14,95 dolarů. Zkontrolujte to tady.

Darwinův syrové jídlo

Složky v Darwinově syrové potravě

Všechny Darwinovy ​​jídlo jsou bezlepkové a bez pšenice. Jsou vyrobeny z přibližně 75% masa, 24% zeleniny a 1% speciálního živného směsi. Přesný poměr závisí na individuální linii a proteinovém zdroji.

Zde je 2 příklady:

Biologické kuře: 74,58% maso, 24,64% zelenina, 0,78% speciální živinový mix

Biologické hovězí maso: 72,41% maso, 24,43% zelenina, 3,15% speciální mix živiny

Vzorek přísady pro přírodní výběr Kuře:

Kuřecí maso, kuřecí krky (včetně kostí), kuřecí žluví, kuřecí játra, kuřecí srdce, yams, římský salát, mrkev, žlutá squash, cuketa, celer, petržel, organický lněný olej, mořská sůl, inulin, olejový olej, proteinát zinku , Iron Proteine, měděný proteinát, vitamin E, manganový proteinát, monononitrát thiamin a jod.

Různé produkty

Darwin má skvělý výběr produktů a používá kuře, Turecko, kachnu, hovězí maso a jehněčí.

Remy čeká na jeho Darwin jídlo

Darwin’s recenze

Google: 4.3 z 5 hvězdiček
Facebook: 4.1 z 5 hvězdiček

Přečtěte si to hloubkové přezkoumání Darwina je zde.

Výhody a nevýhody surové potraviny Darwin

Výhody z Darwinův:
Doprava zdarma
Levná úvodní nabídka – zkuste to zde
Dodává se ke dveřím na auto-loď
Volba mezi organickými a konvenčními složkami
Pohodlné sáčky 8oz s otvorem EZ Peel
ZDARMA PET FOOD CONSUALSION
Vysoce kvalitní syrové pet psí jídlo
Veterinární linie potravin
Celostátní doručení v rámci U.S.
E-mailová připomenutí před každou zásilkou s možností zrušit nebo změnit pořadí

Nevýhody:
Pokud krmíte “Prey Model” RAW přístup, Darwin nemusí být tou nejlepší volbou pro vás, protože se skládá z nějaké zeleniny.

Remy jíst jeho darwin jídlo

# 2: Syrové tlapky

Syrové tlapky pet food je komerční surový pet psí potravinářský prodejce, který používá pre-dělaný syrový psí krmivo pro psy, ale také prodávají několik jednotlivých kusů syrového masa. Nabízejí produkty s a bez zeleniny a ovoce, takže jídla pracují pro různé styly surového krmení.

Umístil jsem příkazy a vypořádat s nimi vzhledem k tomu, že 2016 a myslím, že jsou jedním z nejlepších značek kryty

Dostupnost napříč USA

Syrové tlapky Pet Food se nachází v Indianapolis a lodě v kontinentálníU.S. Objednávky umístily všední dny o 2 p.m. loď stejný den. Objednávky umístěné v sobotu a nedělí loď v pondělí.

Jejich rybí psí krmivo není k dispozici ke koupi v maloobchodních prodejnách PET, ale nabízejí místní pickup z jejich skladu ve všední dny.

Náklady na syrové tlapky

Syrové paws pet potravin kompletní směsi v ceně mezi $ 6.49 / lb na $ 9.49 / lb. Přeprava je bezplatná s objednávkami 199 +. Níže, oni mají přepravu paušální sazby ve výši 25 USD. Nabízejí také bezplatnou dopravu s jejich packy (10 lb, 19 lb a 20 lb).

Bonus: Mají úvodní nabídku, která se nazývá kompletní intro odrůda za 69 dolarů. Skládá se z 8LB kompletních směsí + 16 oz syrového kozího mléka.

Mají také obchodní sekci.

Surové tlapky ingredience

Syrové tlapky pet potravin říká, že zdroje své složky z “zodpovědných a etických farem”. Používá směsi s a bez zeleniny. Všechny jeho směsi jsou bezplatné antibiotik, plniv, přísad a konzervačních látek.

Jejich hovězí maso, kuře, Turecko, koza a jehněčí čáry jsou pocházejí z volně stojících zvířat na rodinné farmě v Indianě.

Ducková linka je pocházející z volného běhu, USDA-kontrolovaných kachen vznesených na rodinných farmách, kteří byli lidsky sklizeni.

Všechny zeleniny jsou také pěstovány na indiánských farmách. Makrel (olejovitá ryba) používaná v některých jejich směsí je divoký v Atlantiku.

Vzorek přísady pro kompletní hovězí maso a makrely:

Hovězí kulaté, hovězí maso, divoký chytil makrel, hovězí kost, hovězí srdce, hovězí srdce, hovězí jazyk, hovězí játra, hovězí ledviny, hovězí ledvin, hovězí slezina a hovězí suet.

Různé výrobky z syrových tlapek

Syrové tlapky pet potravin má obrovský výběr výrobků, včetně ryb (makrelu).

