Budování vašeho webu pro péči někdy

od Melanie Haber
28. září 2015
V dnešní době i Age of Technology, pokud nemáte web, chybí vám řada šancí na kultivaci potenciálních zákazníků. Podle průzkumu Yelpu z roku 2012 využívá více než 85% spotřebitelů web k hledání regionálních podniků. Pokud nemáte silnou existenci online, potenciálně vám chybí 85% obchodních potenciálních zákazníků. Dokážete si představit, jak se pokoušet udržet své podnikání nad vodou a objevíte vás pouze 15% nových vyhlídek?

Nyní je ten pravý čas na to, aby se konečně rozpadl a získal web. Poskytovatelé webových stránek vytvořili platformy, které jsou velmi jednoduché používat, extrémně levné, a také vás budou pyšní, až budete hotovi. Už nepožadujete, abyste přesně pochopili, jak složit kód tak, aby měl krásný a zcela praktický web. Pokud však máte pocit, že nejste schopni vytvořit svůj web, lze tuto užitečnou informaci rychle využít jakýmkoli typem vašich počítačových gramotných členů personálu.

Ale nedovolte mi, abych tě uvedl; Sestavení webové stránky dohromady někdy se trochu připravuje, než začnete stavět svůj web. Nejprve musíte vybrat poskytovatele webových stránek. Za druhé, požadavek na uspořádání „7 mustů na web“, než začnete stavět.

Výběr poskytovatele webových stránek

Nejprve na vašem seznamu je zjistit, který poskytovatele služeb webových stránek použít. Pokud přejdete na web www.thetop10BestwebsiteBuilders.com, získáte krém plodiny. Nabídky jsou relativně podobné, když se dostanete do části postupu, takže budete chtít založit své rozhodnutí na ceně, jednoduchosti používání, možnostech stylu, služby atd.… Návrhář webových stránek).
Reklamy

Využil jsem mnoho z poskytovatelů servisních služeb uvedených webových stránek, protože nejtypičtějším problémem od Groomerů je „Kolik je výdajem na vývoj webové stránky“, využiji jako můj příklad, protože jeden z nich má velmi Nejlepší nabídky právě teď. Pokud máte těžký čas na získání více zákazníků, výdaje jsou programem. V době složení tohoto článku (červen 2015) nabízí Godaddy.com nabídky pro podniky se balíčky, které obsahují docela mnoho, co požadujete (doména, web, e -mail) za 1,00 $/měsíc*. (*Pouze první rok. Vyžaduje se roční nákup.) Jakýkoli typ nabídky je programu, který podléhá úpravě, takže se nevyprodukujte! Ještě jeden důvod, proč jsem si vybral Godaddyho, je pro jejich fantastickou 24/7 podporu. Pokud existuje obavy nebo obavy, dostanu odpovědi na jakýkoli typ času, dne nebo noci. Přejděte však na každý poskytovatele služeb na webových stránkách na seznamu a také podívejte se, co pro vás funguje nejlepší!

„7 Musts jít na web“

Než se dostanete na internet, abyste vyvinuli svůj web, existují obchodní údaje, které vyžadujete organizaci. Obvykle jsem viděl majitele podniků a také vyplňoval mezery, když pracují na jejich stránkách, stejně jako obvykle má velké množství překlepů, matoucí informace, nebo prostě není organizováno dostatečné, aby poskytovaly potenciálním klientům to, co oni potřeba. Pokud jste jeden groomer nebo velký obchod s péči, musí být váš web 100% profesionální, informativní a také vítán. Měli by přimět potenciální klienti zastavit jejich procházení a také telefonovat na návštěvu. Před spuštěním vašeho webu si tedy posaďte a vytvořte dodržování informací.

Kdo jsi?

Na stránce přivítání nebo domu byste měli mít vždy obchodní jméno, slogan i logo. Programu někdo, kdo má firmu, má obecně název, ale máte slogan i logo? Štítky je catchphrase nebo slogan, zejména jak je využíván v marketingu, který shrnuje vaše podnikání v jedné větě. Například „Nejlepší bitů v Austinu“ nebo „K vašim dveřím mobilní péče“ nebo „nos, aby ocas všechny plemeno plemene“.

Vaše logo (znak nebo styl pro určení vaší služby nebo produktu) je důležité pro branding. Pokaždé, když někdo uvidí vaše logo, posiluje to, kdo jste, a co děláte. (Nemáte logo nebo nechcete nový, čerstvý design? Objevil jsem skvělý web, který vám umožní vybrat si od skutečně mnoha umělců, abyste stylizovali odborní obchodní logo od 5 $: www.fiverr.com. Tento web je takový Fantastický zdroj, který můžete dokonce objevit hudebníky na webu a vytvořit zněl pro vaši firmu, produkovat vizitky, nastavit grafiku pro Facebook, Twitter atd. Začíná za stejnou nízkou cenu).

Co nabízíš?

Ujistěte se, že máte stránku služeb s celkovým seznamem vašich nabídek. Ujistěte se, že uvádíte i ty nejmenší služby, které poskytujete, protože to může být jedna věc, která vás nutí oddělit od vašich konkurentů. Cokoli, co vás odlišuje, může být tím, co dohodu utěsňuje. Je to stejně jako vy, pokud si přejete uvést své ceny.

Kdo jsi?

Vytvořitnull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Psí běhPsí běh

Vím o běžcích, kteří necvičí se svými psy. Jejich důvody mě překvapí – příliš horké, příliš chladné, psí nemůže držet krok, psí tahy. Pro mě je s těmito výmluvami něco