Roundup 73: Oblíbené články pro domácí pes a videa týdne

Roundup 73: Oblíbené články pro domácí pes a videa týdne

Naposledy aktualizováno 10. září 2016 úniky Puppy Zanechte komentář
Z pohledu na to, jak jsou chvály a dárky úžasné motivátory k našemu přijetí kosmetických postupů na psy jako normu, zde je některé z mých oblíbených pes psích článků týdne. Doufám, že se v nich potěšíte stejně jako já.

X

Domácí mazlíčci

0 sekund 34 sekund

Žít
00:00
00:34
00:34

Oblíbené články pro domácí pes týdne

Snížení mozku ukazuje, že váš domácí pes miluje a jídlo
Zajímavá nová studie, která zjistila, že psi se potěší, jak chválu a jídlo, pokud se týká tréninku, není „jedna velikost hodí“ odpovědi na nejlepší motivátor v každé dané situaci.

Takeaway je, že psi, stejně jako lidé, jsou jednotlivci a že existuje spektrum motivací. Někteří mají rádi jídlo, jiné jako chválu a spousta stejně jako oba. Vězte, který váš pes preferuje!

Psi zpracovávají jazyk jako my, ale co rozumí?
Post, který provokuje myšlenku, která vyvolává otázku porozumění. Víme, že naši psi chápou určité slovní příkazy, ale můžeme někdy vědět, jak podobné je toto porozumění pro naše vlastní?

Úzkost separace: dvě pravdy a lež
Skvělý pohled na to, jak je separační úzkost obvykle nepochopena, a tip, že se jedná o syndrom způsobený obavami a úzkostí – ne navzdory.

Nikdo neví, jak má mnoho psů v USA úzkost. Jeden marketingový průzkum zjistil, že 17% všech majitelů domácích psů uvedlo, že jejich psi měli příznaky v souladu se separační úzkostí. Lepší je zdokumentováno, že psi se separační úzkostí tvoří asi pět z pěti psů, kteří jsou vidět na klinikách veterinárního chování.

3 způsoby, jak udělat tréninkový hůl: Snadné způsoby, jak přimět svého domácího psa, aby vás poslouchal
Skvělý seznam základních věcí, které můžete udělat pro to, aby trénink psů pro domácí zvířata usnadnil a mnohem zábavnější pro vás i vašeho psa.

Už jste učili svého domácího psa dobré chování, proč musíte udělat víc? Protože, stejně jako lidé, se psi dělají lépe, když získají mnohem větší podporu, pozornost a výuku.

4 přesvědčivé důvody k krmení dárků na veterináři
Mnoho rodinných mazlíčků je nervózní v kanceláři veterinářů, která nejen ovlivňuje jejich chování, ale také o péči, kterou dostávají. Tento důkladný příspěvek vypadá jakýmkoli způsobem pozitivní k používání lahůdek u veterinářů, aby se minimalizoval stres.

Proč krmit dárky? Technickým termínem je kontrakondicionování (CC), a to jde o změnu asociací a krmení úžasných dárků, v nákupu, aby se minimalizoval strach.

Co mnoho Američanů nerozumí o návrhářských psech
Tento příspěvek se zabývá praktikami ocasu a oříznutí uší a jaké důsledky mohou mít pro způsob, jakým jsou psi vnímáni a jejich schopnost komunikovat.

Von Keyserlingk, spoluautorka studie, uvedla, že si myslí, že výsledky naznačují, že mnoho lidí přijalo normální vzhled psů v nominální hodnotě, nikoli jako produkty staletí lidských rozhodnutí.

Oblíbená videa pro psy v týdnu

Uvnitř domova penzijního důchodu.

Další inspirativní záchranu nadějí pro tlapky.

Jen pro případ, že by každý jednotlivec neviděl tuto klasiku.

Doporučené čtení:

Týdenní kolo: Naše oblíbené články, obchody a videa

5 vtipných videí zmatených psů

Roundup 39 – Oblíbené články pro domácí pes, obchody a videa týdne

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Leo vs CrateLeo vs Crate

AddThis Sharing Buttonsshare to FacebookFacebookFaceBookshare na Twittertwittertwittershare na pinterestpinterestPintestshare to moreaddthismore8 Spíš jako bedna i my versus Leo. Neřekl bych, že první noc byla úplně hladká, ale Leo jen plakal