Appa’s King: Chase je teď král!

POZNÁMKA: Tento rozhovor byl proveden před odchodem do důchodu Steve Kinga efektivní 31. prosince 2021. Po celá desetiletí sloužil trhu s domácími mazlíčky a my ho toužíme v jeho nových podnicích. APPA provádí novou procházení pro prezidenta a generálního ředitele.

Zeptejte se nějakého jednotlivce na získání domácího mazlíčka během pandemie a na odpověď je stejná: „Jak jsem byl online bez něj (nebo ona?) Předtím!“ Steve King, prezident a generální ředitel American Pet Products Association (APPA) z celého srdce souhlasí. Editor GoodNewsforpets.com Lea-Ann Germinder je již dlouho obdivovatelem Kingovy práce na vazbě člověka a zvířete. Nedávno sdílel příběh o tom, jak přesně jeho pečlivý mazlíček přišel do života jeho rodiny, práce sdružení během pandemie a nahlédnutí za 103,6 miliardy dolarů na trhu s domácími zvířaty v Appa’s 2020 Specifikuje zprávu o trhu – a také co Mnohem více očekávání v roce 2021.

Začněme se základy. Povězte nám o Chase Beagle.

Když začala pandemie, neměli jsme domácího mazlíčka. Ztratili jsme našeho domácího psa a také jsme si vybrali, co dělat dál – stejně jako spousta rodičů domácího mazlíčka jsme nebyli raději připraveni znovu se ponořit. Moje druhá polovina, stejně jako jsem pracoval z domu, jak jsme řekli, vyžadujeme získat ještě jednoho psa. Takže pronásledoval Beagle do našich životů.

Přijali jsme ho v červenci v minulém roce opravdu k mým narozeninám, stejně jako oni, udělal svou metodu do našich srdcí. Rádi chodíme na naši loď, jak se mu to také líbí. Jsem stále na radě pro domácí partnery a také Pet Partners sponzoruje největší procházku pro psy na světě každoročně stejně jako on, stejně jako jsem se toho zúčastnil. Je to jen skvělý doplněk naší rodiny.

Úvahy post-pandemic

V roce 2019 jste byli jmenováni prezidentem a generálním ředitelem APPA. Pandemický zásah v roce 2020, jen rok do práce. V době celosvětového Pet Expo 2020 jsme všichni chyběli naši kolegové v Asii a my jsme ještě nerozuměli tomu, co před námi. Nějaký typ úvah o tom, jaké to bylo v roce 2020 a přesně o tom, jak se teď cítí?

Stejně jako všichni ostatní jsme byli ohromeni závažností pandemie. Brzy, kromě dopadů zákazu cestování z Číny, stejně jako neschopnost našich dobrých přátel i kolegů odtud jít na show, se téměř zdálo, jako by to byla služba jako normální, když jsme byli na Worldwide Pet Expo minulý rok. Během měsíce jsme nerozuměli tomu, že by se celý svět vypnul. Appa okamžitě se podíval na to, jak jsme potřebovali upravit, co jsme udělali, abychom pomohli našim členům – znovu nerozuměli přesně tomu, jak dlouho bude pandemie. Mnoho lidí cítilo, že mluvíme o týdnech, ne měsíců a měsících se mění na rok. Appa začala poskytovat akademický materiál pro naše členy, které se točily kolem a staraly se o různé prvky pandemie.

Klíčovým krokem, který jsme učinili, bylo pomoci našim členům využívat různé vládní programy, které byly implementovány na pomoc službám v této době, tj. Zákon o péči a program PayCheck Security Program (PPP). Měli jsme webináře na témata vytvořená, abychom pomohli přežití služeb. APPA se zabývala společnou poradní radou pro domácí trh (PIJAC) a dalšími tržními organizacemi, aby obchody pro domácí zvířata vyhlásily jako důležité služby, aby zajistily, že by maloobchodní obchody s domácími mazlíčky mohly nadále fungovat. Se spoustou dalších obchodníků, které bylo skutečně důležité, protože majitelé domácích zvířat potřebovali místo, aby si jídlo a zásoby, které potřebovali pro své domácí mazlíčky.

