Vše, co potřebujete, je láska

host od Cheryl Harris

V roce 1967 byli Beatles požádáni, aby psali a udělali novou píseň pro mezinárodní televizní vysílání s názvem „One World“. Píseň by byla vysílána v 17 zemích po celém světě. Protože láska je slovo, které je chápáno v každém jazyce, John Lennon napsal: „Vše, co potřebujete, je láska“.

Zatímco píseň je zábavná a bezstarostná procházka po paměti, také komunikuje spoustu skvělých aspektů vědomého stvoření. Některé z mých oblíbených textů jsou:

Není nic, co nemůžete udělat, co nelze udělat.
Není nic, co byste mohli vědět, že nelze znát.
Neexistuje nic, co byste mohli vidět, že se nezobrazí.
Není nikde, že to není tam, kde jste uvedli, že jste.
Je to snadné.
Vše co potřebuješ je láska.

Láska je jednou z nejvyšších rezonujících energií ve vesmíru. Zaměřením na svou energii na to, že jste milující osobou a viděním lásky ve všech a každé situaci, zákon přitažlivosti způsobí, že na oplátku dostanete mnohem více lásky. Když jste v souladu s energií lásky, jste v souladu s univerzální energií Boží. To znamená:

Můžete dělat cokoli.

Máte přístup ke všem znalostem.

Zobrazuje se vám cesta.

Budete na ideálním místě v ideální době.

Je to snadné.

Vše co potřebuješ je láska.

Nejlepší způsob, jak maximalizovat váš úspěch a dosáhnout svého nejvyššího potenciálu, je přivést energii lásky do všech aspektů vašeho života. Obklopte se lidmi a prostředím, které vás podporují a vyzařují povznášející energii lásky.

Když technika jakýkoli aspekt svého života s energií, která není zamilovaná, předstírejte, že jste někým, co nejste, starosti, boje, litujte, vinu atd., Změní to vaše vibrace, které mění to, co vidíte a jako výsledek, co obdržíte. I když přesunujete svou energii na mnohem milující ve všech aspektech vašeho života, nezapomeňte být také jemný a milující se sebou. Odvaha, odpuštění a přijetí jsou emoce, které nerezonují tak vysoko jako láska, ale stále jsou hodné vašeho uznání, oslavy a vděčnosti, když jsou emoce spojeny se změnou starých vzorců, které se blíží k energii lásky.

Cheryl Harris je generální ředitelkou společnosti Consous Creations Inc. Je nejlépe známá pro své vědomé tréninkové programy, které používají osvědčené metody k využití zákona přitažlivosti ve váš prospěch. Mezi její mezinárodní klientská základna patří podnikatele, celebrity a špičkovou společnost Fortune 100. Nick se jmenoval „Little Buddha“ a „Generátor nápadů“, klienti jí nazývají mistrem v poskytování podpory a popisují přechod z obav na oslavu, když vstoupí do plnosti života. O Cheryl a jejích programech se můžete dozvědět mnohem více.

Ingrid King

«Úzkost a vaši mazlíčci
Random Mind Scan: Vzpomínky na rodinné domácí mazlíčky se objevují »

Zanechte odpověď Zrušit odpověď
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Požadovaná pole jsou označena *
Komentář *
Název *

E-mailem *

Ponecháním komentáře souhlasíte se sbírkou vašich dat na tomto webu podle našeho
Zásady ochrany osobních údajů.
*

Informujte mě o následných komentářích pomocí e-mailu. Můžete se také přihlásit k odběru bez komentování.

Δ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post