10 plemen černého domácího psů, která se vám určitě budou líbit

plemena psích psů Black Pet

Může existovat něco mnohem úžasnějšího než velké plemena černého domácího mazlíčka majestátně z dvora, přičemž slunce se leskne z lesklého kabátu? Nevěříme tomu!

Proto jsme vytvořili tento seznam 10 velkých plemen černých zvířat, všichni jsme věří, že budete milovat.

Mnoho lidí, s nimiž už možná znáte, například Newfoundland, i když pro vás mohou být někteří nový, jako je černá ruská pěchota.

Záleží na přemýšlení o tom, zda hledáte obrovské plemeno pro domácí zvíře

V situaci věříte, že je čas přidat k napětí velkého černého domácího psa, existuje několik věcí, které vyžadujete, aby měli mít na paměti jejich oblíbené.

Pro začátek buďte vždy opatrní, když hledáte zejména černé štěně v plemenech, které jsou k dispozici v mnoha různých barvách. U mnoha psů může chov zejména pro jednu barvu vést k vyšší pravděpodobnosti dalších genetických problémů.

Jako příklad je gen, který produkuje tmavě německé ovčáky, recesivní. Štěně černé německé pastýře, které se narodilo 2 černým rodičům, je mnohem pravděpodobnější, že zdědí extra recesivní geny, což by mohlo vést k zdravotním a wellness problémům.

Začněte se snažit najít temné německé pastýřské psy, které se narodily v nepořádku, kde minumum rutinního zbarvení jednoho rodiče.

Významná plemena pro domácí zvířata je mnohem pravděpodobnější, že budou mít vážné zděděné zdravotní a wellness problémy, jako je dysplazie kyčle, srdeční problémy, jakož i rakovina ve srovnání s mladšími plemeny pro domácí zvířata.

Proto je zásadní procházet štěně od chovatele, který ve svých chovných tvorech dělá velké množství testování zdraví a wellness, aby se snížilo pravděpodobnost vytvoření psů s těmito zdravími a onemocněními zdraví.

Informace o plemeni psa černého mazlíčka

Velké psi mohou být pár pro majitele, kteří jsou nepřipraveni, velké množství útulků i záchranných skupin jsou plné velkých psů, které jsou černé.

Přijetí velkého domácího psa je skvělá metoda, jak zachránit celý život; Jen mějte na paměti, že nechápete přesně, kolik školení nebo socializace může vaše štěně získat, a také je možné, že mají problémy s chováním, které budete muset využít.

Kromě toho budete vyžadovat zohlednění vašich životních požadavků.

Máte čas i moc, abyste se ujistili, že váš obrovský pes dostává velké cvičení? Máte pro ně dvůr, aby se kolem? Máte malé děti, do kterých se mohou narazit s velkým psem?

Ujistěte se, že jste připraveni na úkol mít obrovský napětí černého mazlíčka před přivedením do vašeho domu.

10 plemen černých domácích psů pro milovníky domácích zvířat

1. Berneský horský pes

Bernenský horský pes (laskavě nazývaný Berner) je skutečně přátelským domácím pesem, který je plný energie a má také mnoho lidí. Ačkoli nejsou všichni černé (jsou technicky tricolor), jsou černé k tomu, aby se dostali na extrémně na vrcholu seznamu.

Bernese Mountain Pet, který byl chován jako univerzální štěňata na farmě ve Švýcarsku, byl využíván k kreslení vozíků, kráv o státech a také se choval jako hlídací psi a také skončil jako kamarád do vaší domácnosti.

Na rozdíl od řady dalších štěňat velkých plemen zahrnuje Berner velké množství energie a potřebuje velké množství cvičení. Jsou to vynikající napětí, které vás spojují ve vašich zkušenostech, což je perfektní, protože nedělají dům samotný.

Snižují se jako šílená i často slintá, přesto však bude také dobře socializovaný a dobře vyškolený pes Bernese Mountain Pet, mezi nejpřátelštějšími a spoustou něžných plemen pro domácí zvířata, která můžete kdy očekávat.

Jednou nevýhodou tohoto plemene je, že jsou náchylní k různým wellness problémům, stejně jako jejich typická životnost je jen 6-10 desetiletí.

