Zdravotní přínosy sardinek pro psy

sardinky jsou vysoce výživné, mastné ryby studené vody, které přicházejí s silnými protizánětlivými výhodami.

Sardinky mají malé velikosti a bezpečně nabízejí psům pravidelně, každý týden, protože se živí planktonem. To ukazuje, že sardinky neukládají v jejich tělech velké množství toxinů, jako je rtuť.

To je případ větších ryb, jako je tuňák a losos, které se živí rybami, které byly kontaminovány průmyslovým znečištěním.

Posledně jmenované dva musí být krmeny mírou kvůli jejich vyššímu obsahu toxinů.

Krmil jsem svůj boxer mixy Missy & Buzz Salmon asi jednou měsíčně, zatímco jedli sardinky každý týden. Zde je můžete získat hromadně ze surových tlap.

Osobně miluji jíst konzervované sardinky sám a já je buď sníst přímo z plechovky, nebo je trochu rozdrtím a pak je naberu do vícezrnných tostitos, spolu se sklenicí červeného vína.

Missy & Buzz by vždy nějaké získaly, když bych si pro sebe otevřel plechovku, což byl druh rituálu spojování mezi námi tři,

Teď dělám totéž s mým psího mazlíčkem, který sedí hosty Lila & Rocky, a oni absolutně milují jejich rybí léčbu!

Lila a Rocky

Sardinky jsou jedním z nejvíce hustých potravin, protože jsou bohaté na:

Omega-3 mastné kyseliny
Protein
Minerály, jako je železo, hořčík, fosfor, vápník, draslík
Aminokyselinový taurin
Stopové minerály, jako je jód, mangan, měď, selen, zinek
Vitaminy D, B3, B 6, B 12
Coenzyme Q10

Všechny z nich dělají sardinky mocným spojencem pro:

Zdraví mozku – pomáhá vývoji mozku u štěňat a udržuje mozky dospělých správně fungující
Heart Health – podporuje krevní oběh
Zdraví pokožky a kabátu – Uklidňuje suchou a svědivou pokožku, podporuje měkké a lesklé kabáty
Zdraví kloubů a kostí – namazává klouby a udržuje zdravou kosterní strukturu

Sardinky pro psy – Kolik se krmit?

Renomovaný odborník na výživu psů pro psů Steve Brown doporučuje krmení 1/4 může sardinky jednou nebo dvakrát týdně pro 40 lb psa, což znamená, že sardinky mohou představovat malé procento celkového týdenního příjmu potravy psa.

U syrových psů se to promítá do 5-10% z 80% výživy pro svalové maso, protože se jedná o velmi bohaté a mastné jídlo.

Připomínka: Vyvážené syrové jídlo pro psy se skládá z 80% svalového masa, 10% orgánů a 10% syrových masitých kostí s možností přidat nějaké pyré vegetariány a/nebo ovoce.

Sardinky mohou být přidány do syrového jídla pro psa, napájené jako granule s jídlem, aby nalákala chuť k jídlu, nebo jako samostatné občerstvení několikrát týdně.

Nezapomeňte vždy představit nová jídla pomalu, abyste se vyhnuli žaludku.

Tip: Sardinky mohou být také přiváděny kočkám a koťatům! Smíchejte sardinky se syrovým jídlem vaší kočky, konzervovaným jídlem nebo suchým jídlem!

Kde získat sardinky

Sardinky mohou být konzervovány z obchodů s potravinami buď ve vodě nebo v olivovém oleji. Pro psy je nejlepší se vyhnout tomu, který byl konzervován v kořeních, jako je hořčice nebo kečup, stejně jako ty v sójovém oleji. Nezapomeňte také vybrat značku s nízkým obsahem sodíku.

V ideálním případě budete chtít nakrmit divoké chycené sardinky, abyste pomohli podpořit jejich udržitelnost, a zajistit, abyste krmili druh, který nebyl ošetřen antibiotiky, pesticidy a růstovými hormony, což je způsob, jakým se chované sardinky zvyšují.

Farma vychované sardinky jsou také obvykle krmeny nepřirozenou stravou zrna, díky níž jsou mnohem méně výživné než jejich volně žijící protějšky, které se živí planktonem.

Konzervované sardinky můžete získat ve velkém z Amazonu, ale lze je také zakoupit Raw Frozen od online maloobchodníků s krmivem Raw.

Ty, které obvykle dostanu, jsou král Oscar Sardines, který byl divoce uložen v severním Atlantiku a které přicházejí s nízkým obsahem sodíku. Jejich cena je 2,79 $/plechovka v mém místním obchodě s potravinami, ale jsou také k dispozici na Amazonu, a to jak v olivovém oleji (34,85 $ za 12 balení), tak ve vodě (31,78 $ za 12 balení).

Sardinky jsou úžasnou alternativou k doplňkům rybího oleje

Pokud přidáváte sardinky do diety svého psa, není nutné utrácet spoustu peněz za doplňky rybího oleje.

Nízká cena konzervovaných sardinek z nich činí alternativu k plnění doplňků rybího oleje nebo pilulek na rybí olej, které bývají mnohem více na drahé straně. Jsou také mnohem pohodlnější pro skladování vzhledem k tomu, že nepracují šanci na to, aby se otočil jako rybí olej, jakmile se otevře.

Jí váš domácí pes (nebo kočka!) Jí sardinky pravidelně? A co vy?

Dejte nám vědět v komentářích!

Barbara Rivers často píše pro to Mutt. Je bloggerkou, syrovou podavačem a bývalým chodebníkem pro domácí mazlíčky a udržuje blog K9s nad kávou.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post