Happy Cats Café i Trattoria: Unikátní kočičí kavárna

Kočičí kavárny skončily relativně typické po celém světě, ale stále jsem si vzal na vědomí, když jsem viděl nedávnou zprávu o jednom otevření v mém rodném městě. Kavárna Happy Cat a Trattoria se otevřela v únoru v Německu ve Stuttgartu. Po přečtení zprávy o kavárně jsem se o tom musel objevit více a také jsem se dostal do kontaktu s majitelem Danielem Di Stefano.

Danielova druhá polovina Miya pochází z Číny, kde jsou kočičí kavárny hojné. Pár má 13 koček. Daniel hledal méně stresující práci, a tak se i Miya rozhodl „udělat z naší práce naší práce“.

Daniel i Miya se svými kočkami
Na rozdíl od kočičích kaváren v USA nejsou dvě kočky v současné době potulují kavárnu Happy Cat a Trattoria na adopci, jsou však Daniel i Miya vlastní kočky. Blue, perský/mainecoon/birman mix a také strašidelní, orientální krátká krátká stěna, jsou podle Danielových slov jejich „nej klidujší i nejšťastnější“ kočky. “Opravdu si užívají, že je někdo pohladí nebo si s nimi hraje celý den,” řekl.

Nabídka Café obsahuje ekletickou kombinaci produktů ovlivněných italským a čínským dědictvím Miya. Výrobky nabízely rozmanitost od rajčat a miso polévky až po piadina (italské flatbread) sendviče a orientální knedlíky. Rovněž nabízejí řadu koláčů i pečivo z italské pekárny.

Kavárna má pro návštěvníky přísné politiky.: Zatímco se povzbuzuje mazlení i hraní, hostům není umožněno kočky zvednout nebo nakrmit lidské jídlo. Návštěvníci jsou žádáni, aby byli zticha, a aby nevzbudili kočky, pokud podřimují. Flash fotografie je zakázána. Každá kočka má svou vlastní krabici na odpadky a také může ustoupit do prostoru, který je mimo limity pro hosty, pokud měli dostatek společnosti.

Kavárna Happy Cat i Trattoria dodržují německé přísné politiky Covid a také umožňuje pouze návštěvníkům, kteří mohou ukázat digitální důkaz očkování, ale mají v úmyslu nabídnout větší menu a zahrnout jejich primární jídlo, Flammkuchen, typ Tenká krusta pizza, ve 12 různých slaných i úžasných odrůdách, když se pandemická omezení usnadní.

V extrémně dlouhé době jsem se nevrátil do svého rodného města, ale pokud se to někdy vrátím, určitě uvidím kavárnu Happy Cat i Trattoria.

Více informací o kavárně Happy Cat a Trattoria naleznete v jejich webových stránkách nebo je dodržujte na Instagramu i na Facebooku.

Ingrid King

Můžete také jako:
Viz kavárny Orlando Feline

Mews i NIPS: Udělejte si tento rok a uvidíte kočičí kavárnu ve vašem okolí

Vie to meow salon, New York City First Feline Café

«Prosinec 2021 prozradí: Vyhrajte 20 liber Darwinova syrového kočičího jídla pro vaši kočičí linii, jakož i pro vaši preferovanou záchranu nebo úkryt
Mews i NIPS: Vnitřní životy koček »

4 komentáře k Happy Cats Café i Trattoria: Unikátní zážitek z kavárny kočičí

Sandy Weinstein říká:

15. prosince 2021 v 13:06

to je nesmírně jedinečné. V naší oblasti máme kočičí kavárnu. Jeden z regionálních nezávislých obchodů s domácími mazlíčky a bezrizikový útočiště pro kočky asistované k rozvoji. Nebyl jsem tam, protože je v centru města, stejně jako zřídkakdy tam chodím, trochu daleko pro mě.

Odpověď

Janine říká:

10. prosince 2021 v 9:31

Přeji si, abychom měli poblíž mého domu kočičí kavárnu. Byl bych tam pořád. Mám na paměti restauraci na Kauai (před lety, která se od té doby přešlo z podnikání), která se jmenovala Tomkats. Měl kočičí styl s fotografiemi a také s jídlem s kočičími jmény. Také se potulovali kočky. Můj bývalý, stejně jako jsem využil na dovolenou na Kauai, spíše trochu stejně jako kdykoli jsme tam používali k jídlu. Bylo to notoricky známé pro špatnou službu i tak, aby tak jídlo, ale rádi jsme navštěvovali kočky.

Odpověď

Theresa Anspaugh říká:

10. prosince 2021 v 9:29

O těchto kočkách jsou velmi dobře postarány, že vypadají velmi zdravě a také šťastně. Byl bych v té kavárně každý den! Přeji si, aby kolem mě byla kočičí kavárna.

Odpověď

Eleanor Skibo říká:

10. prosince 2021 v 8:24

Kočičí kavárny se prostě zdají jako vynikající místo, kde se můžete setkat, zvláště když je tolik chlupatých dobrých přátel, aby se cítili šťastní, kopali zpět i doma. Doufám, že se více neustále objevuje v jiných zemích.

Odpověď

Zanechte odpověď Zrušit odpověď
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Potřebná pole jsou označena *
Komentář *
Název *

E-mailem *

Ponecháním komentáře souhlasíte se sbírkou vašich dat na tomto webu podle našeho
Zásady ochrany osobních údajů.
*

Informujte mě o následných komentářích prostřednictvím e-mailu. Můžete se také přihlásit k odběru bez komentování.

Δ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post