Bull Terriers jsou špičkovým psem ve Velké Británii průzkum

AddThis Sharing ButtonsShare to FacebookFaceBookfaceBookshare na Twittertwittertwittershare na PinterestPinterestPinterestshare to Moreaddthismore213

Bull Terriers mají známé oči, které se zdá, že vás prosí, abyste se posadili a podělili se s nimi s nimi. V mé knize The Power of Wagging Tails sdílíme příběh Bull Terrier Rufus, vítěze 35 nejlepších v show Awards a více než 750 titulů, včetně titulů šampionů v Americe, Kanadě, světě a Americas soutěží. Rufus měl hlavu ve tvaru vejce a trojúhelníkové oko, které k němu přitahovalo lidi. Poté, co odešel z výstavního prstenu, použil svůj dárek navštěvující zraněný vojenský personál v nemocnici Walter Reed Hospital, kde nezískal více stuh, ale rozhodně získal srdce.

Když lidé přemýšlejí o dobrých rodinných psech, obvykle si myslí na zlaté retrívry a labradorské retrívry, ale nedávný průzkum z Velké Británie dal býka teriéra jako nejlepšího psa. Vědci z University of Liverpool ve Velké Británii zkoumali více než 1000 dětí na základní škole ve věku 9 až 10 let o svých domácích mazlíčcích. Výsledky byly nedávno publikovány v časopise BMC Veterinary Research Journal. Dva ze tří dětí uvedly, že v jejich domě je domácí mazlíček, nejčastěji pes (37 procent dětí), kočka (17 procent dětí) nebo hlodavci (15 procent dětí). Mezi těmi dětmi s domácím psem byl nejoblíbenějším typem psa býk (včetně Pit Bulls a Staffordshire Bull Terrier), který žil s 27 procenty dětí. Mezi jednotlivými plemeny byl nejlepším plemenem Staffordshire Bull Terrier, žijící s 19 procenty dětí. Druhým nejběžnějším plemenem bylo Shih Tzu, žijící s 10 procenty dětí. Jak se očekávalo, děti byly více připoutané ke svým psům než k jiným mazlíčkům a psi byli s největší pravděpodobností „oblíbeným“ mazlíčkem pro ty, kteří doma s více než jedním mazlíčkem. Děti byly stejně připojeny k různým plemenům psů zahrnutých do průzkumu. To znamená, že děti s býčími teriéry nebyly více či méně pravděpodobné, že budou k jejich psovi připojeny než děti s Shih Tzu nebo jinými typy psů. Královna může mít svůj Corgis, ale ve Velké Británii je býk teriér rozhodně nejlepší pes.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post