Kočka fancier údolí San Fernando, 1960s

neidentifikovaný kočičí fancier se dvěma z jejích prizewinningových koček, nedated (šedesátých let). Fotografie z Milries MIL Fries, San Fernando, Caliifornie.
Tato nádherná fotografie 60s kočičí felicher a dva z jejích prizewinningových felines se mohly objevit v údolí v údolí, noviny San Fernando údolí v letech 1946 a 1970. Má úpravy značek na zadní straně, což naznačuje, že se objevil v příspěvku. Milt hranolky, jejichž razítko je na zadní straně fotografie, většinou pořídila fotografie místních sportů. Rád bych získal identitu jak pro majitele, tak kočce. Nejsem si jistý, jehož narozeniny se zde slaví! Je tu ručně psaná zpráva na nižší nejlepší, která říká “Všechno nejlepší k narozeninám Sammy”.

Stěny a police jsou štektory se stuhami a trofeje z federace koček faniers, který byl založen v roce 1919. CFF a sdružení CHF a Cat Fancier, který byl založen v roce 1906, stále provozuje dva samostatné registry plemene a Cat Show obvody. Můžu číst část textu na stuze na pravé straně. To bylo uděleno v soutěži v “Země Verdugos” Cat show v Glendale, Kalifornie. (Verdugos jsou malý řetězec hor zcela obklopen vývojem Los Angeles.)

Věřím, že kočky jsou Birmans, plemeno, které bylo zavedeno do USA v roce 1959. pozoruhodné pro jejich modré oči a jemný temperament, nejznámějším birmanem v těchto dnech je Karl Lagerfeld Cat Choupette, který byl uváděn v reklamě Kampaně, cestují s módním návrhářem na jeho soukromém letadle a dokonce mají svou vlastní knihu. Pokud jsou tyto dvě hezké stvoření Birmans, byli by docela vzácné v šedesátých letech – a hodné novinové funkce “Lidské zájmu”.

Sdílet toto:
Cvrlikání
Facebook
Více

LinkedIn. \ t
Tumblr.

Takhle:
Stejně jako načítání …

Příbuzný

Více o kočkách v padesátých letech: Felixův obecný obchod, Seattle, Washington, 1956decemperies 26, 2017In “zvíře-lidská interakce”
Blechy a další Itches – ‘TIS stále sezóna (část Dva) 5. října 2016In “psi”
Kočka narušená v posteli, 1906OCTOBER 25, 2015In “Cats”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Psí běhPsí běh

Vím o běžcích, kteří necvičí se svými psy. Jejich důvody mě překvapí – příliš horké, příliš chladné, psí nemůže držet krok, psí tahy. Pro mě je s těmito výmluvami něco