Hodnocení Stella & Chewy – Recenze krmiva pro domácí zvířata

Sponzoroval Stella & Chewy ThatMutt.com tím, že nabídl eso s předem připraveným syrovým jídlem s 90 dny. Tato publikování zahrnuje přidružené odkazy.

Můj Mutt Ace nedávno dokončil svůj 90denní soud s krmivem pro psy surového domácího mazlíčka se Stella & Chewy’s. Věřil jsem, že ukončím jeho soud hodnocením jídla.

Za prvé, Stella & Chewy’s skočila na šanci sponzorovat soud Eso’s Raw Pet pro psy. Věřím, že je to docela úžasné.

Jakákoli firma, která uznává hodnotu sociálních médií, ústně, SEO a moc bláznivé ženy pro psy je docela skvělá společnost. Stella & Chewy’s bude mít od toho vždy mou podporu.

Styl hodnocení mé Stelly & Chewy je založen na seznamu obav, o kterých jsem věřil, že se lidé mohou opravdu chtít zeptat na krmivo syrového domácího mazlíčka od Stella & Chewy’s. Pokud máte stále jakýkoli typ otázek, cítíte se bezplatný, abyste zanechali komentář. Protože Ace jedl většinou „Chewyovy drůbeží večeře“, to je konkrétní jídlo, které kontroluji.

Hodnocení Stella & Chewy – Frozen Raw Pet Food – kuře

Navrhovali byste Stella & Chewy’s Raw Pet Food?

Ano.

Pokud uvažujete o krmení syrového jídla pro domácího psa, doporučuji, abyste mu začali krmit průmyslovým syrovým jídlem.

Někteří majitelé domácích psů navrhnou, že průmyslový surový stravovací plán není tak zdravý jako domácí strava pro domácí zvířata pro domácí zvířata. Nepochybně domácí plán syrové stravy může být extrémně zdravý nebo může být extrémně nezdravý, v závislosti na tom, co krmíte psa.

Raději bych nenabídl napětí nákupu všech ingrediencí, smíchání jídla a jeho skladování. Raději bych dostal několik pytlů předem připravených placiček pro krmivo pro psy surového domácího mazlíčka a také to telefonicky zavolá dobře. S největší pravděpodobností si v budoucnu budu pro svého domácího psa udělat nějaká syrová jídla, ale prozatím jsem mnohem pohodlnější, když se držím obchodu s domácími zvířaty, jako je Stella & Chewy’s.

Nyní, když váš soud skončí, budete pokračovat v krmení Ace Stella & Chewy’s?

Ne.

Chtěl bych, ale Stella & Chewy’s není nabízena v mém městě Fargo, N.D. Náklady jsou také problémem.

Natural Pet Center ve Fargo je mnohem víc než připraven na nákup Stella & Chewy’s pro Ace, ale to není něco, o čem v tuto chvíli myslím. Je pro mě nepříjemností plánovat dopředu a nakupovat dostatečné jídlo a také se cítit povinné je vyzvednout v určitém čase. Raději bych se houpal z obchodu ve svém vlastním prospěchu (jako když jsem úplně z jídla). To jsem jen já.

Dvě průmyslové výběr krmiv pro psy surového domácího mazlíčka prodávané v přírodním pet centru v této době jsou prvotní i rozmanitost přírody. Přemýšlím o výběru krmení všech svých zvířat jedno jídlo suchého jídla každý den a na jedno jídlo ze syrového jídla, ale ne až do podzimu.

Letos v létě dělám hodně víkendového cestování a při cestování je jednodušší krmit moje zvířata suché jídlo. Nevybral jsem si, se kterým obchodním krmivem pro domácí zvířata budu chodit, stejně jako k návrhům.

Proč je Stella & Chewy mnohem lepší než soupeření s potravinářskými společnostmi Raw?

Stella & Chewy’s May, nebo nemusí být žádný typ mnohem lepší než soupeřící společnosti s krmivem pro psy surových zvířat. Je to jediná značka syrového jídla, kterou jsem krmil svého psa, takže nemám co porovnat s jinými než suchým jídlem (bez srovnání). Provedl jsem však nějakou výzkumnou studii o jiných surových společnostech.

Zde je několik důvodů, proč se mi líbí Stella & Chewy’s:

Stella & Chewy’s se vyrábí ve Wisconsinu.

Všechny produkty Stella & Chewy jsou vytvářeny – od začátku do povrchu – ve své federálně kontrolované závodě ve Muskego, Wisconsin, podle jeho webových stránek.

Vždy budu věrný na Středozápadě a také se rozhodnu získat produkty, které jsou zde vyrobeny. Navíc, moji rodiče online ve Wisconsinu, takže jsem zaujatý. Velká část dalších značek syrových psů pro psy získává své komponenty z celé země a pravděpodobně jinde. Raději bych dostal krmivo pro domácího psa, které je pro můj dům lepší i na jednom místě.

Stella & Chewy’s využívá syrové, přirozeně zvýšené maso.

Podle Marie Moody, prezidentka a tvůrce Stelly & Chewy’s, využívá pouze pastvina a tvůrce Stella & Chewy’s pouze smanácí masem Stella & Chewy, a také drůbež bez klecí. Všechny ovoce a zelenina, které podnik využívá, jsou licencované organické.

Jídlo je podle jeho webových stránek rovněž doplňováno obilí, plniv, syntetických konzervačních látek a zbarvení. Ani se nepřidává sůl ani cukr.

