Nejlepší interaktivní hračky psů, aby vaše pooch zůstala zaneprázdněna (2021)

Jedním z mých hlavních obav jako majitele štěňátka je, pokud se moje stvoření zlobí, jakmile jsem byl v práci. Psi chtějí stimulaci – fyzickou a psychologickou – a pokud to nedostanou, dobře, účinky nudy psů by mohly být docela málo.

Interaktivní hračky psů potřebují zapojení; Na rozdíl od luxusních hraček, které mohou být relaxací, tyto hračky reagují na vašeho domácího mazlíčka, což obvykle znamená, že vaše štěně bude dohromady investovat více času.

Tělesná a psychologická stimulace, které tyto hračky dodávají, by mohla dramaticky snížit nudu vašeho domácího mazlíčka (kromě jejich šance na trhnutí vašich věcí, kdykoli není co dělat).

Nejlepší interaktivní hračky psů

Vzhledem k tomu, že definice interaktivní hračky pro domácí zvířata je tak rozsáhlá, rozbila jsme tento výpis na pět různých tříd za několik různých cenových bodů. Budou to největší interaktivní hračky štěňat z roku 2020.

Abychom byli schopni zůstat šťastní, plnit životy, budou muset být psi neustále stimulováni, zejména pokud to souvisí s jejich psychologickým a kognitivním zlepšením. Je to ještě důležitější, pokud váš mazlíček tráví hodiny kvůli své vlastní, protože jste v práci.

Standardní hračky pro psy, jako jsou lana a kosti, nebudou udržovat pooch pobavené po dlouhou dobu a nákup novinové hračky pokaždé, když vyrazíte, může být pro váš finanční plán docela škodlivé.

Reakce na tuto potíže patří mezi mnoho vzrušujících hraček pro štěňata dostupná v oboru v těchto dnech. Podívejte se na naše nejlepší volby pro psí hračky!

Od automatických odpalovačů míče po komplikované podavače hádanek, tyto zápasy dělají hodiny potěšení.

Všichni víme, jestli můžete, hráli byste svého mazlíčka denně dlouho. Mnoho lidí však má samozřejmě jiné povinnosti, což znamená, že se FIDO musí občas udržovat obsazený.

Naštěstí existuje spousta pozoruhodných interaktivních psích hraček, které mu to mohou pomoci – a specialisté tvrdí, že jsou několika z největších hraček na trhu pro tělesné i psychologické cvičení.

“Jako trenér by bylo možné vyřešit mnoho problémů s chováním a zničením, se kterými se svými zákazníky bojí, s přidáním psychologického cvičení do každodenního režimu svého psa,” říká Nicole Ellis, akreditovaná profesionálního trenéra psů a chlupatý specialista na životní styl.

„Akce„ mentálně stimulující “však nejsou věci, jako je box a křížovky. Chcete -li získat štěně, je to většinou jen snadné a zábavné hry pomocí svého majitele, jako jsou tajemné hračky “

Abychom vám pomohli objevit ty nejlepší interaktivní hračky štěňat, abyste si udrželi své štěně angažované a pobavené, požádali jsme pro jejich preferované výběry profesionálních trenérů.

Tyto zajímavé hry – od manipulace s míčky do automatických kuličkových odpalovačů – mohou udržet psi obsazené při podpoře svých psychologických a fyzických schopností.

Někteří je odměňují všechny nejlepší formy ceny: citace. A pro mnohem více hraček, které váš nejlepší kamarád bude milovat, se podívejte na ideální hračky pro domácí mazlíčky pro všechny druhy štěňat.

Robot Varram Pet Fitness

Pokud často musíte opustit své štěně doma a obáváte se, že se to nestane – dostatečné pobavení a cvičení, zde je hračka, která má tento problém vyřešit jednou a pro všechny.

Dokonce i robot fitness Varram PET kameny moderního designu a poskytuje spoustu významných atributů:

Hračka také představuje zdravou dávku cvičení v životním stylu vašeho domácího mazlíčka. Můžete snadno ovládat stupeň fyzické aktivity na základě zdraví a požadavků vašeho štěně. Kromě toho existuje šance sledovat fitness čísla vašeho domácího mazlíčka.