Provedli jsme řadu pulzních studií CoVID-19, které se zaměřily na návyky majitele domácích mazlíčků, jakož i člena rodiny Patterns, aby přesně zkontrolovaly své rodinné domácí mazlíčky během pandemie a přesně jak se jejich nákupní rutiny změnily. To pomáhalo našim členům pochopit, co spotřebitelé dělají, a také skutečně dodávali hodnotu během rozhodujícího času.

Domácí zvířata nám pomáhají s pandemií

Byli jste neúnavným šampionem výdrže s lidským zvířetem s „domácími mazlíčky ve třídě“ a na péči o domácí zvířata závisí, než skončí prezidentem a generálním ředitelem APPA. Jak nám rodinné mazlíčky pomohly s touto pandemií?

Lidé počítali se svými rodinnými mazlíčky během pandemie v houfech. Schopnost mít domácí společnost v domě, když jste nemohli být s dobrými přáteli, stejně jako i další členy domácnosti, byla výjimečně důležitá. Celá sociální izolace a duševní únava, kterou byla způsobena pandemií, byla nesmírně tvrdá. Určitě, když byli mladí lidé v domě a také měli spoustu jejich dalších typických aktivit, které byly omezeny jako sport a také nemohli interagovat s ostatními dětmi v instituci, která má domácí zvíře v jejich dni.

Ve skutečnosti, když několik z prvních kontrol podnětů vyšlo v březnu i v dubnu do domácností, viděli jsme obrovskou podporu prodejů v druzích rodinných mazlíčků, s nimiž byste s domácnostmi často spolupracovali s domácnostmimalé děti. Prodej zvířat, jako jsou morčata, a křečci, skutečně obohalili jako přímý výsledek toho, že lidé mají v kapsách nějaké peníze navíc, aby udrželi mladé pobavení a neschopnost je utratit za věci, jako jsou svátky i cestování. Mezi těmito dvěma věcmi bylo přímé spojení.

Pokračující růst v poskytování jako malým rodinným mazlíčkům

Líbí se nám naši psi i kočky, ale ve skutečnosti však podle APPA malá klasifikace zvířat zvýšila celkem o 30 procent. Věříte, že to představuje ještě mnohem více aktivity v kategorii Little Animal?

Tato klasifikace zahrnuje vodní ryby, plazy, ptáky, stejně jako křečky, gerbily pro malé děti, na které jsme dříve zdůraznili. Během pandemie byl obrovský zlepšení, že lidé byli doma mnohem více času. Pravděpodobně bude udržováno v průběhu času. Tato zvířata se budou i nadále vyžadovat, aby se o ně starala, a také vyžadovaly jídlo, jakož i lahůdky i hračky. Budou vyžadovat, aby zvířata zůstala zdravá a šťastná.

Dalším prvkem je, že sladkovodní rybářská nádrž je součástí dekoru domu. Lidé stáli mnohem více času v domě mnohem více času a také utratili mnohem více peněz na upgrade své obecné dekorace domu a přidávání věcí, jako je nádherná rybí nádrž.

Během pandemie jsme hovořili dříve o hodnotě rodinných mazlíčků. Chápeme, že ryby ve specifickém nižším krevním tlaku a také přimějí lidi, aby se v době vysokého stresu a úzkosti, jako jsme právě prošli, cítili mnohem více jednoduchosti. Věřím, že lidé uvidí tuto hodnotu nejen tím, že by se atmosféra domu stala mnohem nádhernější, ale přesně v tom, jak se cítí také.

Pes i kočičí adopce

Adopce pes i kočiče jsou dole. Co to symbolizuje pro generál trhu postupující vpřed?

Úkryty neměly rodinné domácí mazlíčky (kvůli omezením dovozu a také uzavření atd.), Aby zajistily, že to byla mnohem více motorista než nedostatek zájmu ze strany veřejnosti. Je důležité si uvědomit, že adopce představují asi třetinu nákupu psů a asi 35% z koček. Dvě třetiny těchto zvířat pocházejí z jiných zdrojů, jedna z nich jsou domácnosti i dobří přátelé i chovatelé, samozřejmě, stejně jako potom zbláznění putující. Je to o tom, že číslo přijato z útulků bylo dole, ale to je pravděpodobné, že je to pravděpodobné odrazit.

