Legrační pohlednice psů na sobě klobouky a brýle se zastaví k kočárovi – opravdu!

Kdysi dávno, nejvyšší luxus v dětské hře měl malý vozík nebo vůz, který by mohl být tažen vyškoleným kozí nebo rodinným psem. Shetland poníci byli vzácní a poměrně dražší až do počátku 20. století. Tato legrační pohlednice, která může být kanadská, ukazuje mladého chlapce s velmi dobrým malým kočárem, který byl ve skutečnosti pravděpodobně určen pro použití s ​​uvedenými poníci – ale on je “řídit” pár velmi zábavných psů. Malá holčička, která vypadá, že je jeho sestrou, předstírá, že používají staromódní spřádací kolo. Podívejte se na detail níže!

Pohlednice neznámého mladého chlapce a dívky se psy tahání vozík – nosit brýle a horní čepice. Velox pohlednice, možná kanadský, asi 1920.
Detail fotografie výše.

Myslím si, že tyto dvě dlouhé legged psi jsou sourozenci. A nejen, že na sobě špičkové klobouky a brýle, ale drží jílají trubky v jejich čelisti!

Nemám představu o okolnostech. Určitě si přeji, abych měl identitu pro tyto děti a psy! V každém případě je to jen jeden více příkladů humoru a hry, která byla, a je typicky spojena s udržováním zvířat.

Sdílet toto:
Cvrlikání
Facebook
Více

LinkedIn. \ t
Tumblr.

Takhle:
Stejně jako načítání …

Příbuzný

“Crosbyho hladová mazlíčci”: snídaně se psem, kočkou a papouškem, kolem 1907march 29, 2018in “kočka fotografie”
Buldok Humor: Obchodní karta Komentář k Watchdogs v City Lifemarch 22, 2017In “Reklama obchodní karta”
Hračky pro pes: zábava ze dvou bodů vievocectober 26, 2017In “zvířecí humor”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post