Aby se zabránilo znudění vašeho psa, může robot Varram protékat po okolí a zapojit štěně do příjemné akce a čas od času vydávat občerstvení.

Robot mohl být ovládán jak ručně, tak pomocí mobilního programu. Je možné zvládnout každou složku výkonu hračky, od množství házení po dobu odpočinku.

Spolu s ohromujícím designem se chlupatý robot fyzické zdatnosti skládá z vysoce odolné tkaniny a je přijatelný pro intenzivní žvýkání. Navíc se nebojí trochu vlhké.

Wickedbone Smart Bone

Přemýšlejte o interaktivní hračce pro vašeho domácího mazlíčka, která vypadá stejně jako fantastická stará kosti štěňat, ale je opravdu plná mnoha nejmodernějších schopností?

Inteligentní kost Wickedbone patří mezi nejznámější přírůstky tohoto interaktivního trhu s hračkami tohoto roku. Zde je to, co se můžete spojit se svou hračkou WickedBone:

Četné režimy nabízené z moudré kosti pravděpodobně zajistí, že se vaše štěně nikdy nevyčerpá. Je jednoduché vybrat nejlepší styl pro hru nebo získat několik akce pro majitele psů.

Hračka spolu s jeho pneumatikami jsou vytvářena z polykarbonátu na úrovni potravin, který není pro štěně jen nesmírně bezpečný, ale také neuvěřitelně odolný a připravený k udržení dobrého stresu.

Životnost baterie tohoto systému trvá pouze 1 hodinu a může vydržet vás a vaše štěně do moNTH, na základě toho, jak jej pravděpodobně využijete.

Trixie Mad Scientist for Dogs

Řada nejžhavějších interaktivních hraček pro domácí mazlíčky jsou hračky pro štěňata, která spojují zajímavé vlastnosti starožitného interaktivního aparátu spolu s potěšením nalezení oblíbené léčby v hračce.

Pokud hledáte hračky pro inteligentní psy, které budou také fungovat jako lékárna, je to přesně to, co vám může Trixie aparát poskytnout

Závalný design této hračky z něj okamžitě učiní hračku pro domácí mazlíčky v rodině.

Hračka má tradiční gumovou rohož.

Existují různé způsoby, jak se váš pes spojit se všemi šílenými vědcemi, které jsou popsány v brožuře, která přichází s touto hračkou.

Tato hračka může vzrušit fascinaci a schopnosti na řešení problémů vašeho štěně a současně ji odměňuje svěžím léčbou.

Ifetch Interactive Dog Ball Launcher

Většina štěňat a jejich majitelů jsou obrovskými fanoušky hraček na pobavení štěňat, které vzdělávají jak domácí zvíře, tak kognitivní dovednosti.

Navíc, obsazení interaktivního kuličkového spouštěče Ifetch patří mezi nejlepší interaktivní hračky štěňat, které jsou nyní dostupné z několika důvodů:

Mezi tyto hračky pro psy patří tři tenisové míče, které jsou ideální pro malá a střední plemena. Vaše štěně okamžitě zachytí zavěšení tohoto kuličkového odpalovače a bude mít možnost jej ovládat sám o sobě.

Odpalovač štěňat míčků může být použit k získání příjemné interakce mezi štěňátkem a majitelem, ale je to také perfektní hračka pro psy, které tráví velmi dlouhou dobu.

Odlévací vzdálenost by mohla být korigována a pohybuje se od 10 do 30 ft, takže hračka je vhodná jak pro vnitřní i vnější použití. Podívejte se na nejlepší odpalovače štěňat míče, které vám mohou nechat doggy přinést bez nebo s vámi!

Furryfido Interaktivní psí míč

Není mnoho interaktivních tajemných psích hraček jako hi-tech zařízení. Občas přicházejí ve formě typického kusu psů, jsou však plné užitečných charakteristik:

Hračka by mohla být oceněna dvěma zajímavými způsoby: můžete ji použít k hraní načtení nebo porovnání s pochoutky pro hru.

