Bella hovoří o udržení klidu pod stresem

AddThis Sharing ButtonsShare to FacebookFaceBookfaceBookshare na Twittertwittertwittershare na PinterestPinterestPintestshare to Moreaddthismore20

Ahoj Everypawdy, to jsem znovu já, Bello. Během několika krátkých týdnů oslavíme další narozeniny, stejně jako Amerika bude 237 let! Čtvrtý svátek Července je čas, aby se domácnosti shromáždily kolem BBQ nebo táboráku pro některé skutečně pawesové kuchaře a EveryPawdy má velký čas … s výjimkou několika z nás mazlíčků, kteří se dostanou zcela na zvuk ohňostroje. Více psů uteče na tomto svátku než na jakýkoli jiný den v roce; Všechny rozmachů i rány, jen posílají několik z nás psů, kteří běží ve strachu, kteří se snaží objevit bezpečnost.

Psi jsou nadaní neuvěřitelně skvělým sluchem, takže bychom byli přirozeně citlivější na zvuky, které jsou hlasité, ostré, pronikavé a neznámé. Psi mohou také skončit, že jsou super stresovaní nad dalšími neznámými okolnostmi, jako je například první jízda vozidla, první noc v bedně v nové atmosféře poté, co byla oddělena od vrhu (představte si, že je unesen mimozemšťany), cestování letadlem také jako chodit k veterináři nebo do groomeru. Skvělou zprávou je, že je k dispozici pomoc. Zachovejte klid, obejměte svého psa a také se podívejme na několik možností, abychom vám pomohli svému psovi.

Pro ty mazlíčky, kteří dávají přednost přírodním i holistickým technikám oproti lékům na předpis, existují Naturalvetovy mírové momenty uklidňující pomoc. Chci čerpat zájem o slovo „pomoc“, protože je nejlepší využíván holisticky i ve spojení s poskytováním toho, co pes vnímá jako bezrizikové i bezpečné prostředí. Psi od přírody hledají bezpečnost v denns: malá skrytá místa, která mají ochranu nad hlavou. Proto se plazíme pod postelemi, ottomany, židlemi a dokonce i autem. Pokud máte psa, který strašně reaguje čtvrtý červenec a nenávidíte koncept drogování svého domácího mazlíčka, pak přemýšlejte o využití klidných okamžiků uklidňující pomoc spolu s krytou bednou na klidném, tlumeném místě daleko od rozbočovače. jako hluk.

Pro psa, který se snaží uspokojit přirozený instinkt, který má den, může bedna představovat bezpečnost i bezpečnost během stresujících časů. Podobně malý měkký poskytovatel oprávněný pro cestování leteckých společností v kabině nebo poskytovatele chovatelského stylu pro větší psy pracují dobře pro psy, které jsou přepravovány vozidlem nebo vzduchem. Pro ty psy, kteří jsou další úzkostné nellies o cestování, může další výhoda mírových momentů uklidňující pomoci je získat – a vás – se stresující událostí s menším traumatem.

Někteří z nás televizních hvězdných psů cestují trochu stylověji, když se vyskytujeme Pawsonal vystoupení na akcích Star Red Carpet. Musím přiznat, že výtahy, stejně jako metoda, kterou trhají, stejně jako chvění, mohou způsobit, že mi hodí granule, a také to není úplně nepořádek kolem mých návrhářských šatů. Tehdy si nejvíce vážím svých mírových okamžiků. Hlavní složkou je heřmánek, bylina, kterou lidé využívali po staletí pro spánek a také uklidnili rozrušené břicha.

Milovat,

Bella

Úzkost

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post