Peopling for The Introvert: Jak přesně zvládnout obtížné interakce klientů

od Michelle Knowles
1. listopadu 2019
Viděl jsem dospělé veterináře, techniky i žeory, stejně jako pláč, musím odejít na den nebo, překvapivě, zastavit svůj úkol před rozrušením a/nebo nepřiměřeným klientem, který ztratil smysl pro sebe spravující v lobby nebo po telefonu.

Mnoho z nás na trhu s péčí si vybralo tuto kariéru, protože se nám nelíbí jednání s lidmi, ale skutečně jako zvířata. To má tendenci nás opustit v nevýhodě, když nemáme dostatečnou komunikační metodu, kterou nabízíme s širokou škálou postav, se kterými se můžeme během našeho pracovního dne setkat.

Rozhodnutí o posílení dovedností vašich lidí bude jednou z nejlepších investic vaší kariéry. Zvládnutí skvělých klientů usnadňuje a také ne tak skvělí klienti. Existuje několik věcí, které můžete udělat pro snížení stresu, že budete muset komunikovat s někým, kdo je rozrušený nebo kritický, a také objevit kroky k usmíření vám poskytne sadu nástrojů, se kterými budete pracovat při tréninku.

1. Neberte to osobně. Existuje mnoho důvodů, proč může být člověk sklon z tvaru, stejně jako vy jste se právě stali zaměřením veškerého frustrace. Zpočátku to může být obtížné, s praxí však bude snazší. Věřte malému malému dítěti nebo štěně. Jsou extrémně samostatně a svět se točí kolem nich, ale když se nedostanou na cestu, mohou hodit hněv. Někdy, jako dospělí, mohou být životní frustrace ohromující a také se vracíme zpět do doby, kdy jsme se cítili, jako bychom neměli nic řídit a házeli záchvaty hněvu. Mám sklon věřit těmto lidem, že skutečně potřebuje někoho, aby slyšel jejich příběh; Koneckonců, hněv má s vámi extrémně co do činění. Buďte trpěliví, poskytněte odpovědi, když můžete, stejně jako trpělivě zakopnout bouři svých emocí, dokud se nezmění (nebo požadavek úřadů, který má být povolán). Měl jsem na mě klient na dlouhou dobu křičet ve své hale o něčem naprosto nesouvisejícím s péčí a další den se vrátit, abych se omluvil. Zhoršení nastane všem.

2. Poslouchejte, co říká rozrušená oslava. Mnohokrát, když se s námi někdo rozčílí, internalizujeme to a nakonec jsme byli extrémně defenzivní. Pokud je třeba mít vinu, vezměte si povinnost za svou chybu a pokuste se posunout dopředu k řešení. Pokud máte pocit, že máte právo a klient se mýlí, nejlepší věcí, kterou musíte udělat, je objevit nějakou střední zemi, kde oba můžete opravit své rozdíly. Koneckonců, kdo skutečně vyhraje, pokud jeden člověk trvá na tom, že má pravdu? Pokuste se upravit dialog z „nás proti sobě“ na „nás proti problému“, abyste zajistili, že obě oslavy mohou pracovat na vzájemně výhodném řešení.
Reklamy

3. Pokračujte v tématu. Mnoho argumentů může eskalovat, pokud je povolena některá oslava k využití osobních útoků, hovoří o jiných problémech než o primárním problému nebo se stane násilným. Když dojde k násilí, je vždy skvělý koncept pro telefonické hovory úřadům, ale vypořádání může pomoci tomu zabránit.

4. Odpusťte snadno. Když má některá oslava průlom nebo zjemňuje, přijměte to jako náznak k ustoupení, aby mohlo začít skutečné řešení problémů. Pokud to jako majitel obchodu dokážete vyskytnout z vaší strany, často to spustí sympatickou reakci v klientovi a také přinese narušení.

5. Nechte to v obchodě, když zamknete dveře na den. Někdy je nejtěžší věc, že není posedlý všemi možnostmi, které jste neudělali při rozhovoru s obtížným klientem, a přesně tak, jak jste to mohli zvládnout jinak. Zatímco scénáře rehalování ve vašem mozku vám pomohou, aby vás v budoucnu odolnější, ponechání úzkosti v obchodě je nejlepší metodou, jak se odstranit stresem, abyste zajistili, že můžete svou rodinu poskytnout plné zájem.

Nikdy není jednoduché nabídnout s lidmi, kteří jsou v jejich nejhorším případě. Využívám setkání, abych se dostal do jejich bot, abych zjistil, jestli dokážu mnohem lépe pochopit, jak se cítí. Pokud to nedokážu, snažím se mít na paměti, že pro ně je pro ně pravé přitěžování, takže poskytuji své nejlepší úsilí, abych jim pomohl v jakékoli metodě, kterou mohu. Pokud se na ně nemohu dostat, vyzývám je ze svého života s autentickou nadějí, že objevují mír, který hledají.

Jen proto, že můžete být introvert, neznamená, že nemůžete být mnohem lepší v interakci s lidmi, to znamená, že musíme metodu, takže jsme se mnohem lépe, protože nakonec opravdu chceme, aby odešli, abychom mohli být s jejich mazlíčkem! ✂

Celkový

256

Akcie

256

0

0

0

0

Reklamy

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post