Golden Bone Giveaway se rozprostírá s červnem!

AddThis Sharing ButtonsShare to FacebookfaceBookfaceBookshare na Twittertwittertwittershare na pinterestpinterestpinterestshare to moreaddthismore

Prominentní prozradí prozradí Golden Bone, prominentní prozradí 1-800-Petmed, který probíhá s celým květnem, bylo právě prodlouženo pokračovat po celý měsíc června!

V situaci nerozumíte tomu, co je to prozradí Golden Bone, je to jedna z nejvýznamnějších propagací 1-800PetMed, ve kterých mají klienti možnost nechat celou objednávku zcela vrátit zpět! Tato propagace začala v únoru 2017 ve snahách pomoci rodičům domácích zvířat s rostoucími náklady na léky na domácí zvířata i zásoby. Nyní, přes 150 klientů má kartu Golden Bone a také plnou náhradu na jejich objednávku!

Dnešní vítězové, zvýšené i Bella, byli zcela vráceni na jejich objednávce K9 Advantix II. Nyní je Bella zajištěna z těchto otravných blesů a klíšťat po dobu 4 měsíců zcela zdarma!

Golden Bone Giveaway běží s koncem června. Každý, kdo umístí objednávku s 30. červnem, má možnost získat kartu Golden Bone, protože jeden je náhodně umístěn v odchozím svazku, když denně. Pokud jste jedním z šťastných vítězů, kteří objeví kartu Golden Bone, budete mít pokyn, abyste odpověděli s obrázkem svého domácího mazlíčka s kartou a také číslo objednávky, abyste získali úplnou náhradu za vaši objednávku. Přejděte na stránku vítězů Golden Bone a navštivte předchozí vítěze.

Mohl bys být příští? Objednejte si dnes možnost získat to zcela zdarma !!

Dárky

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post