Přijetí dárcovství speciality

Často to dělá jen trochu mnohem snazší pro někoho, kdo by přijal domácího mazlíčka, bude mít dlouhou metodu, pokud jde o mnohem více rodinných mazlíčků do domácností.

Domácí zvířata budou nabízena za zvýhodněné ceny tento víkend na humánní společnosti Fargo-Moorhead během jeho nepředložené “adopt-a-thon” 8. června 9, stejně jako 11, podle webu útulku.

Úkryt v současné době hledá dary k vyvazování poplatků za přijetí během akce podle jeho internetových stránek. Poplatky za přijetí jsou obvykle 136 dolarů za kočky, stejně jako 146 dolarů pro psy, nicméně s dostatečným sponzorem útočiště opravdu doufá, že dočasně nabízejí zvířata na 40 dolarů off.

To je fantastická dohoda!

Přispěl jsem 25 dolarů s Paypalem za akci, stejně jako doufám, že budete mít rádi podporovat tyto druhy přijetí událostí bez ohledu na to, kde jste on-line darováním, dobrovolnictví nebo šíření slova.

Pokud je cílem získat mnohem více rodinných mazlíčků z úkrytu, stejně jako do domovů, budeme požadavek hledat metody, které usnadňují adopce. Využití a podpora diskontovaných poplatků za přijetí je jednou metodou.

Výkonný ředitel, stejně jako správce úkrytu uvedený na webových stránkách humánního společenství:

“Čím dříve dostaneme zvířata v našem útulku přijatá, tím dříve budeme schopni zachránit mnohem více zvířat z regionálních liber.”

Dobře řečeno.

A to je z facebookové stránky úkrytu:

Přemýšlejte o přispívání k adopt-a-thonu (i když je to jen $ 5 nebo $ 10-vše pomáhá!), Takže můžeme minimalizovat poplatky za přijetí, stejně jako získat několik našich současných zvířat do milujících domů, aby se prostor pro ostatní požadavku naší pomoci.

Nepotrovolnuji s humánní společností, ale vždycky jsem se mi líbila svou techniku ​​k adoptům i akcích.

Akce, jako jsou tyto, budou mít do útulku mnohem více lidí, mnohem více lidí přemýšlet o dobrovolnictví, mnohem větší zájem o média, stejně jako mnohem více lidí extatických o přijetí.

Humánní společnost dělá úžasný úkol, který je mnohem více zvířat přijmou pobytem otevřeného v praktických hodinách, s žádostí o veřejnou podporu i marketingové adopce.

Vypadá to důvody, proč je někdo dost dobrý pro domácího psa nebo kočkovité spíše než hledat důvody, proč se budou potlačit perspektivní přijaté.

Tento adopt-a-thon ověří, že pokud požadujete podporu veřejnosti, lidé budou dodat! Doufám, že přístřeší používá mnohem více událostí, jako je tento po celý rok. I když, doufám, že to nemusí.

Humánní společnost rovněž dělá velkou úlohu reklamní útočiště rodinné domácí mazlíčci do adoptérů na svých webových stránkách tím, že ukazují, co fantastická nabídka dostanou přijetím.

Adopačky ušetří peníze, protože jejich nový mazlíček bude již spayed nebo kastrován (pokud je věk vhodný), stejně jako datum na záběry, mikročipovávané, de-odčervené, jakož i za předpokladu základní zdravotní a wellness vyšetření, stejně jako prevence blechu. To vše pro ideální kolem 100 dolarů!

Každý, kdo přemýšlí o přijetí kočičí nebo domácího psa z humánní společnosti, je třeba vyplnit žádost o přijetí, která obsahuje odkazy, podle svých webových stránek. Existuje také 24hodinová čekací doba před tím, než se adoptik může vzít zvířecí domov.

Jaké jsou některé jiné útočiště reklamní nápady?

Riley je na přijetí s humánní společností Fargo-Moorheade. Je poskytován jako jeden z dlouhodobých koček. Jsem si jistý, že by brzy rád objevil svůj nový dům!

Foto: Humánní společnost Fargo-Moorhead

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Leo vs CrateLeo vs Crate

AddThis Sharing Buttonsshare to FacebookFacebookFaceBookshare na Twittertwittertwittershare na pinterestpinterestPintestshare to moreaddthismore8 Spíš jako bedna i my versus Leo. Neřekl bych, že první noc byla úplně hladká, ale Leo jen plakal