[Nový produkt] Objevte rychlou opravu pro svědění s Apoquel

AddThis Sdílení tlačítek na FacebookFacebookfaceBookshare na Twittertwittertwittershare, aby PinterestPinterestshare to moreaddthismore1

Thump … Tummp … Tummp … Thump. To je zvuk, který můžete slyšet, když vaše psí poškrábá svědění. Všichni máme trochu svědění jednou za čas, který potřebuje poškrábání. Příliš mnoho poškrábání však vede k poškození kůže a vypadávání vlasů. Kožní problémy u psů mohou způsobit úžasné nepohodlí a podrážděnost, což může vést k odmítnutí mazlení nebo náklonnosti. Nyní existuje efektivní nová služba pro svědění, která vzniká z různých příčin.

Příčiny svědění domácích zvířat

Svědění může být způsobeno řadou podmínek, včetně alergií na kousnutí blecha, jídlo, pyl nebo jiné látky, jakož i atopickou dermatitidou. Alergie jsou obvykle mnohem častější v jarních a letních měsících se vzestupem pylu ve vzduchu a kvetoucí populace blechami.

Někdy může být kořen svědění vašeho domácího mazlíčka náročný nebo nemožné najít a vymýtit. V těchto případech musíte před poškozením zastavit svědění. Příliš mnoho poškrábání (a žvýkání kůže) může mít za následek horká místa, ztrátu vlasů nebo dokonce škodlivé infekce kůže.

Zastavte svědění apoquelem

Apoquel je průlomový lék, který uvolňuje svědění a zánět v důsledku široké škály příčin, včetně alergické dermatitidy a atopické dermatitidy.

Aktivní složka v apoquel, oclacitinib maleate, se zaměřuje na mechanismus (pruritogenní cytokiny), který vytváří pocit svědění. Apoquel rychle působí a nabízí významné snížení svědění a zánětu pro krátkodobé a dlouhodobé úlevy.

Apoquel pracuje rychle, s nástupem reliéfu svědění do 4 hodin od podání. Váš mazlíček by měl zažít významnou kontrolu nad svědění do 24 hodin. Umířením svědění se také snižuje poškrábání. To zase pomáhá vyhnout se všem souvisejícím kožním problémům, které mohou způsobit váš zármutek z domácího mazlíčka. Tento lék vyžaduje předpis od vašeho veterináře, proto se zeptejte svého veterináře, zda je Apoquel pro vašeho psa nejlepší.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Odborné potíže s výživou pro domácí mazlíčky Veterinární lékaři přijímat starosti majitelů o dietě pro domácí mazlíčkyOdborné potíže s výživou pro domácí mazlíčky Veterinární lékaři přijímat starosti majitelů o dietě pro domácí mazlíčky

Kara Burns vyrábí obavy veterinárních lékařů, stejně jako v pátek nedělená zájem o Úmluvu American Veterinary Medical Association v San Antoniu v Texasu, jako jeden z hlavních reproduktorů na uspokojení