Chybí mi můj psí?

Neviděl jsem své mutt eso déle než dva týdny, když jsem minulý měsíc cestoval přes Severní Dakota, Montana, Idaho, Washington, Oregon a Kalifornie. Ace musela zůstat s rodiči ve Wisconsinu.

Strašně mi chyběl eso. Nicméně mi chyběl? Ani náhodou.

Jednou z chyb, které lidé dělají, je promítat lidské emoce svým psům. Je to jednoduché. Přiznám se, že jsem se cítil mnohem lépe uvěřit eso, stejně jako moje kočky mi chyběly. Ve skutečnosti pravděpodobně zapomněli, že jsem odešel. Někdo jiný je krmil, hrál si s nimi a také jim dal náklonnost. To je o všem, na čem jim záleží. Je to součást být zvíře a také žít v tuto chvíli.

Když jsem minulý měsíc odjel z domova svých rodičů bez esa, přecházel a také si mě viděl pozorně. Byl úzkostný, když si uvědomil, že ho nechávám pozadu, protože jeho typickou rutinou je být se mnou.

Ale druhý moje vozidlo bylo mimo dohled, eso se okamžitě posunulo dál. Místo toho, aby se nad mnou zachytil, popadl svou tenisovou sféru a také následoval moji matku i její psy kolem. To, zda jsem se vracel nebo ne, nebyl pro Ace opravdu problém. Když jsem se nakonec vrátil, byl šťastný. Byl by však potěšen, když viděl někoho, zejména někoho, kdo drží tenisový míč.

Když jsem šel dostat eso, byl potěšen, že mě viděl těsně od doby, kdy jsem tam byl, ne od té doby, co jsem byl dlouho pryč. Když mě viděl, zapomněl, že jsem byl na prvním místě. Byl jako: „Ach, hej! Neviděl jsem tam tam! “

Psi reagují na naše emoce

Kdybych měl chodit ven a také si nechat poštu a vrátit se a vrátit se, jako bych neviděl svého psíka za dva týdny, pozdravil by mě s odpovídající energií.

Pokud nechápete, co tím myslím, zkuste to.

Jděte na konec příjezdové cesty bez vašeho psa. Pak se vraťte dovnitř, zavolejte „Ace! Neviděl jsem tě navždy, kámo! “ Stejně tak se dostat dolů na ruce i kolena. Váš psí využije tuto šanci k nasávání nějakého dalšího zájmu tím, že se válí na zemi před vámi, olizuje vás nebo alespoň vrtí jeho ocas.

Není to tak, že váš psí předstírá cokoli. Je to jen to, že opravdu vyzvedne na vaši energii. Proto lidé milují psy!

Možná byste také vyzkoušeli stejný experiment, teprve tentokrát procházka dveřmi a úplně ignorování vašeho psa. Nemluv s ním. Nedotýkejte se ho. Nedívejte se ani jeho směrem. Dostanete velmi odlišnou reakci, než poprvé, když jste prošli dveřmi.

Pokud chcete pokyn svého psíka, aby byl klidný, když lidé navštíví, prvním krokem je přestat ho trénovat, aby jednal tak nadšený pokaždé, když se vrátíte domů! Je nespravedlivé očekávat, že bude jednat jedním směrem, když přijdete do domu, a ještě jednou při návštěvě hostů.

Myšlenka času na čas

Ace neměl žádný koncept, že jsem byl pryč dva týdny.

Jedním z důvodů, proč jsem mohl opustit svůj psí, když cestuji, je, protože chápu, že má fantastický čas, když jsem pryč. Pokud o mně vůbec přemýšlel, nemyslel na to, proč jsem odešel, stejně jako rozhodně neměl ponětí, jak dlouho jsem byl pryč. Místo toho přemýšlel o svém jídle, svých hračkách, voní Wisconsinský vánek a také dodržovat psy mé matky. Jsem přesvědčen, že o mně vůbec nemyslel.

Psi se nebojí o minulost nebo budoucnost. Vydělávají to nejlepší ze svých současných situací. To je důvod, proč se psi mohou přizpůsobit novým domům nebo životu v útulku.

Ace se přizpůsobilo v pořádku, když jsem ho přijal od svého předchozího majitele. Rád si myslím, že na mně je něco zvláštního, ale Ace by se přizpůsobilo v pořádku třetině nebo čtvrtému domovu. Pokud jde o Ace, kdokoli připraven hodit tenisovou sféru, by mu mohl nabídnout docela skvělý domov.

Můj psí je na mě naštvaný za odchod

Dělám hodně domácího mazlíčka, který sedí na Solana Beach, stejně jako jsem také pracoval na nástupní chovatelské stanici roky. Prostřednictvím těchto pracovních míst jsem se zabýval majiteli všech druhů. Mnoho majitelů psů nerozumí svým psům a chtějí věřit, že jejich psi nad nimi po celou dobu, kdy jsou pryč, se nad nimi.

Psi, o které se starám, jsou vždy, vždy mají fantastický čas bez jejich majitelů. Mnoho psů bude mít fantastický čas s někým, kdo je připravuje, aby je prošel, provozoval je, hrál si s nimi, mazlil je a krmil je. Je to velmi základní.

Kdykoli Ace zůstal s někým novým nebo na palubní chovatelské stanici, přijde dům vyčerpaný z další duševní i fyzické stimulace. Je poněkud introvertní jako já a musí se „dobít“ poté, co byl kolem nových lidí nebo nových míst. Když přijde domů, bude spát skvěle 36 hodin. Mnohem vyčerpanější je, tím mnohem zábavnějšího, co chápu.

Je to, jako by si Ace myslel: „No, tady se nic neděje, čas dohnat sOme Sleep. “

Tyto letargické návyky mohou způsobit, že majitelé psích věří, že jejich psi drží proti nim zášťové za to, aby odcházeli. To vůbec není pravda. Psí není schopen držet zášť, protože by to zahrnovalo držení minulosti. Pokud váš pes jedná jiným způsobem, když ho přivedete domů, je to mnoho pravděpodobných, protože je unavený.

Chápu, že když můj psí pochází z domu z domova pro domácí mazlíčky nebo chovatelské stanice, jen doháněl nějaký potřebný odpočinek. Není nemocný ani depresivní a nemá vůči mně žádné špatné pocity, že ho opustil.

Jsem vyčerpaný po útěku nebo v den obtížné práce, stejně jako i můj pes. Je to stejně snadné.

Jakým způsobem neúmyslně humanizujete svého psa? Jak přesně se jedná o váš pes, když přijdeš domů?

Získejte zpravodaj Mutt ve vaší doručené poště:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Psí běhPsí běh

Vím o běžcích, kteří necvičí se svými psy. Jejich důvody mě překvapí – příliš horké, příliš chladné, psí nemůže držet krok, psí tahy. Pro mě je s těmito výmluvami něco