Je důležité si uvědomit, že dodávka psů bude držet krok s poptávkou, zejména poté, co jsme viděli, co jsme udělali s pandemií. Počet zvířat, která jsou v amerických domácnostech, se zvýšila a lze očekávat, že budou pokračovat. APPA podporuje náklady, které byly zavedeny na posledním kongresu, který byl letos znovu zaveden s názvem: Zákon o importním psích pro domácí zvířata. Spolupracujeme se skupinami jako American Veterinary Medical Association (AVMA) a American Kennel Club (AKC) a dalšími, které by zlepšily dohled federální vlády do importovaných psů. Chceme se ujistit, že mají vhodnou veterinární akreditaci, aby se zajistilo, že potenciálně škodlivá zoonotická nemoc nepřichází s těmito zvířaty.

APPA věří, že dovoz bude s největší pravděpodobností postupně klíčovým zdrojem psů, které nejsou splněny úkryty a dalšími zdroji. Chceme se ujistit, že tato zvířata jsou zdravá a také se o ně stará. Tento výdaj může být rozhodujícím aspektem s penězi na pomoc federální vládě ovládat tyto dovozy mnohem podrobněji.

Růst krmiv pro domácí zvířata a trendy

Podle APPA vedly krmivo pro domácí zvířata i léčby trh, pokud jde o zvýšení objemu s prodejem 42 miliard USD nebo o 15,1%. Nadále dochází k proliferaci výběru produktu. Je objem trendů, pokusů nebo skladování? Vidíte tuto klasifikační zploštění jako pandemické lekce?

Skladování na krmivo pro domácí zvířata již ustoupilo. Brzy bylo hodně starostí o to, že lidé by nemohli získat jídlo pro své domácí mazlíčky. To je hlavně ustupováno, i když zde jsou některé oblasti nedostatek. To je mnohem více spojeno s problémy s dodávkou surovin a také s určitým zpomalením procesu produkce kvůli protokolům Covid Security. To, co vidíme, je pokračování vzoru prémizace společně s obavami o obecné zdraví a wellness, které zvyšuje zvýšení prodejních dolarů.

To, co zasáhlo dům se semináři, které se konaly na celém světě, bylo to, že několik z nejrychleji rostoucích klasifikací krmiva pro domácí zvířata jsou kategorie vyšších konce. I když jsou poměrně malou součástí celkového trhu, jejich růst je mnohem vyšší než jiné kategorie potravin. V loňském roce vzrostly chlazené a čerstvé rychlé jídlo o 21% a zmrazené jídlo vzrostlo o 14%. Dalším aspektem jsou všechna nová rodinná mazlíčci, kteří jsou v domácnostech, budou i nadále růst a požadavek aMnohem více jídla, takže to bude mít dopad.

Konečně pravděpodobně uvidíme, jak se letos objeví některé inflační aspekty v cenách komodit. Několik odhadů, které jsem viděl, naznačují o 5% posílení nákladů na krmivo pro domácí zvířata napříč deskou, stejně jako výrobci přecházejí po několika zvýšených nákladech, které mají pro suroviny.

Demografie vlastníka mazlíčka

Millennials překonali Boomery, pokud jde o svůj podíl na vlastnictví domácích zvířat a výdaje v posledních několika letech. Statistiky o Gen Z byly hlášeny poprvé v roce 2019. Existuje něco výjimečného, ​​co by se mohlo vyjádřit k těmto demografickým a jejich nákupům za rok 2020?

Mnoho nedávného průzkumu národních majitelů domácích zvířat, který se zabývá všemi generačními demografickými údaji, nebude až do června mimo červnu. Nechtěli jsme zkreslit čísla tím, že jsme během pandemie venku. Obecně chápeme, že tyto generace považují rodinné mazlíčky za členy rodiny, dokonce mnohem více než generace boomu. Využívají produkty, které Boomers využíval k posouzení jako luxusů jako důležité pro péči o své domácí mazlíčky. Pet Tech, Doplňky, móda se rozrostly s tím, že tisíciletí skončily jako největší část trhu s domácími mazlíčky.