Pokud se podíváte na získání Bernerova štěně, vytvořte konkrétní, objevte chovatele, který dělá velké množství testování wellness ve svém vlastním chovu a také se věnuje zlepšování zdraví a wellness plemene.

Berner v pochybném chovatele je mnohem pravděpodobnější, že bude mít kratší životnost plné zdravotních a wellness problémů.

2. Černý německý pastýř

Pravděpodobně jste měli zkušenosti ohledně základního opálení a černého zbarvení tohoto německého pastýřského domácího psa (GSD), ale pochopili jste, že také pocházejí ze všech černých druhů?

Na rozdíl od prominentní víry nejsou černí němečtí ovčáci mutty. Ve skutečnosti jsou důsledkem recesivního genu, který ovlivňuje barvu kabátu.

V důsledku této štítné žlázy je možné, aby 2 německé pastýře s pravidelným zbarvením vytvořily jeden nebo dokonce mnohem více psů, které jsou téměř černé.

Německý ovčák je váš druhý pes ve Spojených státech, a také z fantastického důvodu. Není obtížné trénovat, chytré a také přátelští k LOT lidí, i když zajistí svou domácnost, musí cítit nebezpečí.

Vzhledem k tomu, že byli chováni německými ovčáky, potřebují černomenečtí ovčáci, aby jim pomohli udržet je zdravé a šťastní.

GSD, který nedostává adekvátní cvičení nebo emoční stimulaci, je velmi pravděpodobné, že se do škodlivých a také může objevit geniální techniky, jak dostat vaši zahradu.

Němečtí ovčáci jsou velmi náchylní k dysplázii kyčle a další obtížnosti kloubů, zejména když místo pracovních linií pocházejí z linií obrazovky.

Černí němečtí pastýři, kteří jsou k dispozici v řadě psů chovaných, aby fungovaly místo klusu napříč zvukem show, jsou mnohem více nakloněni jako nejroztomilejší pastýři, které můžete najít.

Stejně jako vždy, začněte se snažit najít chovatele, který provádí testování wellness ve svých vlastních šlechtěných štěňátcích, aby se ujistili psi.

3. Černý ruský teriér

Snažíte se najít velké plemeno štěňat černovlasých, které se příliš nevylévá, jak se nenachází v každém parku pro psy v národě? Možná přemýšlíte o černém ruském teriérovi, mnohem novějším plemeni, které je v USA stále neobvyklé.

Black Russian Terrier byl také chápán jako blackies a byl chován pro ozbrojené síly i pro psa. Nenechte tuto úzkost – jsou velmi přátelští se svými vlastními rodinami, dokonce i malými dětmi. Jsou však skutečně moudří a přejí si dostupné množství cvičení.

Na rozdíl od většiny jiných kmenů štěňat na tomto seznamu požaduje černý ruský teriér rutinní srážky. Je to kvůli pravdě, že vlasy, které se nevylévají, neustále rostou, pouze pokud jsou nezatáčeny, stejně jako mohou být matné i neklidné.

Profesionální péče o domácí mazlíčky pro blackies není levné, takže pokud uvažujete o přivedení černého ruského teriéra na váš majetek, proveďte specifický pro variabilní oblékání.

Černí ruští teriéři chtějí zkušené majitele psů pro domácí zvířata, kteří chápou, že metoda je služba, aniž by skončila konkurenceschopností.

Intelekt Blackie a tvrdohlavost se spojí a vytvoří je temný ruský „teror“ před nezkušeným operátorem.

Všichni tito psi také dělají mnohem lépe, pokud mají práci na to jako agilita, poslušnost nebo jiné sporty pro domácí zvíře.

4. plemena psích psů Cane Corso Corso

Zatímco třtinovou Corso je kromě černé k dispozici v různých barvách, ostudná Cane Corso může zasáhnout obavy lidí lidí, kteří se o napětí nezažijí.

Cani Corsi (množné číslo pro Cane Corso) byly vyzvány k vyhledávání hry, jako je Wild Boar a Shield Home, aby se zajistilo, že by se mohly zdát, že by mohly být poněkud ohrožující, i když mohou být velmi pozitivní s řádnou socializací.

