Platforma sociální sítě, na které vám chybí

od Tricia Clements
1. června 2020
Mnoho domácích podniků obsluhuje konkrétní geografickou polohu. Například ať už jste domácí mazlíčkem, groomerem, majitelem péče o děti nebo veterináře, vaši klienti s největší pravděpodobností pocházejí z oblasti poněkud blízko vaší firmě. Chcete se zaměřit na objevování lidmi v této oblasti – ne po celé zemi.

Místní SEO

SEO, nebo procházet optimalizací motoru, se v zásadě ujistí, že děláte to, co požadujete, abyste mohli procházet motory, aby vás objevily, a aby vaše firma přišla v procházení výsledků. Regionální SEO znamená, že se zaměřujete na regionální geografickou oblast. Jak jsme právě o tom diskutovali, NC si přeje přijít pro lidi v této oblasti a opravdu nevyžaduje, aby byl v Austinu, TX, a také nevyžadovat, aby byl skutečně prokázán v Austinu.

Ale jak přesně se zaměřujete na svou regionální oblast?

Chcete vylepšit své regionální SEO, stejně jako to děláte tím, že se nejprve zaměřujete na tři hlavní oblasti: váš web, na internetové citace a také váš obchodní profil Google. V tomto článku budeme diskutovat o vašem Google pro můj obchodní profil a přesně o tom, jak jej vylepšit – protože je to pro vaše regionální SEO zásadní.
Reklamy

Google My Business (GMB)

Google je nejvýznamnějším procházením motoru a zachovává největší podíl na trhu na internetovém objemu procházení. Pochopili jste, že Google má bezplatnou platformu (dosud; prsty zkřížené zůstávají zdarma), na kterou požadujete pojištění, na které se vaše firma nárokuje a aktivně sleduje?

Nemluvím o G+ – nyní zaniklé platformě sociální sítě, která byla pokusem být jako Facebook. Mluvím o vašem profilu Google My Business (GMB). Od prohlášení, že G+ odcházel, Google zaměřuje své úsilí na GMB a často provádí úpravy i vylepšení.

Nastavili jste nebo deklarovali svůj Google můj obchodní profil? Když lidé procházejí na Google i Mapy Google, je to seznam, který vidí. Požadujete, abyste se ujistili, že vaše firma je uvedena, informace jsou správné a také to, že máte schopnost přihlásit se a upravit.

Vlastnit!

Jako vlastník firmy se musíte ujistit, že vlastníte svůj účet. Je naprosto v pořádku mít společnost nebo pracovník být manažerem na účtu, musíte však být vlastníkem. Je to podobné Facebooku v tom, že na účtu můžete mít různé úrovně jednotlivců.

Byl jsem kontaktován mnoha majiteli podniků, kteří nemají přístup k jejich účtu GMB a nemají schopnost reagovat na recenze, opravit své hodiny a mnoho dalšího. I když dokážu znovu získat přístup k jejich účtu, vyžaduje to čas i peníze, aby to tak učinili. Je nejlepší to vlastnit od začátku.

Řízení reputace

Schopnost přihlásit se na váš účet GMB a také upravit informace a udržovat je přítomno může skutečně pomoci s vašimi klienty i potenciálními zákazníky. Jen si pomyslete, pokud jste groomer a prodlužujte své hodiny během prázdnin, stejně jako někdo dvakrát zkontroluje vaše hodiny na internetu, aby navštívil během sezóny mimo sezónu, protože nebyli aktualizováni, aby ukázali vaši rutinu Hodiny, nebudete mít šťastného klienta, když si uvědomí, že vaše rutinní hodiny nebudou fungovat s jejich rozvrhem. Vaše pověst záleží, stejně jako optimalizace a také udržování informací o přítomnosti GMB je pro tuto pověst nezbytné.

Recenze

Váš profil GMB je také tam, kde objevíte své recenze Google. Vaše hodnocení na Googlu jsou klíčovým faktorem při hodnocení procházení motorů. To znamená, že požadujete mít velké množství recenzí, ale také se snažíte získat vysoce kvalitní hodnocení s několika vašimi klíčovými slovy.

Například, pokud jste holistický groomer a nabízíte celou řadu služeb, které ostatní žerovníci ve vaší oblasti ne-například využívají všechny přírodní produkty nebo péče o bez omezení-pak chcete včas své klienty k využití těchto podmínek v jejich recenzi.

Je důležité se ujistit, že reagujete na všechny své recenze, dokonce i na nepříznivé. Odpověď na každé hodnocení ukazuje vašim klientům a také procházet motory, které jste věnovali svým klientům, jakož i jejich spokojenosti.

Při odpovědi na nepříznivé recenze buďte opatrní; Nenechte je sundat tu králičí díru! Buďte zdvořilí, struční a pokuste se je přimět, aby to vzali offline. Nabídněte jim oslovit je, aby problém vyřešili. Požadujete, abyste měli na paměti, že reagujete nejen na recenzenta, ale také na všechny ostatní, kteří čtou recenzi.

Konzistence

Pokud jde o procházení motorů, je klíčová konzistence. Požadujete, abyste se ujistili, že NAP vaší firmy (název, adresa a telefon) je napříč deskou správné. To znamená, že všude, kam jdete do svého zdřímnutí, je třeba se ujistit, že je přesný.

To znamená, že 123 Peachtree Ronull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post