Vytváření osobní značky

od Daryl Conner
1. června 2020
Všechno to začalo jedním nevinným komentářem zákazníka. Má prominentní restauraci, stejně jako ona, můj zaměstnanec/dceru, stejně jako já mluvil o další populární regionální restauraci. Náš klient vtipkoval, že šéfkuchař v místě, o kterém jsme diskutovali, „nosí perly a paty na vaření. Je to trochu moc. “

Moje dítě i já jsem navázal oční kontakt, stejně jako byste mohli prakticky vidět animační bublinu nad našimi hlavami a představující prameny perla. Nikdy jsme nebavili věřící paty – nejsme tak blázniví.

V průběhu let jsme spolupracovali, vytvořili jsme uniformu, kterou oba objevujeme, že je pohodlný, krásný i odborník. Je to součást naší značky. Naše uniforma je černá, snadná a laskavá k našim zakřiveným postavám. Koncept používání perly vypadal jako poleva na dortu pro naše malé, upscale studio.

K našemu překvapení a potěšením objevilo mnoho klientů nejlépe modifikaci. Byli jsme pobaveni, když jsme zjistili, že pokud se uvolníme a nepamatujeme si, že si nyní nasadí perly, komentují to. V rámci naší služby přišli očekávat perly.
Reklamy

Tento zřetelný bit – na náš vzhled mě přiměl věřit o to, jak přesně mohou groomery, stejně jako by měli produkovat svou osobní značku. Po celé zemi groomeři pracují v různých prodejnách a také se nezaměřují na svou kariéru. Mnoho pracuje v kosmetickém salonu na několik let, pak naskočte na jiné, nebo možná otevřete své vlastní místo, ale ne smysluplným způsobem ne přemístí nahoru. Co když si chcete udělat jméno pro sebe, stejně jako jít po typu péče o vás nejvíce potěšením?

Vytvořil jsem smyšlený groomer, abych ukázal některé metody, které můžete udělat právě. Pojmenoval jsem ji Annie. Dovolte mi, abych vám představil …

Annie šla do instituce pro péči a byla najata regionálním kosmetickým salonem pro péči o regionální péči, když promovala. Měla ráda péče, zejména sportovní plemena, a také začala kontrolovat, co by o nich mohla. Šla do psích představení, požádala obavy obsluhy i chovatelů a také si koupila anglické štěně Cocker, aby mohla způsobit metodu podle obsahu svého srdce. Vzala si několik osobních lekcí, šla na několik seminářů a namísto prohlížení televize v noci se zúčastnila internetových kurzů s některými odborníky, které respektovala. Hledala akreditaci sportovních plemen a byla ráda, že zavěsila svůj certifikát na zdi. Pak ona stejně jako její Cocker soutěžila na výstavě péče a také na stuhách.

Annie milovala svou práci a stavěla mírné dodržování majitelů sportovních plemen, ale také holla hodně – a také oroční psi a také těžko s obrovskými plemeny, která vážila mnohem víc než ona dělal. Vydělávala dostatek peněz na to, aby zaplatila své účty, ale nebylo toho moc navíc. Nerozuměla tomu, co má dělat, aby si vyžádala poplatek za svou kariéru.

Pak si Annie uvědomila, že bez ohledu na to, zda pomohla někomu jinému nebo byla samostatně zaměstnaná, byla to její kariéra pro péči. Bylo to stejně jako ona, aby si vybrala, co s tím dokončit. Mohla by dál, protože byla, stejně jako za pět let, v podstatě ve stejné pozici. Nebo by se mohla převzít vedení, odložit se od konkurence a také se dostat do prostředí, aby se mnohem více a také mnohem lepší čas.

Annie nejvyšší kvalita sama. Změnila se z toho, že byla šťastná psí groomer a nakonec skončila jako „specialista na sportovní plemeno“. Vybrala si logo a barevné schéma a také zakoupila trendy pečovatelské bundy s jejím jménem, ​​jejím novým názvem a logem na ně jasně vyšívané. Koupila upscale firemní karty ve volných barvách, s přesně stejným logem a titulem.

Annie začala na internetových galeriích na Facebooku a Instagramu s nádhernými obrázky zvířat, která upravovala, a také publikovala užitečné rady o péči o sportovní plemeny pro majitele domácích zvířat. Bunda, kterou použila, když nepracovala, měla své logo i titul odvážně vyšívané, stejně jako rozkošná sféra, kterou použila, když chodila v parku. Její vozidlo mělo stylové siluety sportovních plemen zdobení zadního čelního skla a lidé se na ně často ptali a poskytli jí možnost diskutovat o jejím nadšení a předat jim kartu.

Annie kontaktovala každého sportovního chovatele psí ve své oblasti a také je pochopila, že by mohla správně upravovat své plemeno. Poté se každý veterinář, psí chodník, obchod s domácími mazlíčky, domácí mazlíčkový fotograf, psí trenér, psí péče o děti, na palubě chovatelské stanice a domácí mazlíčci ve městě, od Annie a také byl pověřen něčím, co by ji mělo na paměti. Možná, že nádoba plná vysoce kvalitních psích cookies, aby mohli rozdat svým klientům, nebo pro ně lidské dárky, aby si ji mohli užít – ale také dostali hromadu Hnull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post