Halloween nemusí být děsivý pro vaše rodinné domácí mazlíčky

AddThis Sdílení Buttonsshare na FacebookFaceBookfaceBookshare na Twittertwittertwittershare na pinterestpinterestshare to moreaddthismore2

Jak se Halloween blíží, určitě existuje spousta potenciálních sluchových i vizuálních podnětů pro společníky úzkostných zvířat. Nejen, že rekreační návrhy i přízrak děsivých kostýmů budou potenciálními spouštěči u citlivých domácích zvířat, ale opakující se zvonění dveřních zvonků, jakož i příchod, jakož i přicházející techniku ​​Halloweenů nebo treatrů může být také ohromující pro některé zvířecí společníky.

Zjistil jsem, že zdobení domů brzy na Halloween mnoho dní až týdnů před skutečným svátkem může pomoci znecitlivění některých rodinných mazlíčků na památky potenciálně děsivých obrazů. Použití kostýmů a/nebo masek v klidném večeru na několik minut pokaždé může také pomoci rodinným mazlíčkům, aby se rodinné mazlíčci skončily méně senzibilizovány na tyto obrázky, když dorazí skutečný den.

Pro ty rodinné domácí mazlíčky, kteří jsou příliš citliví na zvuky, se zdá, stejně jako dveřní zvonky, může pomoci zahájit některé přirozené uklidňující doplňky, které pomáhají jednoduchosti napjaté úzkostné systémy. Zde jsem objevil přepážkový doplněk L-Theanin, který je zde poněkud užitečný. Tento úžasný uklidňující doplněk byl zkoumán po celém světě a byl prokázán také ve spoustě studií, aby se podstatně snížil stres a úzkost u lidských pacientů. Dávky pro rodinné domácí mazlíčky se mohou rozmanity kdekoli mezi 100 mg pro malé psy a kočky, až 500 mg nebo vyšší u zvířat větší velikosti. Doplněk lze opakovat každé 4 až 8 hodin podle potřeby během akutních stresujících časů.

Existuje výjimečný veterinární identifikovaný produkt zvaný anxitan, který má jako primární složku L-theanin. Uklidňující květinové esence, jako jsou rodinné domácí mazlíčci pro léčbu Bach Flower Rescue, mohou být také užitečné pro citlivost na hlasité zvuky i pro zvonky. Lze je opakovat stejně často jako každý 1 až 2 hodiny během akutního strachu. Uklidňující esence 1800Petmeds chápe jako klidné také mohou být užitečné. Bylinná doplněk Composure má také skvělou kombinaci uklidňujících bylin, které mohou v některých případech pomoci.

Objevil jsem specifické homeopatické léky, jako je Aconitum, ve 30c Potence také užitečné pro uklidnění rodinných mazlíčků náchylné k akutním strachům. Dávka akonitum každé 2 hodiny, až maximálně 3 dávky lze vyzkoušet v noci na svátku Halloween. A konečně, pokud žádný z těchto postupů nepomůže, někteří rodinní mazlíčci budou mít prospěch z léků na předpis nízké dávky, jako je acepromazin nebo alprazolam. Mým nejlepším doporučením pro strážce zvířat je vyzkoušet několik přirozených doporučení ve dnech, které vedou stejně jako Halloween, aby zjistili, zda může člověk pracovat mnohem víc než druhý.

Úzkosti

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post