Důvody, které se vám budou líbit úkryt kočičí

AddThis Sharing ButtonsShare to FacebookFaceBookfaceBookshare na Twittertwittertwittershare na PinterestPinterestPinterestshare to Moreaddthismore5

Vím, že jste s největší pravděpodobností očekávali, že uvidíte Daisy. Červen je však přijímá měsíc úkrytu, stejně jako od té doby, co jsem byl sám přijat z kočičího útulku, jsem profesionál v tomto tématu!

To jsem já, s několika mými kamarády v útulku, kde jsem žil od doby, kdy jsem byl kotě, dokud jsem nebyl přijat, když mi bylo 6 měsíců. Nechápu, proč mě trvalo tak dlouho, než mě někdo přijal. Pravděpodobně jsem nebyl tak skvělý jako ostatní kočky a koťata. Každopádně chápu, že můžete objevit některé extrémně vynikající kočky v útulku. Vzhledem k tomu, že jsem byla útulní kočka, řeknu vám několik neuvěřitelných věcí o nás!

Za prvé, přístřeší kočky si také užívají krabice! Takže pokud máte ve své domácnosti prázdnou krabici, přemýšlejte o tom, že si dům přiveďte útulní kočku. Rozumí, co s tím dělat.

Útulky koček si užívají hračky a přesně chápou, jak se přesně starat o své hračky. Tento banán Catnip je jedním z mých oblíbených. Jednoho dne v útulku jsem dostal mimořádně zvláštní hračku, stejně jako jsem zavrčel na jakýkoli typ jiných koček, které se mě pokusily vzít ode mě. Toto je skutečný příběh. Teď, když mám celou toybox plný svých extrémně vlastních hraček, nevadí mi sdílení.

Když jsem po mnoho měsíců žil v útulku, objevil jsem velké kočičí chování. I když někdy hraju s Daisy tak drsně, většinou jsem nesmírně skvělý chlapec.

Baví mě poskytování a také objímání.

Nejvíc ze všeho jsem nesmírně vděčný, že teď mám trvale dům. Budu si přát nejtěžší, aby každý úkryt objevil také domov. Nepřemýšlíte o přijetí další kočičí z útulku? To bych chtěl!

Adopce Harleypet

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post