Cane Corso může být skvělý s dětmi, ale s výhradou – dítě běžící a také k zakřivení, může se zdát kořist, stejně jako drsné s dětmi, které Cane Corso nerozumí, může štěně věřit, že potřebuje hlídat své dítě Podle „hrozby“ dárky druhého dítěte.

Cani Corsi může být věrnými strážci i společníky, když jsou dobře vyškolení i vhodně socializovaní, ale mohou být v nepřesných rukou konkurenceschopní nebo dokonce fatální, v důsledku toho to není plemeno pro majitele začínajícího domácího psa.

Vaše cane Corso bude s největší pravděpodobností nejchudší s prací, kterou to udělá, dodá jim cvičení a využije jejich intelekt. Pokud nic jiného, ​​každodenní trénink a školení poslušnosti jsou nezbytné.

5. Gigantická plemena psích psů Gigantical Schnauzer

Pokud nemáte mladé lidi, stejně jako se snaží najít štěně, které vás zajistí, aniž byste ztratili extrémní množství gigantického krémového plemene, které procházíte.

Obří Schnauzers pravděpodobně pocházejí ze základních kmenů (namísto jednoho dalšího metody) a také inteligentních, pulzujících psů, kteří jsou nejšťastnější, pokud mají práci, zejména pokud tento úkol zahrnuje ochranu jejich oblíbeného jedince.

Gigantický knoflík potřebuje pevnou ruku pro směr i socializaci, a proto se nezjistí, aby skončila neslušná a konkurenceschopná. Gigantické kmeny se do života nejsou vhodné s kousky dětmi a také nejlepší v domě, kde jsou všichni mladí lidé 12 nebo mnohem více let.

Jejich kabát potřebuje rutinní čištění v domě, jakož i rutinní oříznutí nebo vypouštění od profesionálního groomeru. Okouzlující černý kabát gigantických kmenů může být pro vašeho psa nepříjemný i skličující.

Z důvodu jejich intelektu a množství vitality jsou nyní gigantické Schnauzers nyní opotřebované a destruktivní, v důsledku toho být připraveni věnovat fantastickou nabídku času vypracování vlastního těla vašeho domácího mazlíčka a hlavu, aby je zachovali v klidu, stejně rozradostněný.

6. Fantastická plemena psích psů Dane Black

Přestože jsou fantastickí Dánové kromě černé k dispozici v jiných barvách, možná je nenecháme z tohoto záznamu, protože jsou největší pEt Phes Plemeno.

Hanba Fantastická Dane vážící kolem 200 liber je výjimečný pohled, avšak na rozdíl od velkých obchodů ostatních kmenů v tomto seznamu není výjimečná Dane obvykle konkurenceschopná nebo stejně ochranná.

Fantastická Dáni jsou s dětmi velmi klidní, i když jeden bezstarostný rána využívající tlapku nebo ocas může poškodit batole, a pak se ujistěte, že to mějte na mysli v situaci, kterou přemýšlíte o tom, že do vašeho domu přivede jeden z těch jemných obrů.

Vzhledem k tomu, že The Great Dane má tento typ štíhlého rámu, berou poněkud méně, než byste očekávali, a také je to úžasná výhoda pro obrovského psa.

Výjimečný Dane patří mezi nejčasnější kmeny pro domácí zvířata na našem seznamu, s obrázky štěňat včetně fantastických Dánů se pohybují již 3000 př.nl na egyptských artefaktech.

Zatímco byli zpočátku chováni, aby vyhledávali hru, jako jsou Boars, jejich agresivita z nich byla vychována, což z nich činí přátelským mazlíčkem.

Bohužel jejich obrovská velikost kontrastuje s krátkou životností jen asi 7-10 let. Velké Dánové jsou rovněž spíše náchylní k migrénám, což může snížit jejich způsob života mnohem kratší, když se s ním rychle nezachází.

7. Vyšší švýcarská plemena psího psů s vyššími švýcarskými horami

Vyšší švýcarský horský pes, rovněž chápaný jako ten švýcarský, je opravdu blízký kamarád k Berneskému horskému psovi, spolu s primárním rozlišením mezi těmito dvěma jsou období bundy.