Jejich kompletní směsi jsou k dispozici jako:

Hovězí maso a drotor ($ 7.49 / lb)
Hovězí maso ($ 6.49 / lb)
Makrel a hovězí maso ($ 6.49 / lb)
Zelenina a hovězí maso ($ 6.49 / lb)
Kuře ($ 6,49 / lb)
Kuřecí a zelenina ($ 6.49 / lb)
Turecko ($ 5,69 / lb)
Kozí ($ 9.49 / lb)
Kozí a hovězí maso ($ 8.49 / lb)
Jehněčí ($ 9.49 / lb)
Kachna ($ 7.99 / lb)

Recenze RAW PAWS

Yelp: 5 z 5 hvězdiček.
Facebook: 4,8 z 5 hvězdiček.

Výhody a nevýhody syrových tlapek

Profesionálové:
Vysoce kvalitní syrové pet psí jídlo
Obrovská paleta výrobků
Doprava zdarma s určitým cenovým bodem a na vybraných produktech
Velmi rychlé pořadí / přepravní čas
Volný jídlo plán
Celostátní doručení v rámci kontinentálního U.S.
Tam jsou směsi s nebo bez zeleniny

Nevýhody:
Jejich významný výběr výrobků je ohromující!

* Získejte naše tři bezplatné syrové pet psí potravin recepty! Klikněte zde

# 3: Odpovědi z pet potravin

Odpovědi pet food je komerční syrový pet psí krmiva značky, která se specializuje na fermentované syrové potraviny. Fermentace zvyšuje nutriční hodnotu surových potravin, protože přidává dobré bakterie, že předběžně tráví potravu. To zase dělá to mnohem snazší pro naše mláďata k asimilaci živin.

Nedávno jsem se o této značce zjistil (polovina 2020), když jsem chtěl vyzvednout nějaké kozí mléko pro mé štěně Wally v místním obchodníkovi PET Merchant a viděl fermentovanou surovou kravskou mléčnou kefir v mrazničce místo.

Jsem potěšen jejich fermentovaným vzorcem, protože je to mnohem mnohem pohodlnější, než musel kvasnout své vlastní potraviny, které jsem zvažoval.

Odpovědi také dodávaly můj mazlíček pes Wally s některými vzorky jejich jídla při psaní tohoto článku.

Dostupnost napříč U.S.

Odpovědi Pet Food se nachází ve fleetwood, PA. Jejich kompletní a vyvážená strava (a všechny ostatní produkty) jsou k dispozici celostátní v rámci U.S., ale v současné době nabízejí pouze online objednávky na východním pobřeží.

Zbytek země může nyní získat své produkty do obchodů s cihlovými a malty. Zde najdete nejbližší nejbližší. Nejbližší ke mně je jen 10 minut a žiji na východním pobřeží v NC, takže jsem měl štěstí!

Náklady na odpovědi Syrové potraviny

Jejich ceny pro kompletní a vyvážené stravy se pohybují v ceně mezi $ 5.46 / lb a $ 13.23 / lb.

Můj mazlíček pes wally

Ingredience v odpovědích Pet Food

Všechny potraviny odpověděly se skládá z celých řezů trávy a trávy-hotové mezery (globální zvířecí partnerství, ochranné známky zvířat) Jmenovité maso. Jejich drůbež a kachna vejce jsou organická. Stejně jako jejich zelenina a jsou také fermentovány. Jejich vepřové maso je udržitelný a pastvinný.

Vzorek ingredience pro hloubkovou surovou kachnu:

Kachna, kachna srdce, kachní játra, mletý kachna kost, organická mrkev, organická kachna vajec, organické žluté squash, organické zelené fazole, syrovátka, treska játra, máslo, kefír (syrové kravské mléko, sušené laktobacillu bulgaricus fermentační produkt, sušené laktobacillu acidophilus fermentace Produkt, sušené leuconostoc mesenteroides fermentační produkt, sušený laktobacillus lactis fermentační produkt), montmorillonit, organická petrželka, sůl a vitamin e doplněk.

Porcování surového hovězího masa. Wally dostane 3/4 patty na jídlo.

Různé produkty

Odpovědi Pet Food má slušný výběr produktu.

Jejich kompletní a vyvážená strava aka in-hloubkový vzorec každý přijít v 1 nebo 4 lb papírových kartonů vytvořených pro snadné rozmrazení, stejně jako “nibbles” a placičky.

Jsou k dispozici jako kuře, hovězí maso, kachna, porK a Turecko.

Výhody a zápory odpovědí pet potravin

Profesionálové:
První a pouze fermentovaný surový prodejce potravin v oboru v průmyslu
Celostátní dostupnost v rámci U.S.
Skvělé pro ty, kteří krmí “Barf” surovinový model (vyrobený se zeleninou)

Nevýhody:
Není plně dostupný online
K dispozici pouze v Select Fyzikální PET Maloobchodní prodejny
Není to dobrá volba pro kořist modelu Suroviny (vyrobené se zeleninou)

# 4. Surové krmení Miami (RFM)

Surové krmení Miami je kořist modelu RAW značka, která využívá individuální řezy syrového masa pro DIY syrové psí krmivo pro psy, stejně jako několik pre-made syrové možnosti potravin pro psí psí krmivo.