Některé z práce, kterou jsme udělali minulý rok, se odhlásili a určili vzorce, zejména s generováním Gen Z, budou fascinující na další pohled. Skutečně přicházejí do svých vlastních majitelů domácích zvířat. Velmi hodně vidí své rodinné mazlíčky jako dobří přátelé i společníci, mnohem víc než tisíciletí. Jakmile začnou psát domácnosti a také chodit do pracovní síly, budou i nadále podporovat ty druhy produktů, které jim cítí, že jim pomáhají udržovat zdravé domácí mazlíčky, stejně jako součást domácnosti. Silné rutiny tisíciletí pokračují s generováním Gen Z.

Zvýšená veterinární péče o nové domácí mazlíčky

Pojďme mluvit o péči o veterináře a prodeji produktů, které představují značné 32,3 miliardy dolarů. Můžete to rozebrat trochu mnohem víc, pokud jde o to, co řídí tyto nákupy služeb?

Americká veterinární lékařská asociace (AVMA) uvedla, že veterináři zažili 50% podporu u nových rodinných mazlíčků, kteří dostali veterinární kliniky týdně během března – srpna 2020. Banfield ve zprávě na konci ledna nebo začátkem února letošního roku oznámil, že u mladistvých psů a 12,4% pro veterinární vidění v roce 2020 vs. 2019. jasně největší řetěze Země s více než tisíc nemocnicemi zaznamenala značnou podporu počtu nových rodinných mazlíčků přicházejících na jejich kliniky.

E-Commerce Vs. V OBCHODĚ

Jaké jsou některé metody, s tím, co je v elektronickém obchodování, tak spousta nákupů a také s výzvami, které jsou některé metody nezávislé obchodníci efektivně soutěží?

Jedna věc, která měla neobvyklý úspěch, bylo získat online/vyzvednutí v obchodě. Můžete si koupit na internetu a vyzvednout si v obchodě přesně stejný den. Pro čisté podnikání je obtížné nabídnout tuto rychlost i pohodlí. Řada maloobchodních prodejen také využívá třetí oslavy, jako je Uber, aby poskytovala domů zákazníků. To je součást jejich omnikanálové techniky sloužit svým zákazníkům. Klienti mají také tendenci interagovat se standardními obchody v omnikanálové hmotě. Klient, který přichází do obchodu na nákup, také provede nákupy na internetu s webovou stránkou obchodu a buď ho poskytne do svého domu, nebo jej vyzvedne v obchodě.

Obchody, které investovaly do jejich existence internetu a jejich schopnost provádět elektronický obchod s jejich webovými stránkami, jsou úspěšné. Obchody využívají svou existenci na internetu k výrobě sousedství i materiálu pro své zákazníky. Udržuje lidi vracet se na své stránky a také vidět, jaké nové informace mají nebo schopnost propojit se s ostatními majiteli domácích zvířat. To jsou všechny metody, které obchody PET využívají extrémně úspěšně k tomu, aby se potýkali s elektronickým obchodem. Jak se vakcíny dostanou ven, stejně jako lidé se cítí mnohem pohodlněji při nákupu v obchodě, schopnost přivést vašeho domácího psa s sebou do obchodu s domácími mazlíčky a také chodit a vidět nové produkty, prodej v obchodě se odrazí .

Statistiky průmyslu

Trh byl neustále na vzestupu. Pak pandemický zásah. Věřili jste někdy, že trh v pandemii zlomí více než 100 miliard dolarů? Jaká je vaše předpověď pro rok 2021?

Byli jsme určitě překvapeni. Naše původní projekce pro rok 2020 byla pod 100 miliardami dolarů. V prvních dnech pandemie jsme dostali zprávy, které naznačují, že prodej produktů, zejména obtížné produkty, by za rok výrazně poklesl. Zlepšení, že trh šokoval všechny, a to i s asi 21% poklesem služeb pro domácí zvířata. To byla klasifikace, která byla během pandemie skutečně zasažena. PochopeníUmístěně s lidmi, kteří necestují, byl menší požadavek na palubu i zasedání domácích zvířat. Brzy v pandemii nebyli groomeři schopni fungovat, protože nebyli uvažováni o důležitých podnicích.

Pro 2021,

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post