Přestože Berners mají silné, silné středně dlouhé kabáty, které se vrhají, švýcary mají krátké vlasy, které se po celém roce vrhá.

Přestože Swissy potřebuje chvíli a má rád, že má úkol k provedení, mají ve srovnání s jinými obrovskými plemeny okrajově nižší požadavky na cvičení a mají sklon být mnohem nákladnější než jejich bratranci Bernese Mountain Pet.

Vyšší švýcarský horský pes je u dětí mírný, i když mohou hodnotit více než 100 liber a může neúmyslně zranit mírné děti právě od svých rozměrů.

Bez ohledu na jejich šortky, švýcary nekvalitní v žáru. Jsou mnohem více aklimatizovanější na chladnější podnebí, aby zajistili, že je třeba mít na paměti, pokud bydlíte v místě, které zůstane v teple po celý rok.

Pokud nemyslíte na typické sporty štěňat, jako je agilita nebo flyball, vyšší švýcarský horský domácí pes vyniká v méně běžné hře pro psy-dokonce i tahání vozíku. Rovněž byli chováni, aby vytáhli vozíky plné mléka a také se líbily v obtížnosti tahání značných předmětů.

8. Neapolitan Mastiff Black Pet Dog plemena

Přestože neapolský mastiff pochází z několika dalších barev, než je černá černá, patří mezi nejběžnější barvy s tímto královským plemenem.

Pokud máte rádi psi typu Mastiff, ale vyžadují něco mnohem převládajícího než anglický mastiff nebo dokonce bullmastiff, následně pro vás může být neapolský mastiff. Neapolitan Mastiff, často chápaný jako neo, se poněkud jeví jako obří, tající býk.

Jejich rty, které jsou svůdné, a také jim dodávají mnohem více zastrašující existenci než jiné mastifské kmeny, stejně tak dlouho, pokud vám nevadí, nadměrné množství slintaly, které tyto otravné rty mohou produkovat, Neo věří, že je 200- štěně libry.

Neo si může zajistit svůj domov, pokud bude spuštěn, přesto je méně pravděpodobné, že obecně agresivitu než řada ostatních kmenů v tomto seznamu.

Mají mírné potřeby cvičení, nicméně je vhodná extrémně dlouhá procházka – žádná žádost o zasvěcení hodinové házení tenisových sfér z vašeho domácího psího parku, aby splnila tréninkové požadavky tohoto jemného tvora.

Neapolitan Mastiffs mohou být poněkud trapní, aby se zajistilo, že mohou neúmyslně ublížit menším dětem, ale zbožňují větší děti.

Tento domácí pes si užívá se zahradou, která bude chránit, přesto si přeje být uvnitř vašeho domova se svými jednotlivci v noci – že nemají být po celou dobu venku.

9. plemena psích psů Newfoundland Black

Newfoundlands také zahrnují čokoládu, stejně jako Landseer (černé i bílé) barevné verze, přesto je černá určitě nejtypičtější barva kabátu s tímto přátelským mazlíčkem.

Přestože Newfies jsou několika z nejpřátelštějších psů, které můžete splnit, vyhazují i ​​slintá, aby zajistili, že nejsou skvělou volbou pro ty, kteří rádi zachovávají čistý dům.

Rovněž potřebují poněkud fantastickou nabídku kartáčování, zejména když se mění roční období, aby se zabránilo nahromadění podsady, které se může malovat i neklidné.

Newfoundland byl využíván k načítání sítí z vody a navíc rádi plavali, zejména proto, že jejich hustá černá krytina může způsobit, že v létě chrápá.

Nana, pes babičky na „Peter Pan“, byl rovněž Newfoundland, který symbolizuje jemný charakter Newfoundlandu s mladými lidmi (i když nenavrhujeme nechat váš dům mladých lidí samotný s pouhým mazlíčkem, aby získal babičku!).

Newfies si přejí každý denProcházky, zejména proto, že jsou náchylné k obezitě, což může způsobit řadu podobných problémů zdraví a wellness

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post