Projděte se svým psích 101 mil (1. den)

jako eso a já jsme se dnes ráno vydali na naši ranní procházku, věděl jsem, že stovky lidí a jejich psi chodili po celém světě, dokonce i během těch stejných 60 minut.

Pro mě jsou časné procházky nejlepší kvůli tichu. Vždy už je několik lidí, kteří se již vrhnou do práce nebo školy a několik dalších vyzařuje své příjezdové cesty v oblecích a vazbách. Ale Ace a já jsme klidně přemístili sousedství a vybrali tišší ulice s nejmenšími auty.

Dnes jsme viděli pouze jeden pár lidských psů, muže středního věku a jeho světle zbarvený retrívr. Muž nevypadal jako typ, který by jeho psí vzal do agility nebo poslušnosti, ale jeho psí šel mírně za sebou v ideálním klidu. Bylo zřejmé, že muž pochopil význam cvičení psa. Možná vezme svůj psí lov.

Ani člověk, ani Canine vzhlédli jako eso a já jsem prošel. Ace se zajímal o dalšího retrívra, který neprokázal žádné známky toho, že eso existuje. Určitě starší než eso, nic ho nevzniklo.

Počasí bylo teplé, i když silnice a chodníky byly stále ledové. Zamíchal jsem se, v závislosti na eso pro rovnováhu 10 nebo 11krát. Nakonec jsem zkrátil naši 3mílovou cestu dolů na 2,91 mil od řezných rohů a procházky po silnicích místo chodníků.

Jakmile byl doma, Ace se plazil na svou psí postel, ani se neobtěžoval mě následovat, jako obvykle.

Jaká byla vaše procházka dnes?

April Miles: 2,91

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post