5 Otázka Pátek: Udržujte ocas vrtící

Ahoj všichni, toto je nová funkce, kterou plánuji na té Mutt s názvem 5 otázka v pátek.

Budu představovat celou řadu profesionálů, kteří pracují se psy, a náš první rozhovor „5 otázek v pátek“ je s Kimberly Gauthierovou, bloggerem psí výživy na udržení ocasu vrtí.

Kimberly živí své čtyři psy – Sydney, Rodrigo, Scout a Zoey – syrovou stravu a nedávno napsala knihu, která pomáhá ostatním, kteří se zajímají o syrové krmení.

Její kniha se nazývá „Průvodce nováčkem po syrovém krmení pro psy“ a je k dispozici na Amazonu ve formátu brožované brožované a Kindle formátu.

Pět otázek s Kimberly z udržení ocasu vrtí

To Mutt: Co je něco, v co si myslíte, že ostatní lidé jsou blázniví?

Kimberly Gauthier: Věřím, že jsem viděl duchy – několikrát.

Sydney zavrčela na ducha v domě; Scout pro jednoho hodil míč. Teenager zemřel při automobilové nehodě poblíž našeho majetku, viděl jsem ho tu noc chodit přes naši terasu. Můj táta ke mně šel. A Blue se čas od času vrací, aby se nás čas od času podíval.

Moje zlatíčko si myslí, že jsem ořech, a bude mumlat: „To by mělo být první rande.“

TM: Jaké je nejhorší pokyny pro surové krmení, které jste slyšeli?

Kimberly: Nejhorší vedení, které jsem slyšel, vyšla z vlastních úst a dlužím osobě na přijímajícím konci velkou omluvu.

Posílal mi zprávu o koupi rodinného balení kuře a plánoval ten večer začít syrové krmení. Nejhorším vedením bylo někomu říct, že museli zahájit svůj psí při vyvážené stravě a to není pravda. Chcete pomalu představit některé psy do stravy se syrovými potravinami a dělal to nejlépe tím, že začal s jedním řezem masa – mohl každý týden přidat játra, offal a nové proteiny, když se jeho psi aklimatizovali na novou stravu. #KickingMyself

TM: Co je s vámi pravidelně něco zvláštního?

Kimberly: Nesnáším zvuk lidí, kteří čichají velké koule Plegmu a polykání.

Jsem si jistý, že není mnoho lidí, kteří se ze zvuku potěší, ale naprosto nenávidím to, protože moje matka měla kamaráda, který to udělal, když jsem byl dítě. Bylo to tak hrubé.

Měl jsem říct něco hrozného jako dítě, protože Karma to uspořádala, takže obvykle skončím sedím vedle tohoto muže, který čichá velké globy hlen a spolkne ho. Musel jsem změnit automobily, abych se mu vyhnul – ne vždy.

TM: Spí vaši psi v posteli?

Kimberly: Někdy. Moje zlatíčko a já v některých případech pracujeme různé plány a pokud musí vstát brzy, budu spát v našem pokoji pro hosty, aby dostal celých 8 hodin spánku, jinak je to trochu blbec.

Psi se se mnou setkávají na dně schodů v těchto nocích, protože vědí, že se ke mně připojí, když spím v pokoji pro hosty.

TM: něco, co chcete říct čtenářům toho Mutta?

Kimberly: Pojďme zlepšit naše vztahy v komunitě milovníků domácího mazlíčka tím, že si před vynesením rozsudku kladete otevřenou mysl a klademe otázky.

A když to dokončíte čtení, podívejte se na moji novou knihu „Průvodce nováčkem po syrovém krmení pro psy“, která je v současné době k dispozici na Amazonu. Je to kniha, která pokrývá vše, co jsem se dozvěděl o krmení Raw pro čtyři psy za posledních 4-1/2 roky.

Děkuji, Kimberly!

Pro mnohem více od Kimberly a udržujte ocas vrtí:

Kimberlyho kniha: „Průvodce nováčkem ke syrovému krmení pro psy“

Blog: Udržujte ocas vrtí

Facebook: KeepThetailwagging

Instagram: Keeptailwagging

Pokud byste chtěli být uvedeni v budoucím rozhovoru „5 otázek pátek“, pošlete e -mail lindsay@thatmutt.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post