Umístil jsem spoustu objednávek s RFM s ohledem na to, že 2016 a věří, že jsou jedním z nejlepších značek krycího psího psa!

Dostupnost napříč USA

Jak název napovídá, Surové krmení Miami se nachází v Miami. Přistoupí celostátní v rámci kontinentálního U.S., ale ne na Aljašku, Havaj nebo Puerto Rico.

Jejich rybí psí krmivo není k dispozici ke koupi v obchodech pro domácí zvířata, ale nabízejí místní pickup z jejich skladu. Nabízejí také místní doručení mezi středy a soboty po 18 hodin klientům, kteří žijí v poloměru 30 míle.

Objednávky musí být umístěny 7 dní ve vývoji dříve, než budou dodány, což je jasně sděleno.

Náklady na syrové krmení Miami

RFM přednastavené broušení, protože jim říkají v ceně od ceny od 4,50 dolarů / lb na 7,99 dolarů / lb. To jsou jejich předem provedená jídla, která mohou být krmena jako-is.

Poznámka: Existuje nějaký dražší, který se pohybuje v ceně v ceně mezi $ 9.00 / lb a $ 12.00 / lb, ale nejsou vyvážené a nemohou být krmeny jako kompletní jídlo.

Přeprava není volná, ale mají dobrý program odměn. S každým nákupem získáte body, které pak mohou být vykoupeny na budoucích objednávkách. Nemají žádné úvodní nabídky, ale mají měsíční speciály.

Ingredience v syrové krmení Miami

Všechny RFM maso a mletí jsou hormonální a antibiotikální a získané od “výrobců masa, které udržují pozoruhodnou úroveň udržitelnosti a etiky za léčbou jejich zvířat.” Všechny jejich produkty jsou pouze PMR (dravý model syrový, bez zeleniny a ovoce).

Jejich hovězí linka pochází z místních, pastvinných, non-gmo krávy, zatímco jejich jehněčí linky pochází z free-range Nový Zéland jehněčí. Králíci ze své řady králíků jsou krmeny rostlinnou stravou.

Vzorek přísady pro králičí mletí:

Podzemní celé králíky s orgány (žádné střev nebo hlavy).

Různé produkty

RFM má obrovský výběr výrobku.

Jejich mletí jsou k dispozici jako:

Kuře (4,50 dolarů)
Kuřecí a zelené dry ($ 5,30 / lb)
Hovězí maso ($ 5.85 / lb)
Hovězí a zelené tripe ($ 6.00 / lb)
Kachna ($ 5,99 / lb)
Husa ($ 7.99 / lb)
Jehněčí ($ 6.10 / lb)
Vepřový ($ 5.10 / lb)
Králík ($ 7.99 / lb)
Turecko ($ 5,65 / lb)

Recenze nebo syrové krmení Miami

Yelp: 5 z 5 hvězdiček
Facebook: 4.9 z 5 hvězdiček
Google: 4.8 z 5 hvězdiček

Výhody a nevýhody syrového krmení Miami

Profesionálové:
Vysoce kvalitní syrové pet psí jídlo
Obrovská paleta výrobků
Celostátní dodání v kontinentální USA
Program odměn
Cenově dostupné ceny
Skvělé pro model kořisti. Jejich mletí nezahrnují žádnou zeleninu nebo ovoce.

Nevýhody:
Žádná bezplatná doprava
Objednávky musí být předem umístěny 7 dní
Není to dobrá volba pro podavače BARF (Surový psí psí krmivo se zeleninou / ovocem)

# 5: Stella & Chewy’s

Stella & Chewy je komerční syrový pet psí krmiva značka, která používá pouze pre-děle syrové jídlo, které spadá do kategorie BARF (se zeleninou a ovocem).

Zvedl jsem Stella & Chewyho zmrazená večeře, když jsem utekl z mého domácího syrového psího psa.

Dostupnost napříč USA

Stella & Chewy’s se nachází ve Wisconsinu. Jejich zmrazená jídla jsou k dispozici v rámci všech USA, ale pouze v mraznicích sekcích Cihel-a-malty Maloobchodní prodejny. Zde najdete nejbližší nejbližší.

Náklady na Stella & Chewy’s

Stella a Chewyovy ceny se trochu liší.

Jejich zmrazené placičky jsou k dispozici ve 3, 6 a 12 lb taškách. Tašky 12LB jsou nejméně nákladnou volbou na cenu za LB měřítko. Celkově, jejich ceny tohoto produktu se pohybují mezi $ 17- $ 40 / taškou.

Ingredience v Stella & Chewy’s

Stella a Chewyho masové ingredience jsou pocházejí ze Severní Ameriky (hovězí maso, drůbež, ryby), Austrálie a Nového Zélandu (hovězí maso, jehněčí, zvěřina) a Evropa (králík).

Jejich ovoce

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post