Recenze: Nové Weruva Patés

Tento příspěvek je sponzorován společností Weruva a skládá se z přidružených odkazů*

Dlouho jsme byli fanoušky Weruvy a považujeme to za jedno z nejlepších mokrých jídel na trhu. Allegra a Ruby jedí většinou syrové, ale dostávají příležitostné konzervované jídlo a Weruva byla vždy na vrcholu svého seznamu oblíbených. Byli jsme nadšeni, abychom vyzkoušeli nové vzorce ve stylu Paté.

Pokud jste s Weruvou obeznámeni, již víte, že jejich pravidelné vzorce jsou skartovány – něco, co by se nemělo mít v každém z kočky. Nyní, dokonce i kočky, které mají rádi jídlo ve stylu Paté, se mohou v Weruvě těšit.

Proč se mi líbí Weruva

První věc, která se mi na Weruvě líbí, je, že ani nevyrábějí žádné suché jídlo. Také se mi líbí, že můžete skutečně rozpoznat ingredience v jejich konzervovaných vzorcích.

Jen málo stravy má vysoký obsah vlhkosti jako Weruva. Je důležité si uvědomit, že Weruva nepřidává přebytečnou vodu. Jejich vzorce mají přirozeně vysokou vlhkost, protože odstraňují suchou kosti z řezů masa. Nepřidávají žádné výplně a používají masité řezy masa, které mají vyšší vlhkost.

Vzhledem k vysokému obsahu vlhkosti a kvalitnímu proteinu může být Weruva strava skvělou volbou pro kočky s problémy s močovými cesty, včetně onemocnění ledvin. Stále existuje mnoho dezinformací týkajících se omezení proteinů pro kočky s onemocněním ledvin. Neexistuje žádný přesvědčivý důkaz, že zabraňuje navíc poškození ledvin. Kočky s problémy s ledvinami by však měly být krmeny dietou s nízkým obsahem fosforu. Protože Weruva odstraňuje mnoho kostí z jejich vzorců, hladiny fosforu mají tendenci být nižší než mnoho jiných značek.

Nové vzorce Weruva Paté

Weruva čekal dlouho na představení těchto vzorců, protože chtěli, aby byly perfektní. Vypadají trochu jinak od ostatních patés: jsou mnohem víc jako koktejl než kaše. Skládají se ze stejných kvalitních ingrediencí jako jejich skartované vzorce, kromě toho, že jsou jemně pyré. Přicházejí v plechovkách a nový skluzavka podávají pouzdra a jsou k dispozici pouze v kuře, pouze s ryby a smíšené proteinové možnosti.

Protože nedoporučuji ryby, s výjimkou příležitostné léčby, požádali jsme o tisk na oběd kuřecí večeři v plechovce a večeři Jeopurrdy Licious Chicken Breaste v novém snímku. (Dokážete si představit, jak velkou zábavu jsou schůzky, když Weruva vybere jména pro jejich vzorce?)

Uvedení vzorců Paté k testu

Dívky jsou obvykle docela extatické, když si připravím jídlo, ale normální aspekt chirp-and-tance-iround-my-nohy byl roste na zářez, když jsem tyto potraviny otevřel. Slide ‘n servírovací váčky dělají přesně to, co název napovídá: roztrháte váček a jídlo sklouzne na talíř.

Mysleli byste si, že dívky neměly jídlo ve dnech, způsob, jakým vdechovaly konzervovaná i pouzdro. Čisté talíře všude kolem!

Absolutně přidáme tyto vzorce Paté k naší pravidelné rotaci.

Něco, o čem si chcete být vědomi jakékoli z Weruvovy stravy, je to, že mají nižší v kaloriích než spousta jiných konzervovaných diet. To je to, co z nich dělá skvělou volbu pro kočky, které potřebují zhubnout nebo mít potíže s udržováním jejich váhy. Pro kočku s zdravou váhou nebo toho, kdo má podváhu, možná budete muset nakrmit větší množství, abyste nahradili nižší kalorie ve srovnání s jinými značkami. Je však pravděpodobné, že vaše kočičky si na to nebudou stěžovat!

Mnohem více informací naleznete na webových stránkách Weruva.

Formuly Weruva Paté jsou k dispozici od Amazon, Chewy.com a na mnoha prodejcích cihel a malty.

*Zveřejnění FTC: Od Weruvy jsme obdrželi ukázkové produkty a také jsme obdrželi poplatek za uvedení těchto vzorců. Přijetí bezplatného produktu a poplatku neovlivnilo náš přezkum. Všechny recenze na vědomou kočku budou vždy odrážet můj upřímný názor, nebo, jakkoli může být, Allegra a Rubyho upřímný názor. Conscious Cat je účastníkem programu Amazon Services LLC Associates Program, affiliate reklamní program, jehož cílem je poskytnout nám označení, abychom vydělali poplatky odkazem na Amazon.com a přidružené stránky. Vědomá kočka je účastníkem affiliate programu Chewy.com. To naznačuje, že pokud se rozhodnete zakoupit prostřednictvím některého z našich odkazů, dostaneme malou provizi. Šířili jsme pouze slovo o produktech a službách, které jsme buď použili, nebo bychom se sami používali.

Ingrid King

Obsah
Proč se mi líbí Weruva
Nové vzorce Weruva Paté
Uvedení vzorců Paté k testu

«Zeptejte se behavioristu koček s Dr. Marci Koski: Nová úvod kočky a pet, kolik cvičení musí mít kočky a další
Meow Meetup Chicago: Oslava pro milovníky koček »

10 komentářů k recenzi: nové Weruva Patés

Scarlet říká:

13. července 2020 ve 16:49

Ingrid, moje domácí kočka a divoká rodina, která žije na mém dvorku, milují paštiku BFF, ale ve skutečnosti se nelíbila skluzavky n podávání, která přichází také v sáčcích.

Odpověď

Candice Cottle říká:

20. srpna 2019 v 19:55

Moje kočka má cukrovku. Který strnull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post