Stella & Chewy’s je pro vašeho psa bez rizika.

Jsem 100 procent ve prospěch krmení psů syrového jídla, stejně jako nemám obavy z toho, že můj pes onemocní ze syrového jídla. Psi jsou psi, jak uvítátel as they can manage a great deal a lot more bacteria than we can.

All of Stella & Chewy’s products are created utilizing a high-pressure, food-safety system that “squeezes” out food pathogens without cooking any type of of the nutrients, according to its web site.

Stella & Chewy’s utilizes a third-party testing facility to test each batch for salmonella as well as e. coli, according to Moody. The test results are offered on Stella & Chewy’s web site for all to see. Batch codes on each bundle can quickly be matched to the test results.

Není špatné!

This was particularly comforting when my pet dog came down with pneumonia during his raw food trial, as well as at the time I wasn’t rather sure what was triggering him to feel so sick. It was not his food!

What are the components in the pet dog food?

These are the components for “Chewy’s poultry Dinners” (pictured to the right) according to the Stella as well as Chewy’s web site:

Chicken ground with bone, poultry liver, poultry gizzard, pumpkin seed, potassium chloride, organic cranberries, organic spinach, organic broccoli, organic beets, sodium phosphate monobasic, organic carrots, organic squash, organic apples, organic blueberries, choline chloride, dried pediococcus acidilactici fermentation product, dried lactobacillus acidophilus fermentation product, dried bifidobacterium longum fermentation product, dried enterococcus faecium fermentation product, taurine, tocopherols (preservative), calcium carbonate, zinc proteinate, zinc sulfate, iron sulfate, iron proteinate, vitamin E supplement, niacin, copper sulfate, copper proteinate, manganese sulfate, sodium selenite, manganese proteinate, thiamine monohydrate, pyridoxine hydrochloride, vitamin D3 supplement, calcium iodate, vitamin B12 supplement

I like that the very first three components are meat based. The next components are different fruits as well as vegetables.

Do dogs requirement fruits as well as vegetables in their diets?

Some vets as well as pet owners will suggest that dogs do not requirement fruits as well as vegetables in their diets as well as that business like Stella & Chewy’s utilize them as affordable (but safe) fillers.

Other vets state that dogs do requirement fruits as well as vegetables.

Ace’s vet, Dr. Amy Anderson of West Fargo (N.D.) animal Hospital, states that dogs have ended up being omnivores as well as do well with fruits, vegetables as well as grain in their diets. She likewise tells me that science diet plan is a top quality food for my dog, so I don’t take all her nutrition recommendations seriously.

I asked Moody if dogs requirement fruits as well as vegetables in their diets. She believes they benefit from a little amount, as well as I like her handle this:

“Dogs are carnivores in addition to scavengers,” she said. “In the wild they would eat mainly meat, however likewise a little amount of fruits as well as vegetables. Stella & Chewy’s dinners are made up of 95 percent meat as well as bone as well as 5 percent organic fruits as well as vegetables.”

I discovered there are a great deal of questionable, unpronounceable ingredients in the raw food from Stella & Chewy’s. I did not look up each of these ingredients, however I do count on they are all risk-free for my dog.

Whether or not Ace truly needs the added minerals as well as vitamins is the genuine question.

I’m guessing he does not.

How much does the food cost?

It’s not cheap!

A 6-pound bag of Stella & Chewy’s frozen raw poultry patties is around $25. One bag lasts Ace about four days, so it costs about $200 to feed him Stella & Chewy’s for a month.

Does Stella & Chewy’s offer raw feline food?

Ano! I believe this is great!

Is there anything wrong with Stella & Chewy’s raw pet dog food?

Stella & Chewy’s is a excellent company, as well as I would feel comfortable feeding it to my pet dog as well as cats long term. The only downsides are expense as well as whether or not cats as well as dogs truly requirement fruits as well as vegetables in their food.

I really believe the owner of the business believes in offering a healthy food for pets.

When Moody embraced her pet dog Chewy, she stated he was truly ill as well as the vet suggested she put him on a diet plan of natural, raw meat to assist him recover.

“I started making his food in my kitchen area with a food processor,” she said. “I would have done anything to assist him get better. As Chewy recuperated as well as ended up being a healthy, a lot more energetic dog, I was persuaded that the ideal food – as well as a great deal of like – truly did matter.”

This is when Moody got the concept to produce a food similar to what she prepared in her own kitchen area as well as offer it to the public to assist animals online “healthier asstejně jako delší životy. “

Pokud se chystáte nakrmit vaše zvířata průmyslovým krmivem pro psy Jen se ujistěte, že provedete nějakou výzkumnou studii o výhodách a nevýhodách syrového krmiva pro psy, abyste pochopili, co to znamená.

Takže teď se vás ptám:

Krmíte syrové jídlo pro domácího psa? Jaká je vaše preferovaná společnost pro krmivo pro psy Raw?

POZNÁMKA: Nyní je k dispozici moje ebook s 10 recepty na krmivo pro psy Raw a průvodce syrovým krmením. Náklady jsou 9 $.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Aktivní mutty!Aktivní mutty!

„Active Mutts“ je zábavný příspěvek, který dělám každou chvíli a tam, kde sdílím vaše fotky vašich psů, kteří se baví venku. Chcete -li vidět svého domácího psa na blogu, identifikujte