Mews a Nips: AdopT-A-Cat měsíc během pandemie

Jedním z mála stříbrných obložení této pandemie bylo to, že adopce a pěstitelé domácích zvířat ohromně zvýšili, zatímco lidé zůstávají doma, v některých případech dokonce vyčistí Některé úkryty. Ale i při zvýšených adopcích stále čeká na své navždy domovy spousta koček. Červen je obecně adoptovaný měsíc. Zatímco úkryty v některých státech pomalu znovu otevírají a začínají opět osobně adopci, jiné stále dělají pouze virtuální adopce. Pokud uvažujete o adopci, zkontrolujte s místním útulkem, ale nenechte se představou o přijetí kočky v podstatě zabránit v tom, abyste ji zvážili. Navštivte The Verge pro podrobný příspěvek o tom, jak adoptovat domácího mazlíčka v podstatě a bezpečně. O virtuálních adopcích si přečtěte naši nedávnou funkci o tom, jak jedna záchranná skupina založená na oblasti Washington DC úspěšně zpracovává bezkontaktní adopce.

Pokud jste tento týden zmeškali některý z příběhů uvedených na vědomé kočce, zde je rekapitulace: v neděli jsme diskutovali o výhodách příležitostného roztavení, v pondělí jsme v úterý prozkoumali, zda kočky mohou být v úterý učeny jako kočky, v úterý, Zkoumali jsme magický tunel Meownicorn, ve středu jsme sdíleli vzpomínku na dobu, kdy Ruby spadl z ledničky, ve čtvrtek jsme zkoumali čistič vzduchu AirMax 8L od Oka Okasousou a v pátek jsme zkoumali nadcházející, jak pořídit úžasné fotografie koček.

Kdo potřebuje člověka, aby zapnul faucet, když můžete přijít na to, jak ovládat chladič vody!

Užij si víkend!

Ingrid King

Mohlo by se Vám také líbit:
Mews a NIPS: Adopce a pěstitelé domácího mazlíčka jsou během pandemie daleko

Mews a Nips: Tato pandemická kočka měla tajemství

Mews a Nips: Kočky mohou být díky pandemii mnohem laskavější

«Vítězové háčku Peekaboo Cat Wall
Veterinární návštěvy během pandemie: Co lze očekávat a jak je učinit méně stresujícími pro vaši kočku a pro vás »

3 komentáře k Mews a NIPS: Adopt-A-Cat měsíc během pandemie

Stephen říká:

10. října 2020 ve 14:01

Informace zde uvedené rozhodně nebyly pravdivé pro N. J. Zde to vezme kočky v klecích a vložily je s Fosters a už se nepřijmou. Ověření tohoto lze nalézt v n j. Com článek „Je to rozsvítí a téměř prázdné klece ……, které uvádí, jak se sv. Hubertův musel stát největší soukromý úkryt stát se ztrátou dobrovolníků a dalších problémů. Odkaz z této stránky půjde na další příspěvek NJ .com o tom, jak tvrdě zasáhli záchrany koček, včetně toho, co udělal St. Hubert’s.

Odpověď

Patty říká:

20. června 2020 v 15:59

Kdy si adoptujete další kočičí Ingrid? Jsem si jistý, že by to Ruby nevadilo. Jste tak úžasná matka; Každá kočka by měla takové štěstí, že si ji vyberete. Doufám, že se vaše srdce brzy uzdraví a všichni vám můžeme poblahopřát k vašemu novému spolubydlícím.

Odpověď

Janine říká:

20. června 2020 v 7:28

Tento příspěvek mě přiměl znovu zkontrolovat kočky v mém útulku. Určitě tam mají hodně. Přál bych si, aby mi manžel dovolil získat další. ?

Odpověď

Zanechte odpověď Zrušit odpověď
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Požadovaná pole jsou označena *
Komentář *
Název *

E-mailem *

Ponecháním komentáře souhlasíte se sbírkou vašich dat na tomto webu podle našeho
Zásady ochrany osobních údajů.
*

Informujte mě o následných komentářích pomocí e-mailu. Můžete se také přihlásit k odběru bez komentování.

Δ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post