Pokud hledáte tvrdé hračky psů, pak by to mělo být jedním z prvních výběrů. Právě když se díry zarovnávají dva kousky, pak pooch najde vydělané pochoutky.

Měkká a odolná přírodní guma pomáhá zachovat zubní hygienu domácího mazlíčka.

Míč štěňat Furryfido zahrnuje záruku do celoživotních peněz.

PAW5 vlněná rohož

Zatímco psi mají rádi, že jsou dost, mají rádi lov a lov na svá jídla mnohem více. Nabídnout svému pejsku šanci na píce v městském prostředí může být těžké, a odtud pochází rohož Paw5:

Mat napodobuje hledání jídla z přírody a může být použita k krmení nebo pouze vydávání lahůdek vašeho psa.

Jednoduše hledáním občerstvení na podložce, takže vaše štěně trénuje svůj vlastní čich a organické instinkty.

Velikost a konstrukce této podložky je ideální pro štěňata všech velikostí a plemen.

Látka používaná z rohože je odolná, ale měkká a může být bezpečně vyčištěna v pračce.

West Paw Zogoflex Quizl Interaktivní psí hračka

Psi jsou známí svou láskou k občerstvení, ale poskytování lahůdek na právo poocha zvýší váš poplatek za střechu.

Jednoduchým lékem na tento problém je, že hračka West Paw Zogoflex, která zahrnuje mnoho významných výhod:

Může vám pomoci omezit používání obchodu a zanechat funkci vašeho psa pro každou báječnou léčbu. Vytvořeno z odolné a bezpečné látky, kterou je hračka Quizl ideální pro tvrdé žvýkání velikostí.

I když hračka pracuje z lahůdek, může být použita pro tažení a další zajímavé činnosti. Hračka by mohla být umytá v myčce nádobí, aby se získala další hygienu.

Náš mazlíček IQ Treat Ball

Kuličky Cure by byly nejoblíbenějším typem interaktivních hraček štěňat pro vysvětlení, které poskytují štěně, hodně potěšení a práce ideální pro vytvoření pouta mezi psem a jeho majitelem. Cure Ball z našeho mazlíčka má mnoho výhod:

Hračka také přichází ve 2 velikostech a mnoha různých barvách, díky čemuž je bez námahy lokalizovat jen perfektní pro pooch.

Míč je vytvořen z netoxického plastu a může být snadno odložen stranou pro čištění. Vzhledem k tomu, že se vaše štěně učí fungovat jako míč do obchodu, můžete také upravit úroveň obtížnosti tak, aby drama představila prvek bitvy.

Kong Wobbler Interaktivní psí hračka

Kong je renomovaný výrobce psích hraček a také Wobbler je jen jedním z bestsellerů. Vypadá to poměrně jednoduché, ale je to opravdu docela praktické:

Wobbler může být použit nejen jako dávkovač léčby, ale také jako primární přístroj vašeho domácího mazlíčka v případě, že chcete prodloužit období krmení.

Nejvíce výjimečnou charakteristikou Kongu Wobblera je to, že náhlý odraz, který může pomoci udržet váš pooch pobavit celé hodiny.

Polymer používaný v hračce je stejně jako potravinářský a neuvěřitelně odolný. Odšroubujte to nejlepší, aby okamžitě fVychutnejte si hračku s oblíbenými dobroty vašeho domácího mazlíčka.

Podívejte se na mnoho krásných psích hraček, které mohou uspokojit potřeby žvýkání štěňat, aniž by to bylo příliš mnoho!

Vnější koš Hide-a-Squirrel Psí hra

Tato hračka není nic podobného interaktivním hračkám pro domácí mazlíčky, které jste viděli dříve na našem seznamu. Neexistuje žádná kaučuk nebo pohyblivá komponenty, ale také vnější honička může poskytnout každé části vašich blízkých stejně potěšení jako normální hračka štěňat:

Přístroje lze ocení samostatně štěně nebo využíváno ve hře losování s majitelem. Hračka také přichází ve čtyřech různých rozměrech, ve kterých se množství králíků pohybuje od 3 do šesti.

