Kolik psů by měl chodit do psa chodce?

Přesně kolik psů jste někdy chodili najednou?

Věřím, že dva psi pokaždé jsou obvykle nejlepší, někdy tři, pokud se psi dobře vychovaní.

Je pro mě důležité, abych udržel psy, který chodím pod řízením stejně jako na mé straně. Nebudu povolit skupině psů mě vytáhnout po ulici. S mým psem chůze podnikání, jsem objevil zvládnout tři psy docela dobře, stejně jako jsem si jistý, že málo z vás může také zvládnout tři bez problémů.

Někdy jeden pes je mnohem obtížnější zvládnout než tři nebo čtyři psy. Záleží na psech.

Byla tam skupina čtyř zlatých retrívrů, které jsem pravidelně chodil. Stejně tak jsem šel skupinu tří malých psů, stejně jako pitbull smíchat dohromady, dokonce přidal svůj vlastní pes do mixu, když nebo dvakrát za celkově pěti psů. Všem těmto psům jsem pochopil, stejně jako bych mohl předvídat přesně, jak by reagovali na projíždění psů, stejně jako kdokoliv jiný, do které můžeme běžet. Nejvíc ze všeho, oni by mohli všichni sedět stejně jako pobyt spolehlivě, stejně jako oni by všichni přišli, když se nazývají. Přesně tak, jak dobře jsou psi vyškoleni, je nejdůležitějším faktorem při chůzi několika psů, podle mého názoru.

Chtěl bych slyšet od vás všech. Přesně kolik psů chodíte najednou? Myslíte si, že je to nezodpovědné pro někoho, kdo bude chodit tři nebo více psů najednou?

První pět fotek je několik psů, které jsem šel. Zbytek jsou některé webové trezory. Někteří vypadají mnohem odpovědnější než ostatní, pokud se mě zeptáte. Nejsem fanouškem umožňujících psy, aby chodili dopředu na těsné vodítko. Budete muset nechat pochopit, co si myslíte.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12 – Od Dallas News

13.

14.

15.

Kolik psů budete chodit jednou?

Zaregistrujte se pro můj výpis po e-mailu do psa a získejte expertní tipy ode mě, když měsíc

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post