Váš pooch stráví nějaký čas hledáním veverek v hračce a bude také potěšen pískavými zvuky, které veverky vytvářejí. Do hračky jste schopni přidat další znaky, abyste získali další novinkou.

Chuckit Max Glow Guru Launcher

Protože to pravděpodobně není poprvé hledání praktické a příjemné interaktivní hračky štěňat, jste s největší pravděpodobností informovaní o populárním spouštěči Chuckit, takže hraní basketbalu s vaším psem stejně jednoduchým a potěšujícím.

Tady je opravdu druhá nejlepší věc z Chuckit – přesně stejný skvělý výkon s použitím záře v temném rozvržení:

Lesk v temném rozvržení nejen přidává příjemnou vizuální komponentu pro svůj vlastní čas lepení se štěněm, ale může být také životně důležitý pro časné odpoledne nebo pozdní noční procházky. Chcete -li ovládat svůj odpalovač Glow Chuckit, položte jej pouze pod sluneční světlo po celé odpoledne.

Během letící atmosférou, míč v odpalovači generuje zřejmý hvízdavý zvuk, díky čemuž je pro psa bez námahy vidět přesně způsob, jakým se míč pohyboval.

Stejně jako většina kusů Chuckit Chunk je tato hračka pro štěně zcela bezpečná a odolná.

Ee hračky iq ošetřte míč

Nejlepší interaktivní hračky psů mají přes jednu významnou vlastnost, jako je tento IQ Treat Chunk z EE Toys. Spolu s tím, že je to zábavná hračka pro psy, pak ten míč získá následující výhody:

Podivný pocit míče pomůže udržet dásně a zuby vašeho domácího mazlíčka čisté. Ať už se používá jako výdejník nebo kus pro tažení, hračka poskytne štěně a majitelské hodiny neomezeného potěšení.

Hračka funguje dobře pro štěňata, která by měla věnovat docela chvíli sama o sobě, aniž by se nudila.

Hračky s Kibble-dispening

Všechny tyto hračky dodávky potravin, které jsou plné lahůdek nebo granule, dávají pes velmi jasnou motivaci, aby si začal užívat-a pokračovat ve hře!

Podle stylu bojují vaše štěně, aby využily své normální instinkty zvířat a trochu vynalézavosti k očištění mini-cen.

Tyto hračky také propagují vašeho domácího mazlíčka, aby se pomalu jedli, což může pomoci s několika psimi, které vlknou jejich jídlo příliš rychle.

Výhody:

Udržuje nudu na uzdě

Rychle zpomaluje jedlíky

Nabízí psychologickou stimulaci

Omezuje destruktivní chování

Rozptyluje od separačního stresu

Celkem nejlepšího tahná hračka

Hračka Kong Wobbler
24,95 $

Kong Wobbler, hračka OG Interactive Kibble, také udržuje štěňata v pohybu a dodává jim aktivitu-a-stimulaci nabité léčbou.

Zůstává ve vzpřímené poloze, dokud jej štěně neroztaví pomocí tlapky nebo nosu, poté narovnáno nebo granule, aby prospělo jejich úsilí.

Její nepředvídatelný pohyb kolísání se dostane a udržuje štěňata zvědavě, což znamená, že se během dne budou mnohem méně nudit. Je to také tak trvalé, jak se dostane!

Nakupujte dnes

Největší rozpočtová hračka

OurPets IQ ošetřuje míč
12,43 $

Tento IQ léčba míč prospívá vašemu psovi, aby byl zaneprázdněn, zatímco zpomaluje, jak rychle váš pes absorbuje jejich jídla.

Jeho tvar míče, díky kterému je perfektní pro převrácení a přimět se, aby to pronásledovalo štěně, což znamená další pohyb a cvičení.

Můžete dokonce opravit vnitřní disk na odlišné úrovně problému a ujistit se, že vaše štěně jej neodstraní. Diskutujte o prodlouženém přehrávání!

Další silné možnosti

PET bezpečný rušný kamarád magická houba
14,99 $
Mushroo

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post